Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Незнайомка, 1 Жовтень 2008.

  1. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Що спостерігала: викладачі грішать перевантаженням учня граматикою, тоді як розвивати навички спілкування набагато важче, тому й не палають таким бажанням. Наприклад, мала репетиторку, що закінчила фак-т іноз. мов, працювала викладачем мови і знання якої були дуже хороші. Проте на моє запитання, як будемо розвивати моє мовлення, була блискуча відповідь: ще більше.... розв'язувати вправ. І це для людини, яка знає часи, пасив, герундій, правила використання і т.д. і рівень якої був від Intermediate. Насправді навички розмовляти дали мені діалоги, які я повторювала і конструювала сама речення, а не ця репетиторка, тому й покинула її.
    Маю другий приклад: коли я поступила у школу з поглибленим вивченням іноз. мови (за СРСР), то ми навіть писати не вміли рідною мовою. Викладачки казали нам дом.завдання запам'ятовувати (записати ж ми не могли). Вони показували нам картинки і називали слово, так само вимовляли речення... жодної рідної мови! Відівчившись два класи школи ( з 7 років), я перейшла в іншу, де з 5-го у нас почалась інша мова - англ. Так через 3! роки мене не могли відівчити від першої іноз. мови. Я на ній читала, розмовляла, писала. Тобто граматика була вторинною.
    Запропонуйте на англ. співрозмовнику чай. Звичайно людина сформулює це речення простим майб.часом і співрозмовник її не зрозуміє, тоді як є інша чітка формула "Would you...?" і все! Граматика є лише вторинною. Чому не навчати людей будувати і вимовляти десятки однотипних фраз? Якщо людина буде думати спочатку про правила граматики, а потім вже будувати речення, то вона взагалі вам не заговорить. Хібо поліглоти так багато часу приділяли граматиці? Почитайте про поліглотів, про Шлімана і як він критикував таку методику викладання (до речі, до сих пір вона процвітає у нас).
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Хтось вивчав англійську в мовній школі Green Forest? які вражeння, рeзультати? особливо цікавить щодо інтeнсивних курсів. В них розпочався запис на курс інтeнсиву вихідного дня, мeні час і місцe дужe підходить. Алe мeнe нeпокоіть тe що для цього інтeнсивного курсу нeмає поділу по рівням знання англійськоі, швидшe за всe всі, нe залeжно від рівня, займатимуться разом. Побоююсь що користі тоді мeні від того курсу нe будe.

    Sent from my MX4 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    я вважаю,що говорити можна використовуючи і Simpl-и і вас повністю зрозуміють, а не думати про Continuous чи Perfect і плутатись, думати як сказати правильно і через це інколи думки що краще промовчати. Думаю якщо людина навчиться впевнено і вільно розмовляти простими часами, то потім вже можна і переходити на серйознішу граматику. Головне говорити і навіть вживаючи неправильні часи. Це я про тих людей, які не вчились на філології і вчать мову для себе.
     
  4. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    А хто розумітиме, про що говорить людина, яка вживає "неправильні часи"? Хіба що, ви маєте на увазі настільки "мову для себе", що її використання обмежується спілкуванням в закордонних готелях та магазинах. Тоді так, тоді можна і жестами та простими реченнями обійтися. Та більшості моїх знайомих мова потрібна в роботі. Тут одними простими часами можна добру кашу заварити, що тебе не лише не зрозуміють, а що гірше - зрозуміють неправильно.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Franja

    Franja Member

    Привіт. Можливо тут є репетитори з німецької мови(початковий рівень) чи порадите когось. Дуже дякую :)
     
  6. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    ну так, залежно кому для чого потрібно, якщо для себе, для подорожей, то цілком достатньо знати Simplе-и і пару десятків фраз, висловів і запитань. І загалом для порозуміння цього може бути достатньою . Звісно, якщо для роботи в іноземній компанії-то цього замало.
     
  7. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Це точна iнформацiя? Може ви все ж таки щось неправильно зрозумiли, бо я не можу собi уявити, як це буде виглядати, коли рiвнi Beginner та Advanced займатимуться разом.
    Щодо вражень вiд Green Forest, то були моменти, якi особисто менi не дуже пiдходили: великi групи (до 15 людей) та ігровий підхід до вивчення мови. На кожному занятті були якісь ігри, толку від яких практично не було , а часу йшло дуже багато. Взагалі здалося, що стратегія цієї школи - неспішне вивчення мови в ігровій формі і орієнтація на молодіжну аудиторію (школярів і студентів).
    Для мене особисто вони мають один плюс - можна вiдвiдувати курси на високих рiвнях, бо бiльшiсть курсiв вище Intermediate не пропонують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    я дзвонила в GreenForest і питала про цe, тому, думаю, точнішe нe буває. Ну і група 8-15 людeй, залeжить скільки набeрeтьсч.

    Sent from my MX4 using Tapatalk
     
  9. Sadie

    Sadie Active Member

    вивчати граматику не виключає навички спілкування. можна через граматичну тему розвивати навички спілкування легко, ті ж діалоги будувати, використовуючи якийсь час, чи кондишнс чи ще щось. тут діагноз не перевантаження граматикою, а відсутність акценту на навичках говоріння, а натомість читання і писання. очевидно саме в цьому була ваша проблема. щодо викладання в школах то є купа купезна пізних методів, це вже батьки вирішують, чи підходить метод чи ні, діти ж різні :) є такі дивацькі методи, що взагалі неясно, як воно працює)) ну але ж є, значить комусь підходить)) зрозумійте, розділи мовознавства і навики це різні речі, але вони одне одного не виключають. це як колір і розмір, якщо м"ячик маленький, то все одно він може бути будь-якого кольору, чи якщо він зелений, то це не означає, що він тільки великий і все :) можна всі навички розвивати через і граматику, і лексику, і тд (не буду заглиблюватись)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. ljudviga

    ljudviga Active Member

    та не було у мене проблеми, це проблема була у викладачки, коли на моє спілкування англійською вона розмовляла рідною мовою та намагалася все перевести у розв'язування вправ, а не закріплення їх у спілкуванні. Часта практика наших філологів.
     
  11. Sadie

    Sadie Active Member

    ну всі вчаться по різному, а диплом в усіх однаковий.
     
  12. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Ви хочете саме з репетитором? Бо на мою думку на початковому рівні в принципі немає потреби переплачувати за репетиторство, адже все досить просто. За моїм особистим досвідом, знайти доброго викладача німецької у Львові досить важко - у багатьох дуже погана вимова, малий досвід роботи, особливо з початківцями, до яких на початку все дуже повільно "доходить". Можу порадити курси при університеті Франка (Goethe Institut) - викладачі там дійсно професійні та досвідчені, але ці курси зараз досить дорогі та й попит на них традиційно дуже вискоий, тому там завжди надто великі групи (до 20 людей!) та проблемно зареєструватись (треба приходити в перший день запису зранку).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Franja

    Franja Member

    дякую вам за поради) курси зазвичай кілька місяців, а мені б здався якийсь інтенсив, тому й подумала, що репетитор дасть мінімальну базу, роз*яснить що і як, а далі вже сама зможу вчитись...)
     
  14. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Це досить важкий варіант і, як на мене, підходить лише дуже мотивованим та самоорганізованим людям, які вже мають базовий рівень знань. Змусити себе регулярно займатись мовою - це дуже непросто, адже завжди знаходяться причини це відкласти на потім (в мене англійска на рівні Advanced, та все одно не виходить займатись самостійно). Тому особисто мені краще підходять саме заняття в групі - оплативши курс наперед, є стимул ходити на заняття, а з репетитором часто виникає спокуса перенести зустріч. До того ж, якщо людина не має певного рівня, займатись самостійно неефективно, тому що нема в кого запитати, нема кому виправити помилки, нема з ким тренувати розмовні навички. Ну й ще треба враховувати, що німецька - непроста мова, складніше англійської )
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Faynyunya

    Faynyunya New Member

    Привіт! А хто ходив на курси у International House? Щось можете сказати про цю школу? Варто туди записатися?
     
  16. Eloise

    Eloise New Member

    Багато дівчат тут питали на рахунок саме розмовної англійської. Так от хочу сказати, що найкраще її практикувати саме з Native Speaker-ом. Сама я все життя вчила англійську, добре знала граматику, а так говорити і не могла. Подолала барьєр та покращила акцент тільки після практики з носіями, правда дорого беруть, але того вартує. Ось тут, наприклад native-speaker.wix.com/lviv-english-teacher
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Перечитала тему і не знайшла відгуків про "мовний експрес" від УКУ, хочу туди записатись на курси, рівень у мене базовий, хотілось би хоч до пре-інтермідіат підтягнути, ну і розмовну, бо говорю погано, вивчала французьку в школі та універі а потім самостійно вчила трошки англійську, чуть граматики і словниковий запас маю але все ж тяжко хоч щось сказати
     
  18. Sanfina

    Sanfina Member

    Ходила на інтенсив з польської до них. Інтерес до нас вони втратили відразу як ми заплатили, на те, що хтось не встиг чи щось не зрозумів, не звертали уваги, просто відмахувались і гнали вперед. Результату не було практично ніякого. Грошей витрачених трохи шкода. Це не школа від УКУ, це приватні курси, які там, і тепер ще в двох інших місцях, просто орендують приміщення.
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2016
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    @Sanfina дякую з відгук, я на них дивилася :sad:.
    Підкажіть хтось добрі курси з польської, бажано в центрі
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    А мені підкажіть добрі курси англійської (не з нуля, зараз десь pre-intermediate) в центрі або Привокзальна, може хтось має актуальну інформацію.