Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Kosjana, 22 Листопад 2011.

?

Ваш досвід придбання:

  1. Марна витрата грошей

    42 голосів
    31,8%
  2. Мене врятував

    73 голосів
    55,3%
  3. А що це?

    17 голосів
    12,9%
  1. Kosjana

    Kosjana New Member

    Моживо хтось користувався.. має досвід.. наскільки ефективні молоковідсмоктувачі, чи варто взагалі тратити на таке гроші.
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    не варто...
     
  3. ljolikbolik

    ljolikbolik New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    А я вважаю, що варто!!! Оскільки завдяки молоковідсмоктувачу я змогла годувати дитину грудним молоком до року:girl_tender:
     
  4. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    мені особисто він допоміг, купила його ще в пологовому, так як малеча взагалі ні разу не взяла грудь, з ним мені було легше)
     
  5. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    і мені поміг. в мене соски були погані, малий ссав і нервувався, а з допомогою відсмоктувача я накачала і бачила, скільки моя дитина зїсть молока.
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    якщо вже пішла така жара, то трреба визначитись для чого він вам?
    Якщо дитину грудьми безпосередньо не годувати, а накачати насосом і через пляшку в дитину заливати, то одне, одразу від себе такі думки женіть....
    Якщо накачати молока прозапас, бо ви знаєте що можливо будете відсутні в той час, коли буде треба годувати дитину - ну то він вам може бути корисним.
    Якщо думаєте брати відсмоктувач для того щоб тіпа він відкачував залишки молока ( ця теорія була дуже розповсюджена в часи наших мам) то взагалі збийтесь з цього, бо лише розженете лактацію і потім не будете знати що з грудьми робити.

    ну якби не качали насосом а просто давали груди - то дитина би їла скільки хотіла і скільки потребувала. Для чого статистика скільки випила дитина?
     
  7. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    і мене дуже допомагав.
    Мала груди після лікарні не хотіла дуже, а так хоч якось було хоч якесь ГВ, хоч трішечки :)
     
  8. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Ні, ні разу не користувалась, хоча троє дітей були/є на ГВ. Не розумію навіщо він здався, крім як зціджувати молоко у випадках вимушених розлук з дитиною.
     
  9. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    у мене впринципі така проблема і була, малеча лижала під ковпаком, була не доношеною, і не мала взагалі сили брати груди, тай до того всього у мене були великі проблеми із сосками,але дуже хотіла, щоб малеча хоч трошки була на ГВ, от і молоковідсмоктувач в тому плані мені допоміг)
     
  10. Kosjana

    Kosjana New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Дівчата дуже дякую вам за відповідь!!!! Моя близька подруга народила дитя... і зараз має занадто багато молока... ні малюк не справляється.. і вручну просто не дає ради .. з тим всім.. питає про пораду чи варто взагалі купувати.. Потім лактація налагодиться.. Знає, що сціджувати не можна дуже часто і забагато.. але можливо на даному етапі він ї
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Молоковідсмоктувач хіба ще більше розжене лактацію, отримає в результаті зачароване коло. Навіщо навіть вручну зараз зціджувати?
     
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Можна трошечки сцідити, щоб зняти дискомфорт і твердість в грудях. Але не більше. За пару днів все налагодиться.
    Моєму відсмоктувачу вже 4роки і він чесно відслужив службу. Допоміг багатьом мамочкам:
    1- мені. На початках, коли внормовувалвсь лактація. Потім, коли вводила прикорм і замінювала кормлення їжею. Декілька разів "загуляля" (дитинка вже мала 12міс.) і чоловік завжди мав молочко для кашки. Раз утворився лактостаз, піднялась температура, а дитинка на відріз відмовилась висмоктувати.
    2-братовій. Дитинку забрали в охмадит на обстеження. Вона в цей час сціджувала молоко.
    3-сестрі. Кілька разів виникав лактостаз з високою температурою. Дитинка не змогла все висмоктати.
    4-подрузі. На початках молока було дууууже багато і дуже жирне. Викликали додому акушерку, платили їй за дорогу. Відсмоктувач вицідив без проблем.
    5-ще одній подрузі. Змушена була різко скоротити кількість кормлінь, бо вийшла на роботу. Сама сціджувати не вміла.
    Всі мамочки довго і без проблем кормили діток. Відсмоктувачем дуже задоволені.
     
  13. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Відлучалась на добу, малятам було по три місяці, і власне з метою залишити їм молочко і купила ту штукенцію. Більше в пригоді не став.
    Чесно кажучи, грішила думками націдити молоко і давати обом одночасно, щоб не чекав хтось, але то виявилось не так просто. Для порівняння, дитина наїдається приблизно за 10хв сама, а щоб нгацідити необхідну кількість молока треба затратити близько пів години (ну це в мене так, може в кого швидше той процес іде), та й не природньо якось....
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Питання, мабуть, варто ставити інакше: для кого? :connie_pull-pigtail
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Зі старшим - молоковідсмоктувач був "покупкою №1", проблеми з грудьми, зменшення молока, купа різних помилок та відсутність досвіду - і лише молоковідсмоктувач (мала електричний меделівський) дав мені можливість годувати малого своїм молоком до 9 місяців (далі вже не вистачило терпіння, та і кожна капля молока давалась важко, було його мало). З другим малим - може раз чи два використовувала. Навчена власним досвідом не робила помилок, і чудово обійшлась без нього. Моя думка - якщо є проблеми, то варто мати.
     
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Єдине, важливо власне молоковідсмоктувачем не спровокувати проблем
     
  17. Neonato

    Neonato New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Мене молоковідсмоктувач досі рятує від переводу дитинки на ШВ: вже майже 3 місяці моя маленька їсть зціджене молочко - від грудей відмовилась (не буду описувати подробиці, не про те річ). Спочатку я цідила руками, але це дуууже виснажує, особливо на нічні годування :sad: Тому купила молоковідсмоктувач. Взяла фірми Медела, мені його рекомендували. Не жалкую ні на хвилинку! Молочко і досі є, і насос тягне не гірше за дитинку, тож сподіваюсь ще погодувати мою примхливу малечу мамусиним молочком :)
    Тож молоковідсмоктувач - це РІЧ! Звичайно, якщо в ній дійсно є потреба...
     
  18. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Мені не згодився (брала якось в сусідки-мені не сціджував). Вона ж користувалась ним з першого місяця. Годувала малого з пляшки, бо мала проблеми з сосками. Годувала рік.
     
  19. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    мені теж

    власні руки або масажі більше давали результати, коли були проблеми з грудьми
     
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Все залежить від самого відсмоктувача. Я спочатку позичила медела (електричний)- дуже хороший, добре сціджує. Потім вирішила свій купити. Чоловіку в дит. гіпермаркеті "втулили" електричний Bebe Ono (польський)- повний завал. В голові гуде, сосок болить шалено, а результат- 5г. сцідженого молока. Хотіли його поміняти. А відсмоктувач- товар індивідуального вжитку, який обміну і поверненню не підлягає. Тому їх так легко "втулити". Тоді чоловік просив, щоб продали або замовили інший. Почула цю розмову начальниця відділу. Дозволила поміняти і сказала, що передзвонить, коли "приїдуть хороші відсмоктувачі". Ми доплатили лише незначну різницю. Це був Philips avent isis via. Ручний, але зовсім нічим не гірший за медела. Ну а про цю модель вже мій поепердній допис. Так що ще треба знати, який купувати, щоб цідив, але очі не вилазали від болю.