Мої улюблені парфуми...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 15 Жовтень 2007.

  1. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Вибір парфумів зараз вражає та радує.
    Завжди мала нездорову пристрасть до парфумів. Легко змінювала колись улюблений парфум на інший, зовсім інакший за нотами аромату, і так само його обожнювала. Мабуть, від настрою на той момент залежало.
    І випадково на очі потрапила стаття про взаємозв’язок парфуму і характеру, стану здоров’я, пори року. Так, наприклад, цікавий випадок, коли жінка після пологів не змогла користуватися улюбленими до тих пір парфумами, т.я. аромат викликав у неї неприємні відчуття.
    В статті цитували Жака Польжа, парфюмера фірми Шанель, який висловив думку, що парфуми відображають внутрішній світ людини (судячи з цього, мій мабуть, часто змінюється).

    Тож, цікаво було б поділитися ефірними пристрастями...
    Прошу...

    Додано через 2 хвилини
    Характер: Экстравертивный
    Аромат: Свежий, цитрусовый, цветочный

    Вы оптимистичны, веселы, активны и способны рисковать - словом прирожденный лидер. В скучную компанию всегда вносите веселье, любите задачи, требующие быстрых действий.

    Стиль: практичность, целесообразность, современность.
    Классический: O de Lancome (Lancome), Ma Griffe (Carven), Eau de Rochas (Rochas)
    Стильный: Cristalle (Chanel), In Love Again (Yves Saint Lorane), Eden (Cacharel), Tendre Poison (Dior), Sculpture (Nicos)
    Новый: Baby Doll (Yves Saint Laurent), Aqua Allegoria (Guerline), All About Eve (Joop!), Mania (Armani)

    Характер:Интровертивный
    Аромат: Восточный

    Вам важны внутренний покой и гармония. Вы вполне общительны, но легко умеете отключаться от внешнего мира. Часто размышляете. Избегаете компаний поверхностных людей. Отвергаете посягательства на вашу индивидуальность.

    Стиль: индивидуализм и оригинальность.
    Классический: Shalimar (Guerlain), Samsara (Guerlain), Opium (Yves Saint Laurent)
    Стильный: Must (Cartier), Angel (Thierry Mugler), Oh La La (Loris Azzaro), Pantere (Cartier)
    Новый: Angel Innocence (Thierry Mugler), Birmane (Van Cleef&Aprels)

    Характер: Эмоционально переменчивый
    Аромат: Альдегидно-цветочный

    Вы чувствительны и склонны к переживаниям, мечтательны, сентиментальны и романтичны. Иногда полны желания действовать. Иногда - тихи и задумчивы. Вам чужда расчетливость. Любите домашний уют.

    Стиль: стремление к новому и одновременно привязанность к прошлому и старым любимым вещам
    Классический: Anais Anais (Cacharel), Diorissimo (Dior), White Linen (Estee Lauder), Azzaro (Azzaro), Fiji (Guy Laroche)
    Стильный: Eternity (Calvin Klein), Trezor (Lancome), Champagne (Yves Saint Laurent)
    Новый: White Linen Breese (Estee Lauder)

    Характер: Эмоционально переменчивый, экстравертивный
    Аромат:Альдегидный, мускатный, восточный

    Вы живой и жизнерадостный, но легкоранимый человек. Горячо откликаетесь на происходящее и стремитесь получать удовольствие от жизни. Не любите распущенность. Нередко принимаете импульсивные решения и с энтузиазмом устремляетесь к поставленной цели. Если вас обидели, стараетесь как можно скорее обрести душевное спокойствие.

    Стиль: современный, с внезапными импульсивными порывами.
    Классический: Sublime (Patou), Dioressence (Dior), Ungaro (Ungaro)
    Стильный: Venezia (Laura Biagiotty), Spillbound (Estee Lauder), Tocade (Rochas)
    Новый: Naomi Campbell (Intercosmetic)

    Характер: Эмоционально переменчивый, интровертивный
    Аромат: Сладкий цветочный, восточный

    Вы не любите лихорадочную активность, беспокойство, состояние тревоги. Стремитесь к покою и безопасности, все планируешь загодя и обстоятельно. Постоянную работу с умеренной зарплатой предпочитаете хорошо оплачиваемому, но временному контракту. Избегаете конфликтов. Вам нужна обеспеченность и финансовая стабильность.

    Стиль: любовь к простым и дорогим вещам.
    Классический: Coco (Chanel), №4 (Jil Sander), Cassini (Oleg Cassini)
    Стильный: D&G (Dolce&Gabbana), Lalique (Lalique), Donna (Trussardi), Dalissime (Salvador Dali)
    Новый: Ultraviolet (Paco Rabanne), Alchimie (Rochas), Le Feu d’Issey (Issey Miyake), Pithon (Trussardi)

    Характер: Эмоционально стабильный, экстравертивный
    Аромат: Шипровый, цветочно-мховый, восточный

    У вас гармоничный и сильный характер, вы редко чувствуете себя несчасной и подавленной. Знаете, чего хотите, легко решаете проблемы, не раздумываете над прошлым. Уверены в себе и не ждете, пока счастье само упадет вам в руки. Вы общительны и энергичны, окружающие чувствуют вашу силу и тепло.

    Стиль: любовь к качественным, практичным и добротным вещам.
    Классический: Miss Dior (Dior), Mon Parfum (Paloma Picasso)
    Стильный: Obsession (Calvin Klein), L’Eau d’Issey (Issey Miyake), Dune (Dior), Montana (Clod Montana), Gucci №3 (Gucci)
    Новый: Envy (Gucci), Balmain de Balmain

    Характер: Эмоционально, стабильный интровертивный
    Аромат: Альдегидный, альдегидно-цветочный, сухой

    Вы стремитесь к внутреннему равновесию, что дается не всегда легко. Поэтому в общении с окружающими вы стараетесь держать свои чувства под контролем и не любите подпускать к себе людей слишком близко. Даже одна вы любите есть за тщательно накрытым столом. Стремитесь достичь определенного положения и признания.

    Стиль: элегантные, престижные и эксклюзивные вещи.
    Классический: №5 (Chanel), Fleurs des Flers (Nina Ricci), Beautiful (Estee Lauder)
    Стильный: Escape (Calvin Klein), Ferre (Ganfranco Ferre)
    Новый Theorema (Fendi), Allure (Chanel)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Ой, тема з тих, яким судилося зірвати сотні коментів :)
    Я теж на парфумах тихо помішана, одночасно користуюся 6-7, постійно докуповую нові і жодного разу не мала двічі одного і того ж запаху. Одним словом, маньячка :ninja:
    Правда, в вашій класифікації себе не знайшла :8: Щодо улюбленого, то одного такого назвати не зможу. З останніх, які найбільше запам'яталися: Verry Irresistible Sensual eau de parfum (Givenchy), Hypnose (Lancome), Kenzoamour, Code (Armani), Addict (Dior), Mademoiselle Coco, L'instant de Guerlain, Nina (Nina Ricci). Буквально вчора купила собі новинку - L'instant magic від Guerlain:dance:
    На загал, подобаються чуттєві, пряні, солодкаві аромати. Не люблю солодких, східних, шипрових. Вірніше, вони мені просто не підходять ні по зовнішності, ні по характеру:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Happy (Clinique)

    Люблю свіжі, легкі аромати.
     
  4. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Люблю легко-солодкі аромати, цитрусові, не нав'язливі..

    З Вашої класифікації мені якраз підходить перший тип аромату. По характеру також :)
     
  5. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    переважно користуюсь тільки L'eau d'Issey...
    влітку можу купити Green Tea (Elizabeth Arden)
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Для консультантів я ходяча морока. Бо проти стереотипів, що якщо ти блондинка то маєш обов"язково пахнути вітаміном С або морем;) Окрім того маю усі пробники спробувати на собі.
    В залежності від настрою користуюсь як Chanel Allure Sensuelle так і Coco Mademoiselle. Проте Chanel Chance в мене на шкірі звучить просто жахливо. Крім того користуюсь- CALVIN KLEIN - Euphoria, Yohji Yamamoto - Yohji, DKNY Be Delicious, Armani - Sensi white notes, Nina New.
    Обираю мабуть під сезон, настрій, одяг, наміри:).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    наразі користуюся Versace Bright Crystal [​IMG]
    спершу мені дуже не сподобалися, а потім як полюбила... то вже кілька місяців захоплення не проходить :)
    Але хочу ще нові купити собі парфуми, тільки немає часу, аби вибрати :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Зараз у мене все Армані, а парфуми "She", люблю напівгіркий аромат і щоб був досить насиченим. До того мала Кензо "Слон" ("Джунглі"), я від нього в захопленні (і хлопаки завжди компліменти робили :)), шкода, що цю лінію забрали з виробництва.
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Я люблю свiжi запахи. Часто купую L'eau Dissey. Дуже люблю як пахне на iнших людях Ralph Lauren Cool (рожевий) але чомусь на менi вiн iнакше пахне. Ще колись любила Gucci Envy але їх вже не випускають. Тепер користуюсь ще Gucci Me Too i з солодких запахiв люблю Lancome Tresor.
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    В Україні ще є :)

    Додано через 5 хвилин
    Парфуми то моя пристрасть. У мене десятки баночок, у спальні столик повністтю заставлений баночками. Улюблені D&G червоні і Chanel Chance. Перелічувати які в мене є тяжко, легше яких нема. А ще є потаємний сховок у шафі - туди йдуть баночки з залишками. У моменти коли мене охоплює ностальгія, витягаю ті баночки і вдихаю аромати - кожна парфума у мене асоціюється з окремими подіями, періодом в житті коли я нею користувалася. Перше побачення, новий рік в карпатах, море, перша робота... перелік нескінченний. Нічого так не відтворює в моїй голові образи як аромат парфумів. Щоб не зіпсути цього до ароматів що користувалася вже більше ніколи не повертаюся.

    Додано через 10 хвилин
    Згадала з дитинства. Колись все було страшенним дефіцитом. Фломастери в часи мого дитинства заправляли диколонами, від чого вони шалено смерділи. Нам малим спеціально для цього купували одеколон "Русский лес" (ми називали його диколоном, як і все що мало запах і було в пляшці). Тато мамі через знайомих на імпортбазі по страшному блату дістав Chanel #5, мама була на роботі, баба недогледіла і ми заправили тим диколоном фломастери. Досі пам"ятаю обличчя мами яка прийшла з роботи... :) Запах стояв на цілу хату.
     
    • Подобається Подобається x 14
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    +1 :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Тяжке совєтське дитинство :)
     
  13. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Я теж люблю легкі і свіжі, мені інакші навіть не підходять. А Happy (Clinique) теж користувалась, гарний парфум, але наступним разом виберу щось інше - люблю еспериментувати;)

    Додано через 7 хвилин
    Маріє, а якими ще такими легкими ви користувались, бо мені так тяжко для себе щось вибрати!? А то в салоні пахне по-одному, а приходиш додому - інакше, і так ніколи не вгадую...
     
  14. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Я пробувала Clinique "Hart", запах також гарний, але не моє то. Потім я ще щось там пробувала, навіть назви не пам'ятаю, товаришки подарували - так само не моє. Я на Happy реагую як кіт на валер'янку ;)

    Парфуми треба на шкіру собі в салоні хляпати, бо на кожній жінці вони пахнуть по іншому. Якщо сумніви є - купувати найменшу баночку. Якщо парфума підійде - наступного разу можна і велику купити. І не боятись експериментувати.
     
  15. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    В мене теж подібна історія була. В мами були якісь шалено дефіцитні ланкомовські парфуми, дуже концентровані. Одного разу мама збиралася на якусь важливу забаву і наготувала собі зранку гарний вихідний костюм. Я, як чемна і турботлива доця, вирішила полегшити мамі життя і "подухала" той костюм тими парфумами. І коли мама прийшла з роботи і почала збиратися, на неї чекав вже "подуханий" костюм з великими масними плямами. Що було потім - і сміх, і сльози:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Парфумами Nina від Nina Ricci користувалася взимку. Взагалі це не мій аромат та користувалась, бо подарувала, на той час, близька людина. Зараз шаленію від Hot Couture від Givenchy: букет - свіжа малина, магнолія, чорний перець, ветівер, амбра.
     
  17. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    мені такі подарували. Гарний запах, але нестійкий зовсім :sad:
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Аж соромно признатися, але я улюблених парфумів не маю. Щось і не вмію ними користуватися-вибирати... Може хтось порадить, де краще вибирати, як правильно вибирати...
    Ви тут так "смачно" про них понаписували, що займуся цим ділом :)
     
  19. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Нічого соромитись. В мене теж нема улюблених. І навіть не знаю якої марки мої парфуми :shy: Коли купую, то просто понюхаю кілька легко-солодких ароматів і вибираю той, що мені подобається :)
     
  20. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    А мені до вагітності подобались Коко Мадмуазель і Ангел і демон (теж відомої фірми,не можу пригадати ),а тепер до духів я відношусь якось насторожено,душуся ними,сльози з очей течуть(від усіх,різні перепробувала) :sad:.Зате коли в аромалампу капаю апельсинове ефірне масло,то точно як " кіт на валер'янку"...:) :) :).Ніхто не може порадити духів щоб пахли або апельсинкою,або хоча б приблизно так як вона?