Набрати вагу

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем NoName, 7 Лютий 2009.

  1. Олег

    Олег New Member

    Відповідь: Як набрати вагу тіла

    Не знаю яка може бути причина само собою так сталось
     
  2. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Як набрати вагу тіла

    Яка вага і зріст на даний час?
     
  3. ORiche

    ORiche New Member

    Відповідь: Як набрати вагу тіла

    Спочатку виключіть медичні причини. Якщо справа не в стані здоров'я, то- спортзал+ збалансована дієта. По дієті: вона повинна покривати всі денні енергозатрати. Таблиці енергетичної цінності продуктів і енергозатрат для різних видів діяльності можете знайти за допомогою гугла, їх в інтернеті достатньо.
     
  4. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Як набрати вагу тіла

    Якщо палите- кидайте. + 5 кг вам гарантовано. Пампулі попруть в першу чергу ( з пузом ;) )
     
  5. Олег

    Олег New Member

    Як поправитись

    За останній рік я дуже похудав руки чомусь похудали , скажіть що це може бути і до якого лікаря потрібно піти
     
  6. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Лікарі: терапевт (аналіз крові розгорнутий, рентгенографія органів грудної клітки, за показами - обстеження шлунково-кишкового тракту); ендокринолог. Якщо нічого не виявлено - до психотерапевта.
     
  7. nurosaka

    nurosaka New Member

    Я теж останнім часом схудла на кілька кг при тому, що я і так мало важила до того - до 45 кг при рості до 160см. Ендокринолог виявив високий рівень Тироїдних гормонів, звісно виписала пілюльки дорожезні. Але оскільки я з пілюльками ніколи не дружила і час від часу пропускала, крім того сам процес ковтання неприємний, то не було ефекту плацебо і самі гормональни в пілюльках не подіяли майже. Тобто, я не поправилася, але зрозуміла, що то від стресу, плюс від подорожі за океан мій організм почав бити на алярм і викидувати тироїдні гормони, які спричиняють похудання (не пам'ятаю точно весь механізм, нарила в неті англійською). Правда, до того я ніколи не перевірялася і не знаю, може то для мене норма підвищений рівень гормону цього...

    Коротше, психотерапевт на разі кращий варіант, ніж пілюльки, принаймні для мене. Зараз вчуся працювати з емоціями, не тримати в собі, а розпізнавати і бути з ними. Я впевнена, що це допоможе мені зрештою заспокоїтися, зняти напругу з тіла, яка жере всю мою енергію. До того, ж 1,5 роки тому тиск почав падати час від часу. Теж, думаю, від стресу.

    Нещодавно наважилась на 1 кг більше, ніж влітку. Тішуся. Почала також вживати протеїн до їжі. Самий звичайний протеїн із сироватки. Може і він поміг.