Мольберт

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Ворон, 1 Травень 2011.

  1. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Мольберт для митця є необхідним. Що би там не говорили різні стрийни але то основа для будь якого витвору навіть і незграбного.
    У мене було багато різних мольбертів і етюдників і навіть рукотворних споруд сумнівної якості. Але мова не про це. Десь чотири роки назад я вернувся до дому але був дуже п’Єний і губупнувся на мій єтюдник. Ну що там казати. Не витримав етюдник такої наруги і розсипався. Я його зібрав до купи. Згвинтив. Зкріпив різними тисками. Пришурупив н-ну кількість дошок, які з часом почали по масі переважувати сам етюдник десь 6 до 1. Усі мої друзі які приходили споглядати цю споруду обзивали її по різному - "мольберт Дючампа" або навіть ще гірше...
    Два дні назад я купив новий мольберт-красень аж за 97 дол на випродажі. І він зовсім рівний і не падає. І ще в мене є лак зекономлений з роботи яким я його покрию (на ньому є лак але мало). Ехх, я був такий щасливий...
    Але вчора поставив портрет незакінчений. І в нього підрамник такий кривий. Тепер мушу його виправляти під мольберт...
     
  2. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: Мольберт

    Ваша темка якраз вчасно для мене. Бо прикупила ( холст) полотно. І забула що для того щоб на ньому малювати треба його на щось ставити. Піду перепрошувати старенький мольберт який десь пилючиться в батьківській хаті. Буду вчитись малювати олійними фарбами. Давмно вже мріяла, цікаво..)
     
  3. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Мольберт

    Мгг. Його ще натягнути варто. А потім проклеїти два рази. А потім заґрунтувати. Трохи роботи з тим усім. :pardon:
     
  4. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: Мольберт

    Я купила уже готове оброблене і затягнуте на основу. А от до малювання руки ніяк не зберуться..)
     
  5. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Мольберт

    То зле. Потрібно натхнення. А для натхнення потрібно модель. Найкращі моделі звичайно живуть в Ню-Йорку. Беру тільки 60 дол. за годину. І звичайно авіа квиток зі зворотом. Натхнення ґарантоване. :)

    Счас прибіжить Левандівка і зачне кричати "несанкціонована реклЯма" :biggrin:
    Ніфіга, то не бизнес, то для душі. )
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мольберт

    Вже прибіг, але...
    1. Ніколи не кричу
    2. Новачкам любА реклама заказана, а 300-літнім - лєхкО
    3. Очікування натхнення - теж своєрідна насолода...
     
  7. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: Мольберт

    Для чого так далеко їхати.. і у нас на все є, тільки от би часу побільше.
    А товариш Левандівка я думаю чоловік не сердитий, то він швидше собі такий образ створив тут.
     
  8. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Мольберт

     
  9. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: Мольберт

    Кетанол здається знімає біль
     
  10. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Мольберт



    Але повертаючись до теми, якраз завтра планую попрацювати поки зуб знову раптом не заболів. ))
     
    Останнє редагування: 29 Травень 2011