Морозильна камера

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Бурулька, 6 Березень 2009.

  1. mipa

    mipa Well-Known Member

    Ого, це напевно було позаминулого року)
     
  2. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Ні,минулого. Але на гуртовому Шуварі(брали 5кг)
     
  3. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В мене 4 шухляди в холодильнику і 4+плаский лоток в окремій морозилці. Казав чоловік "бери на 7, бо тобі мало буде", правий був...
    Я собі в червні склала "морозильний" список і на нього орієнтуюся.
    Лід,
    Кріп,
    петрушка,
    ревінь,
    клубніка,
    суниця, цього року в прольоті.
    малина,
    чорниця,
    смородина,
    вишні дрильовані,
    шампіньйони,
    лисички,
    кабачки,
    баклажани,
    броколі,
    цвітна капуста,
    шпарагівка,
    зелений горошок,
    молода квасолька,
    перець шматочками
    помідори шматочками
    фарширований перець
    домашній сир
    м"ясо різне, сало
    зажарка до супів (якщо знайдеться місце, періодично оновлюю)
    Заморожувати окремо моркву, буряк не бачу сенсу, бо овочі ці круглорічні і зробити зажарку мені не важко. Стараюсь заморозити сезонні продукти, або те, що трапилось за гарною ціною.
    Фрукти трошки придушую, щоб пустили сік і додаю цукор.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, помацяйте будь-ласка свою морозилку. Моя чомусь ззовні вся холодна - і двері і боки. Т-то вона морозить продукти нормально, але виробляє зайвий ККД за рахунок поганої герметизації - то я так розумію. Чи може у вас теж морозилки такі холодні ззовні?
     
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У мене ззовні така ж на дотик, як холодильник, що стоїть поруч. Досить холодна.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в мене холодильник ззовні кімнатно температури, а морозилка в рази холодніша. Тому і насторожило мене це. Попередня теж ззовні холодна не була. Треба десь знайти спеціаліста і проконсультуватися мабуть.
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    в мене теж холодніша, але холодильник просто білий, а морозилка з нержавійки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. basia

    basia Well-Known Member

    Багато морожу зелені і таку штуку роблю- некондиційну моркву тру на комбайні ,додаю зелень і -вуаля- до липня моркви не чищу.Йде до зупи і до підливки ( зажарок не роблю ніколи). Фрукти та ягоди, кисломолочний сир,масло,м"ясо. А-а-а, забула!! Гриби,багато ,бо люблю.
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дуже хочу морозилку.
    розглядаю варіант тільки б/у. на що звернути увагу? я не уявляю, яяк перевірити чи вона справно працює. куди їхати вибирати? чим ота техніка німецька "погана" для німців? може, ще @Almariel щось відпише, стикаласяя з тим. якої "фірми" краще НЕ брати?
    я так розумію, що б/у - то тільки капельний? бо в мене десь там в холодильнику забилося і тепер періодично в ящиках з фруктами є вода. і скільки б я не тицькала в ту дірку - все одно натікає. думаю, що і морозилка десь буде мати ту проблему чи ні?

    мінімум я собі думаю на 4 шухлядки, чи вже краще на 1,6м висотою? я щоб аж так багато морозила, то ні, але від 2 шухлядок би точно не відмовилася б додаткових до теперішніх 3ох, одну б повністю виділила для обідів чоловіку.
     
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У мене Бош старіша модель, б/у, у свекрухи узагалі сучасна модель Бош б/ у вже роки 4. Я задоволена, раз в сезон розморожую, мию. Є шухляди, що висуваються, є що лиш відкриваютья. Морозить нормально, буває по півдня світла нема і більше, то нічого їй не є і продуктам.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А щодо перевірити, то вже прямо такі неробочі та барахло думаю не возять. Нам дали півроку такої ніби гарантії на неї.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  12. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    То вам зараз здається,що ви морозити не дуже хочете/любите.Як тільки заведете собі морозильну камеру,все-вас уже не спинити:girl_haha:
    Я маю на 7полиць+4 в холодильнику,і мені все місця бракує.Бо,виявляється,стільки всього можна наморозити.
    Зі свого досвіду-краще,щоб кожна полиця була виділена під окремий продукт(м'ясо,риба,фрукти,овочі,напівфабрикати і т.д)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мені ще до того додати готові продукти - і все. мінімум треба на 3 шухлди брати.
     
  14. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Я ще влітку сир дуже вигідно купувала і морозила.Маю півполиці.Тепер запіканки,сирнички,сирники,ватрушки можу пекти і за серце не хапатися:girl_haha:
    Кабачки і печериці лежать уже нафаршировані.Ще молоду капусту маю-на Різдво буду своїх коханих радувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Маю вже 6 років Гореньє під 2 метри висотою і в холодильнику 4 полиці всі забиті по завязку, морожу тільки те що подобається, бо кабачки і деякі фрукти не альо.краще всього це суниці і торти, сир мясо, деколи і налисники і голубці

    Надіслано від мого Lenovo A1000, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

  17. Vagaika

    Vagaika New Member

    В нас велика камера. Так зручно супер.
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дічата, потрібно терміново контакти майста. Поділіться
     
  19. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть морозилку краще брати з системою No frost чи звичайну? і заодно запитаю, у когось був негативний досвід купівлі товарів у магазинах типу б/в техніка з Європи?
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене но фрост, то менше клопоту з розморожуванням, тощо.
    Але, така система сильно сушить продукти, наприклад, щоб вареники заморозити, тре чатувати з годинником, для того, щоб як тільки вони підмерзнуть, зразу спакувати їх в поліетиленовий кульок. Якщо залишити на пів доби-добу відкритими, то 100% розваряться при готуванні.
    Ну і так з усім - морозилка но фрост сильно витягує вологу з продуктів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1