Набрати вагу

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем NoName, 7 Лютий 2009.

  1. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Набрати вагу

    А я щоб набрати вагу перепробувала все ( ріст 170 см вага 56 кг) і зрозуміла що це у мене напевно така структура. Їм як слон особливо після 18-00 а результату нуль.
     
  2. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Я коли починаю багато їсти - набираю вагу, але проблема, що дуже швидко і легко можу скинути
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Набрати вагу

    поки вчилася,то теж не поправлялася...аж на 5му курсі почала потихеньку поправлятися
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Набрати вагу

    по цифрах не сказала б, що недобір. Хіба кості тяжкі... качайте м'язи, чи що... переїдати на ніч шкідливо, незалежно від ваги.

    ---------- Додано в 19:55 ---------- Попередній допис був написаний в 19:54 ----------

    особисто я набрала за 1 курс 7 кг. а до 4курсу скинула все назад :)
     
  5. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Не думала, що стикнуся з такою проблемою, як потреба набрати вагу:girl_nea: Останні пару місяців були насичені різними подіями (як позитивними
    так і не дуже), які привели до того, що я схудла на 2-3кг і всі знайомі далекі-близькі почали мені говорити, що я занадто худа. В світлі останніх подій про їду взагалі практично забула + стрес, а вчора встала на вагу і сама була в шоці - 49кг, при тому що це було вечером після ситного обіду в мами і десерту в центрі. Це реально замало, тепер маю дилему як набрати втрачену вагу повернутися до своїх звичних 53-55кг, але так щоб ці кг не відклалися на талії-бедрах і ногах а рівномірно розприділилися по всьому тілу?:girl_in_dreams:
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Набрати вагу

    не забувайте їсти, і старайтесь менше нервуватись.
     
  7. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Нещодавно прочитала статтю, в якій говорилося, що любителі кави-латте (більше 2 горняток в день) набирають мінімум 5кг в рік. Я латте п"ю "відрами" постійно, а вага не міняється. А за тою логікою, я би вже в двері не влазилась
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    брехня. Хіба та кава має бути дуже солодка, ну і до неї прикуска всілякі пляцочки. Отоді може й так.
     
  9. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Набрати вагу

    набір ваги залежить від кількості з"їдених і витрачених калорій за день. то хіба нажертися, як свиня, а потім ще кави з солодким, тоді й набереш :)
     
  10. hind

    hind New Member

    Відповідь: Набрати вагу

    І я марю щоб поправитись... що тільки не пробувала - фітнес, кашу малиш, повноцінний раціон...:sad: комплексів купа.... я у відчаї...дістали мене, дівчатка, ті кості... мрію про щічки.. при рості 168 важу 49 кг.[​IMG] [​IMG]
     
  11. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Вчора зважилась (бо тяжко джинси на собі защіпала))), виявляється, що за свята набрала 2,5кг)). Це при тому, що за весь минулий рік я поправилась аж на 1кг...
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Набрати вагу

    Дівчатонька, порадьте будь ласка!
    Потрібно набрати вагу (кг. 10-15), та й загалом обстежити організм (не мені).
    Може хтось знає до якого лікаря звернутись?
    Я розумію, що перш за все діє харчування, але можливо окрім цього ще є якість методи?
    Буду вдячна :girl_smile:
     
  13. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Набрати вагу

    До ендокринолога. І, звичайно, обстежитись на гельмінти.
     
  14. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Набрати вагу

    хіх, а я думала, що то я така одна :)
    у мене теж вже практично комплекси з цього приводу. 163 см і 44 кілограми, точнісінько як і до пологів. Під час вагітності набрала десь 16 кг, але зараз усе як і раніше. Тільки тепер мені навіть чоловік говорить, що я худа і, щоб поправлялась. + його родичі. і всі-всі-всі((( Я почуваюсь досить добре, єдине носити своє щастя стає важкувато, бо з кожним днем малюк підростає)
     
  15. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Кому не хватає кілограмів, можу запропонувати трохи своїх. 1 кг коштує 1 копійку. Продати можу не більше 15 кг. Кого цікавить дам реквізити для перерахунку коштів.

    Я колись так купувала (як жарт в коліжанки). Смішно, але я поправилася, а вона похудала. Тому зараз продаю, може знову допоможе (хоча б морально).
     
  16. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Беру 5! :girl_haha:
     
  17. rusichka

    rusichka New Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Дівча, можу поділитися зі своїм досвідом набирання ваги. Я при рості 160 важила 46 кг., пішла в зал на тренажери 3 рази на тиждень, решту днів займалася дома. Після тренувань дуже багато їла, невідмовляла собі нівчому. Приблизно через 3 місяці важила 50 кг. Лишнього жиру не було:girl_wink:
     
  18. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Набрати вагу

    І мені 5 кг бракує до повного щастя, купую..
     
  19. RedApple

    RedApple New Member

    Відповідь: Набрати вагу

    я думала такої теми нема, переважно всі хочуть схуднути, а мені на 5кг поправитись було б супер, після родів дуже схудла 46 кг ніколи такої ваги немала, стараюсь поправитись, але щось без результату.

    і мені 5 кг )
     
  20. Laja

    Laja New Member

    Відповідь: Набрати вагу

    Незнаю чи в ту темку пишу, але маю одне питання. Щоб завагітніти казали комусь поправлятись? Чи була у когось одною із причин недобір ваги.