Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Незнайомка, 1 Жовтень 2008.

  1. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Ну то що йдем на курси польської?
     
  2. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Поділюся враженнями від викладання в Ленгвіч Степ: як для початківця, та що там початківцю для нуля, то задоволена правда минув майже місяць, але більш менш зрушення є. Хоть заняття 2 рази на тиждень, але всерівно для мене забагато додому вчити, але це ж потрібно мені і більш нікому. Поєднання словникової бази+розмовного+слухового+зорового навчання. Я ще хотіла на англ. записатись (зі школи хоть щось є), але поки призупинила цей процес. А так висновок один замість мене ніхто вчити не буде не знаю як інші, але мені в мої 26 років вже троха тяжче запам*ятовувати, щодня повторю потрошки матеріал.

    ---------- Додано в 21:28 ---------- Попередній допис був написаний в 21:27 ----------

    Чи б вчилась тут ще так, мені відповідає ціна і якість поки:girl_wink:
     
  3. otis

    otis миється в бані

    допоможіть знайти курси польської мови

    Допоможіть знайти спеціалізовані курси польської мови, де б готували до іспиту на отримання карти поляка. Там вчать мову і історію Польщи, а також визначні місця і т.д.
    Може хтось знає де таке є у Львові?
     
  4. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Можливо, хтось займався у Грін Форест - хочу туди записатись на англійську, цікаво було б почути відгуки?
     
  5. Rozumnytsia

    Rozumnytsia New Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Стосовно польської, то на Водогінній є гарний клуб Open World. http://openworld.lviv.ua/ Рекомендую спробувати. Сама задоволена.
     
  6. Galychanochka

    Galychanochka Загублений

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Мене також цікавлять мовні курси для дітей. Моїй доньці 5 років. Хочу щоб їй було цікаво і весело, щоб ставлення було хороше. Моеж хто підкаже, де є такі курси дитячі, щоб не індивідуальні заняття, а групові були? Дуже вже вона копманійська в мене :)
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Я у Грін Форест минулого року вирішила сходити поцікавитись. Написала тести , визначили мене у групу, сказали коли прийти. Перше заняття та той час стало й останнім У групі було чи то 12 чи то 15 людей. На кожного просто немає реально часу. За одне заняння промовити кілька фраз... мені здається, що цього мало для вивчення .....Дуже багато чого дають на самонавчання...Але кожен вирішує для себе.
    Особисто мені багато чого дав приватний репетитор, в основному граматика звичайно. Але давно то було...
     
  8. шоколадка

    шоколадка Active Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Мене цікавить. А скільки треба людей?
     
  9. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Я пішла на курси англійської в УКУ. Наразі було лише кілька занять, але загалом мені подобається. Зрозуміла, що багато знаю, просто забула, тепер воно десь з підсвідомості зявляється. В групі є 7 людей, за півтора години кожного потрохи встигають спитати. Але головне - я вважаю - бажання, бо все одно у кожного свій рівень, потрібно багато вчити того, що хтось знає, інші - ні. Я наприклад, коли читаю - все ок, а на слух мову сприймаю гірше.
    Ще про курси - там є тестування, за яким визначають рівень. Але все це досить умовно. Я спершу потрапила на нижчий, потім мені викладач порекомендував перейти на вищий рівень. Там, важкувато, але я дуже хочу пройти рівень, вивчити і йти далі.


    П. С. На польську я б теж пішла, якщо десь є курси з невеличкими групами для середнього і вищого рівня.
     
  10. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    А яка ціна в УКУ і скільки раз на тиждень заняття
     
  11. Galychanochka

    Galychanochka Загублений

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Galychanochka:
    Курсів багато, вам з донею слід вибрати те, що знаходиться поблизу вашого дому.
    Особисто я воджу свою 5річну доню в *спам-захист* на *****. Про нього уже згадували в обговоренні. Там невеличкі групи дітей, до 5 людей. Вивчають по книжці Welcome-дуже така цікава і кольорова, з DVD. Я загалом дуже задоволена і рекомендую спробувати.

    Пояснення модератора: то клон сам собі відповідав...
     
    Останнє редагування модератором: 26 Квітень 2010
  12. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.


    Затяття 2 або 3 рази в тиждень (як група вирішить), курс триває 100 академічних годин (це близько 2,5-3 міс.) 1 заняття триває 1,5 год. Повна вартість курсу 1450 грн.
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    А УКУ - це католицький університет???
     
  14. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Так, Український католицький університет
     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Я також ходжу на такі курси - нам на роботі зробили корпоративну знижку. Дуже подобається що не грузять граматикою - заняття проходить у розмовній формі, якщо щось забули - нагадують.
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Я зараз роздумую над двома мовними школами - Бояр і Деліт скул...В бояр думаю, якщо піду,то на індивідуальні заняття, а в Деліт скул хіба на загальні. Поки не можу вибрати :sad: Завтра йду на перший безкоштовний урок...
    Дівчата, щоб ви обрали?
     
  17. шоколадка

    шоколадка Active Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    я вже визначилась і пішла в English Step. дуже задоволена, і в групі 3-5 чол.
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    А це де? і яка ціна?
     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Ну що ж..пішла я на курси в Деліт Скул. Викладачка хороша - нема чого нарікати. А відносно групи..слабенька..навіть я, ніколи не вичаючи англійську , більше розумію, ніж ті хлопаки, які прийшли туди невідомо чого..але точно не вчитись. Зрозуміла для себе, що курси дають лише підгрунтя, решта - ти маєш вчити і займатись самостійно. В групі 9 чоловік. трохи багато. До того ходила на пробний урок в БОяр. Там викладачка була дуже молода, аж задуже, але вчила нормально і в групі максимум 4 людей. Єдине чим мені більше підійшла Деліт скул - це тим, що темп навчання набагато швидший , ніж в Боярі. Ціна на курси приблизно однакова, але в бояр треба довше ходити. І ще в Боярі вчать за оксфордськими книжками,які треба купляти, або ксерити, а Деліт скул має свої, які входять у вартість навчання. Це лексикон, Граматика (в них до речі море помилок..), зошит з вправами і диск. Висновок, якщо англійську тре вчити не терміново, то йдіть в Бояр, а якщо вже і негайно, то в ДелітСкул (але розраховуйте майже виключнона свої здібності ).
    Сподіваюсь мій відгук комусь допоміг.
     
  20. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Я ходжу в Бояр на польську, то ми з викладачкою самі домовлялись як часто ходити. Зараз ходимо 3 рази на тиждень, раніше ходили 2 рази, все за бажанням. Моя група складається з двох людей! Скижки не купляла, викладачка сама все наксерює і дає нам. Викладачка аспірантка.
    Колись мала йти на роботу в Деліт скул, то мені дуже не сподобались їхні підручники і методика якась дивна.. хоча... може і дієва.
    Єдині курси, до яких немаю ніяких заувжень, то International House. Дуже подобається, що там є носії мови, які напевно, навіть, не розуміють укр. мови (але то вже від середнього рівня)