На море в жовтні!! Куди краще?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем malllyatkoN, 13 Вересень 2012.

  1. malllyatkoN

    malllyatkoN New Member

    Дівчатка порадьте куди краще полетіти в жовтні? Щоб ще покупатись і позасмагати. Хочеться дешево і сердито. Думали в Туреччину, але туроператори кажуть не сезон. Поділіться досвідом хто де був восени:girl_in_dreams:
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    Може й так, несезон, але це треба ще перевірити, поцікавитись погодними умовам, температурою води в тій країні, туди куди збираєтесь. І враховувати, що з кожним роком все спекотніше вз'язку із зміною клімату.
    Я була в Чорногорії в несезон, така спека, яскраве сонце, мені було зажарко при 30-33С :) Я навіть не уявляю як там люди відпочивали літом, в сезон, коли було 40 С :)
     
  3. malllyatkoN

    malllyatkoN New Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    а ви були в яких числах жовтня? В Чорногорії класно, були минулого літа. Ще проблема що закінчуються рейси зі Львова в Туреччину і Грецію, треба в Київ їхати.
     
  4. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    то залежить, який вам клівмат потрібен і що ви любите. Ми були в Туреччині в жовтні минулого року - було сонечко, 26-27 градусів тепла. Дощу не було.
    Єдине, що темніє швидко - о 19-00 вже не позасмагаєте))
    Ну а якщо любите 33-36*С, тоді точно не сезон)) Хоча, зараз клімат жаркий. то все може бути..
     
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    Ми були на початку вересня, це вже також несезон. А про жовтень нічого не можу сказати.
    Я б порадила почитати, який переважно клімат на курортах, серед яких ви обираєте, прослідкувати вже зараз, яка там погода.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    на початку вересня тут нормально. А у жовті вже може бути "дуже не сезон". Ми якось у Чорногорії були у другій половині вересня, то сонечко світить, але так прохолодно вже з моря виходити+ дощило частенько.
     
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    Морський сезон в жовтні у Єгипті чи Тунісі, думаю вам туди :)
     
  8. malllyatkoN

    malllyatkoN New Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    дякую за поради! Настроїлась на Грецію, щось дуже манить ця країна!)):girl_in_love:
     
  9. rysja

    rysja Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    два роки тому ми відпочивали в жовтні в Туреччині, причому в другій половині місяця. З погодою пощастило, було досить тепло +28, також плюс в тому, що мало відпочиваючих, пляжі напівпорожні, нема проблем ні з місцями, ні з шезлонгами. А ще можна скупитись дешево, тому що кінець сезону і продавці більше йдуть на уступки. Хто що шукає)
     
  10. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    а в листопаді?

    хто відпочивав "у теплих краях", зокрема жив у готелі типу "Дубаї-місто", поділіться досвідом??
     
  11. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    До речі, сусідка вже два тижні відпочиває у Криму (Судак), розповідає, що минулого тижня було 30градусів. Загаряли і купались:girl_wink:
     
  12. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    Розмовляла вчора зі знайомими, що відпочивають в Ялті, то також загаряли і купались ще.:girl_yes2:
    ось він який, непередбачуваний південь.
    минулого року, у Саках, в такий період було вже холодно і дуже вітряно.
     
  13. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    зараз в Туреччині прохолодно , нещодавно приїжали знайомі говорили що у них погода трішки краща ніж у нас ((
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    Ще можна в Тайланд (але десь з кінця жовтня, бо якраз сезон дощів закінчується), або в Ізраїль, там взагалі одразу на чотирьох морях можна побувати. Правда, тим хто був в ОАЕ, здається, візу в Ізраїль не відкривають. От не знаю точно...
    Інша екзотика не підходить - ГОА і Шрі-Ланка з дощами, розповідав чоловіка співробітник, що був у листопаді, то ще був сезон дощів, і то таких сильних.
     
  15. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

     
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

     
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    ми були на початку жовтня (про що і тема :)), і також в "сезон дожів", то будете мати для статистики тепер два відгуки: шрі-ланка в таку пору - якарз добре.
    в готелях спокій, людей мало, температура комфортна (30-35 С), дощ за весь наш час перебування йшов рази три по 5 хв, і то кілька крапель впало. Місцеві кажуть, що як правило, так і є: може коли-не-коли теплий і короткий дощик. повірте, на кількість часу на сонці це ніяяяяяк не впливає.
    лиш океан бурхливий, назад пускає, ну і вважати, що пляжі муніципальні і там купа бічбоїв, які вам спокою не дадуть, будуть на могзи капати, ми відпочивали біля басейну
    природа чудесна, пальми + травичка
    але дійсно від місцевості залежить, бо в містах катакомби і бідося


    короч, в жовтні на Шрі-Ланкку можна
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    Приєднуюсь і погоджуюсь. І в Тайланді і на Шрі-Ланці була якраз в період отого "сезону дощів".
    Не такий вже і він дощовий, я ми то уявляєм. В мене були асоціації по звучанню фрази з нашою осінню...Думала - сиро, ллє, фе... А виявилось - жарке літо, просто деколи має місце освіжаючий проливний дощ, як з відра, і потім знову на пляж, купатись і засмагати.
    До речі тих дощів там, в "сезон дощів" було за всі наші 14 днів, аж раптом 2-4 рази.
    Висновок - що в Тайланд, що на Шрі Ланку можна їхати і на дощі.
    Нууу...Мала нагоду прочесати острів взовж і в поперек. Були і в Коломбо декілька днів(треба ж дослідити типу-столицю?) , і в Канді (хто буде на острові - рекомендую з"їздиди на батьківщину цейлонського чаю), релакснути тиждень в Негомбо, відвідали Пінавеллу, і навіть сім днів провели в Трінкомалле, незважаючи на недавнє цунамі (тоді тільки рік пройшов). Цейлон дуже різноманітний і там можна знайти для себе те що шукаєш, і відпочити по смаку. Для мене ціллю була подорож. Тому взяли собі особистого екскурсовода на тиждень і насолоджувались красотами в супроводі компетентної людини. До слова - виявилось, то не є дороге задоволення, навіть з машиною і шофером, якщо все робити напряму, без наших туристичних посередників...

    Теж цікаво. Мені в турфірмі коли ми їхали в ОАЕ теж таке повідали, а от наскільки то достовірно. Тоді ще казали, що як захочете в Ізраїль, щоб не морочитись з візами, можете вибрати альтернативу - Йорданія...
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

     
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: На море в жовтні!! Куди краще?

    А в мене ще "вічне" питання про Мальдіви - чому така різниця в ціні величезна за переліт? То ж від шрі-ланки не так далеко. Якщо на шрі-ланці в 3000 у.о. на двох можна вкластися, то на Мальдіви тільки сам переліт за одного буде 3 штуки...
    Ще бачила фотозвіти декількох знайомих за літні місяці - небо постійно в хмарах... як в димці. Ну і про бічбоїв також чула, що вони по пляжах зі своїми товарами бігають, чіпляються, не те слово.