Мої недоліки, або "легенька" самокритика

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем ksjy, 10 Грудень 2009.

  1. miramichka

    miramichka New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    І я на себе часто буваю зла.
    -я жах яка вперта. буду доводити своє до останнього. а якщо врахувати, що мій чоловік ще впертіший, то нам буває дуууууже весело, ми як барани, чуть не б"ємось.
    - я все відкладаю на останній момент. і скільки разів обпеклась об це - не помагає.
    - в мене загострене почуття вини. я звинувачую себе у всьому. це, мабуть, якийсь комплекс. важко так жити, борюсь зі собою, поки що результатів нема.
     
  2. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А я часто злюсь на людей. Багато людей кажуть, що я злюка. От сьогодні на мужа злилась. Ледь не трісла з тої злості. А потім на дядька злилась, через якого я в машині з лівого боку перелетіла в правий ( я в салоні пасажиром була). А потім злилась на хлопчика якогось на дитячому майданчику, бо він Данилка штовхнув. А потім вже не злилась. Але от зараз сиджу і знов злюсь. Приготувала вечерю, і все таке смачне і пахуче, але я не їм, бо година вже пізня. Сиджу і злюсь на себе, тихенько в тряпочку. Бо як муж побачить що я злюсь, а потім як дізнається через що я злюсь, то точно напакує мене їжею. Тому я тут вам тихенько розказую про те, яка яка я злюка. Все, вже ніби знов не злюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А я лінивааа)) нє, я все зроблю, тільки тре дати самій собі чарівного пенделя. А ще я не вмію економити гроші, от сьогодні купила ще одну помаду. Зачєм? І поспати я люблю))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Наївна, здатна бачити і сприймати людей суттєво кращими ніж вони є (вже не раз отримувала "по голові" за це).
    Деколи не вмію себе проявити такою як я є, як говорять "приподнести".
    Дуже не люблю рано ставати, а якщо і стаю раніше, то все (і всі) абсолютно здатні рознервувати мене. Хоча коли просинаюсь не вдома, такого нема абсолютно.
    Часто втрачаю ентузіазм до справи якою займаюсь під впливом зовнішніх чинників (емоційного плану), дуже хочу щоб не впливало нічого.
    Вперта, прив'язуюсь до людей, часто не тих до кого варто, виправдовую вчинки інших, занадто терпляча, самооцінка деколи може неадекватно стрибати різко вниз. З двох варіантів пояснення ситуації виберу гірший для себе.
    Такими бачу свої недоліки, які відчутно псують мені життя. Якщо не вдасться виправити, прийдеться полюбити їх і вважати своїми "фішками")))
     
  5. Olegova

    Olegova New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Моє самокопання і самобичування вже дістає моїх близьких. Треба щось із собою робити. А ще відколи народилися діти, батьки кажуть, що я стала, як квочка. В мене завищені вимоги до себе і до близьких у всьому, що стосується дітей. І через це рідним зі мною стало тяжко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Kofe

    Kofe New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Ой я така лінива і безхарактерна. Ну ніяк не можу заставити себе не жерти після 18.00. Прощай фігура.
     
  7. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    я теж люблю полінуватися, деколи просто нема охоти щось робити, і ще дуже скоро можу знервуватися і розкричатися, ( добре, що хоть на роботі цього собі не дозволяю, тільки трошки:)) потім ходжу зла і недобра на весь світ. А ще є таке, як мені людина не сподобається навіть по розмові по телефоні, має пройти багао часу, щоб я змінила свою думку. Є в мене одна кобіта голбух фірми -контрагента, не переношу її, а приходиться часто спілкуватися:)) ось так.
     
  8. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    точ про мене. А 5-ти копійчаті очі чоловіка зі запитанням "чого ти кричиш?" аж виводять зі себе - ну,що тут неясно,:confused::bazar::feminist::aggressive::girl_devil::suicide: от і вся історія
     
  9. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Найбільший мій недолік - це невпевненість у собі і у своїх силах!
    Боюсь змінювати щось у своєму житті!
    І взагалі - я боягузка!
     
  10. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А я люблю себе трошки покритикувати... ще крім того лінива, мені навіть у свої два заслужені вихідні лєньки з ліжка встати і щось собі зробити їсти (хоча я люблю готувати) о...і ще поприбирати і зробити всякі дрібниці по дому
     
  11. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Полюбляю ускладнювати, робити з мухи слона і тим сама собі ж гірше роблю. Але якщо вчасно зловлю себе подумки на тому процесі, то вдається спростити назад слоника до мухи без наслідків :)
    А ще я буваю затята (крайній прояв впертості), відкладаю в довгий ящик те, до чого душа не лежить, а зробити потрібно.
     
  12. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Ой а я дуже вперта.Це найгірша риса мого характеру)Я по гороскопу бик,і як каже моя мама,тобі "легше вибити цю стіну ,ніж її обійти"Навіть,тоді коли я знаю,що 100% не права,я вcерівно буду стояти на своєму..бо не можу визнати,що помилялась)
     
  13. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    От прочитала ці слова, складається враження, що то писали про мене. Аналогічні всі недоліки. Крім того, в мене надто занижена самооцінка, не вірю в себе зовсім. Боюся починати щось сама. Мені спокійніше, коли я просто стою в когось за плечима. Всім хочу допомогти, але не завжди виходить. А також, як маю гроші, то вічно їх розтрачу)))
     
  14. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Не знаю чого хочу....Часто не можу чітко сформулювати свої бажання, оскільки враховую всі "за" і "проти", довго вирішую, щоб не прогадати,думаю,думаю...-от бажання і не реалізовуються....
     
  15. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Я от знаю чого хочу..але найбільша проблема-ЛІНЬ!:girl_cray: Вже не знаю як і з цим боротися...якби не вона..я б гори звернула..таке враження)
     
  16. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Оооо лінь то така зараза...женіть її від себе куда подальше.Просто подумайте,щоб ви могли зараз мати,якби не ВОНА
     
  17. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Мій складний характер. Знаю, розумію, а зробити нічого не можу.
    Вже і чоловік зі мною жити не хоче. Мама каже, що я погана. І син зі мною не хоче час проводити.
     
  18. H2O

    H2O New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Я егоїстка; ненавиджу повчання, терпіти не можу хаос у будь-чому. А ще я злопам"ятна.
     
  19. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    не терплю критики в мою сторону,ніяк прямо, аж страшно деколи.
     
  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика


    О, як про мене написано)))
    Лінь - то моє все)))
    І я страшна транжира:sad: Абсолютно не вмію поводитись із грошима. В мене стоїть в голові програма: гроші - витрачати((
    Добре, що чоловік стримує)))