На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @SoloGalka ну як пустим ) як двоє людей, то по чеках на 100 євро максимум. Чула що хвилями провіряють. То дуже і всіх , то пропускають.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Я набираю на 100 злотих максимум, коліжанка бере товар для свого магазину, до 200злотих +-
    От і думаю, чи влізу я зі своїми забаганками, щоб не штрафували...
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @SoloGalka ну то маєте влізти E949D24A-E131-4717-8809-AF586E04BC4F.png до 400 злотих на двох мало б бути нормально.
     
    • мімімі мімімі x 1
  4. Espero

    Espero New Member

    Дівчата, хтось знає - якщо я вдвох з чоловіком везтиму з Польщі телевізор, куплений за 4000 злотих, то не буде проблем з нашими митниками?
    Здається, можна везти не більше ніж на 500 євро, але ж нас буде двоє, то можна на 1000?
    Чи його ціну не поділять на двох?
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо говорити про площину закону, то таку покупку повинні оподаткувати.
    Вартість однієї одиниці товару на кількох людей не ділиться.

    Якщо говорити про різні «мутки» з нашими прикордонниками, то тут бабка надвоє ворожила - 50/50 (а в часи перевірок на кордонах і 80:wacko:, що в разі, якщо прикордоннику пропонувати хабар, він заявить про цей факт, щоб заробити зірочку на погонах.

    І тоді вже проблема буде не в такс-фрі з телевізора, а в тому, як не сісти за грати за дачу хабаря.

    Я б не ризикнула.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю питання). Хочемо купити багажник на фаркоп на ровери. У нас такий коштує поза 13 тис. У Польші на алегро знайшли за 1 тис злотих. Різниця суттєва. Але це інтернет магазин. І він доставляє цей товар безкоштовно. Як би то так зробити, щоб дешевше вийшло)? Є якісь служби типу нової пошти на кордоні? А на тому, де піший перехід? І чи там можна повернути такс-Фрі? І яка зараз загалом ситуація на кордоні, чи є черги? Дякую усім, хто щось скаже по цій темі)))!
     
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Є пачкомати. Стоять на вулиці. Приходите як до банкомату, розраховуєтесь. Ну але є обмеження по розміру, десь 50×50×50. то було б за добре, якби з внтернет магазину можна такс-фрі повернкти. Купую через інтернет відносно часто, то ще ніразу не бачила такої можливості, якщо це на велика мережа(медіамаркт, неонет....) Навіть деякі великі мережі при купівлі чепез інтернет не повертають такс-фрі.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То багажник на справжні ровери))), не іграшкові). Там розмір певно буде ого-го. Шкода, що прийдеться платити перевізнику. Бо сума виходить суттєва.
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А поїхати в Польщу, купити, причепити і повернутись, не варіант?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Може ваш багажник є розібраний. Є в Перемишлі три пачкомати. Ніби ще в żabka, магазин такий можна вислати посилку доставкою DHL. Можете мені скинути посилання в пп зможу глянути куди вам краще вислати. Screenshot_20190716-092845_Chrome.jpg

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тільки минулого тижня повернулись. Мене поки ще «тримає» оте враження від кордонів))). Взнавав чоловік, що можуть привезти + тисяча гривень до вартості багажника. Якщо такс-ФРН не є реально повернути, то не дуже вартує іхати самому. Бо зелену карту треба купувати, і часу, і нервів трохи треба). Певно таки скористаємось послугами цих людей.
    Дякую @Basyanya за запропоновану послугу)!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дивіться самі. В Медиці теж є жабка))), жабки працюють кожну неділю.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Дівчата, в мене також є питання. Сподобалися мені столові прибори з ікеа і ще деякі речі. В нас на них ціна суттєво дорожча . Як би то так зробити , щоб не іхати до найближчоі ікеа , а також отримати в поштоматі хоча б в Медиці, ну або в Перемишлі.
     
  14. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    На скільки знаю у них є доставка до Punktu Odbioru за 29зл, але найближчий Жешув, плюс порахуйте собі дорогу туди газад, думаю варто купити на Україні))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
  16. Railman

    Railman New Member

    Привіт дівочому товариству! Можна(якщо продавець погодиться так відправляти) скористатися послугами польскої пошти. Є в них така послуга "до запитання", чи якось так

    Poste restante

    Nie masz stałego adresu zamieszkania a chcesz odbierać korespondencję? Skorzystaj z usługi poste restante, dzięki której zaadresowane do Ciebie przesyłki odbierzesz w dowolnie wybranej placówce pocztowej.

    Poczta Polska

    Габарити

    Poczta Polska
    Wymiary
    • Minimalne: 9 cm x 14 cm (strona adresowa) z tolerancją +/-2 mm
    • Maksymalne: długość + obwód (mierzony w innym kierunku niż długość) = maksymalnie 300 cm przy czym:
      • Gabaryt A – długość = maksymalnie 60 cm, szerokość = maksymalnie 50 cm, wysokość = maksymalnie 30 cm
      • Gabaryt B – jeżeli choć jeden wymiar: długość > 60 cm lub szerokość > 50 cm lub wysokość > 30 cm, przy czym największy wymiar nie może przekroczyć 150 cm.

    Зберігається посилка 7 днів. Ми так дещо замовляли в Жешуві з доставкою у відділення пошти біля вокзалу в Перемишлі.

    Ви знаєте, теоретично така можливість існує. Але для цього потрібна фірма-посередник. Знаходив інформацію про подібне на білоруських форумах. Але то зручніше білорусам бо такі фірми є в Тересполі та Білостоці. Вони якимось певним чином викуповують товар з магазинів(в т.ч. і інтернет-магазинів) в свою адресу(фактура виставляється на фірму, а не на фізичну особу) а потім вже продають кінцевому користувачу, виставляючи фактуру на повернення VAT. Звичайно, що є якась комісія, але вони виставляють фактуру в національний системі, а не глобал блю. Нажаль, подібної фірми в Перемишлі я не знайшов
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Railman

    Railman New Member

    Цікаве спостереження. Тема закупів в Перемишлі/Жешуві на цьому форумі практично єдина, яку мені вдалося знайти в українському сегменті інтернету. Навіть білоруси якось більш жвавіше обговорюють питання прикордонних закупів. Може я погано шукав, і хтось може порадити ресурси з подібними обговореннями?
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Для мене і така можливість практично їснує. Кожен хто в Польщі оформлений як ПП, ФОП, СП має право повернути собі VAT від всіх ккплених товарів з фактурою. Питання чи вигідно. Я такими послугами займатись не хочу. Плюс, якщо зп/дохід менше 5000 злотих брутто, то ПП, ФОП, СП мати не вигідно, податку в казну треба заплатити ~1500 -2000 злотих.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Де можна дізнатись готівковий курс злотого?
    Отой, що на заправках перед кордоном
    А може, хтось знає, який курс останніми днями
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Перетинали кордон в чт(29.08) близько 22.00. То ми були першими в черзі. Так само нпзад коли їхали перші перед шлахбаумом. Назад їхали в суботу 31.08 близько 18.00. Кордон Рава-Руська.
     
    • Подобається Подобається x 1