Найближча подруга - підступна зрадниця

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем arison, 17 Жовтень 2010.

  1. arison

    arison New Member

    А скажіть,чи було у вашому житті таке,щоб найблища ваша подруга відібрала вам кохану людину,що ви зробили і як ви до цього віднеслися?
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Найблища подруга

    якщо мова про бойфренда тоді забула і забила б, якщо ж мужа то... складне питання. Кажуть, що прощати треба і далі жити...
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Найблища подруга

     
  4. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Найблища подруга

    було,але трохи навпаки)) коханий хотів відібрати подругу.... почати з нею зустрічатись і посварити нас з подругою(о такий то в мене бувкоханий))),але в нього нічого невийшло,бо на той момент дружба для неї була важливіша!!!!!!
     
  5. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Найблища подруга


    на щастя, у моєму житті такого не було, але я знаю точно, що якби таке колись сталося, цих людей в моєму житті вже не було б. По-моєму, це дуже важко зрозуміти та пробачити.
     
  6. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Найблища подруга

    колись у мене була така ситуація........зустрічалася я з хлопцем, познайомила його з своєю на той час найближчою подругою, і вона йому почала подобатися і мені здається він їй теж (хоча вона мені того не казала), і в один прекрасний день вони цілувалися, обіймалися....і на наступний день після ЦЬОГО мій хлопець сказав, що вже мене розлюбив і не хоче зі мною бути ...Про ЦЕ я дізналася аж через пів року від хлопця! З тою подругою і з тим хлопцем я звичайно зараз не спілкуюся і думаю би ніколи не стала знову дружити! Зараз я ту ситуацію згадую без каплю болю, але в той час ой як мені важко було.....
     
  7. Zymova

    Zymova New Member

    Відповідь: Найближча подруга

    Все залежить, що означає "відбирала кохану людину". Адже хлопець не річ, він має власну голову, і його не можливо отак взяти і відібрати....Якщо у вас стосунки не складаються, то "відібрати" чи краще сказати піти до іншої він може і це може бути як ваша знайома так і зовсім інша дівчина. Інше питання постає, коли подруга спеціально руйнує ваші стосунки, так сказати з егоїстичних міркувань, себто ревнує вас до нього. Адже ви тепер увесь вільний час присвячуєте ЙОМУ а не ЇЙ!!!
     
  8. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Найближча подруга

    В мене було так,що хлопець який мені дуже подобався вибрав мою подругу, вони почали зустрічатися, але недовго,в нього виявився жахливий характер і вони розійшлися. Як то кажуть: не було би щастя,так нещастя помогло :)
     
  9. redfox

    redfox New Member

    Відповідь: Найближча подруга

    вот поэтому у меня и нет лучших подруг, а близкие живут в других городах)))
     
  10. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Найближча подруга

    Погоджуюсь. У моему житті теж такого не було і, сподіваюсь, не буде. Що ж то за подруга, що відбирає кохану людину? Я б просто перестала спілкуватись як з "подругою" так і з хлопцем.
     
  11. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Найближча подруга

    моя один раз хотіла і навіть на тиждень відібрала, але мене теж з нормального тіста ліпили - з нею навіть вітатись не хочу, а коханий - поговорили, подумав і ми вже 4 роки разом!:girl_tender:
    завжди вважала, що найкраща подруга - ти собі сама.
    а колєжанок маю, але стараюсь мати таких, щоб ми ніде не конкурували і мали приємні стосунки між собою)
     
  12. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Найближча подруга

    ..в моєму житті одна була в школі,допоки вона виконувала роль №1, а я №2 все було ок.. допоки в мене не закохався однокласник,і почалось ревнощі і т.д. так склалось всі хто були закохані в мене "дружили"(дуже близько)з нею,вона була більш розкута і прогресивна в "дружбі"(..тепер задумуюсь нащо мені була така дружба....),а потім була Академія і там зустріла справжню коліжанку(котра зараз мешкає в іншому місці);звичайно відстань робить своє,але ще й досі з нею переписуюсь,передзвонюємось...з того часу не маю коліжанки (ні є-ЧОЛОВІК),проте є хороші знайомі..можливо колись вони переростуть в статус коліжанки...
     
  13. SemanaV

    SemanaV Member

    Відповідь: Найближча подруга

    Моя свекруха колись казала, що твоя найближча коліжанка- це твій найперший ворог. Я не є настільки категоричною. У школі теж був випадок, коли коліжанка цілувалась з моїм хлопцем. Ну і що?! Він просто виявився не справжнім принцем, а вона виявилась просто знайомою. Говоримо, спілкуємось (коли в місті зустрінемось), ось і все стало на свої місця. Не варто боротись за того хто зневажив тобою, і не варто записувати у вороги того хто помилився. В житті всяке буває.
     
  14. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Найближча подруга

    А мені мама завжди говорила, що всі подружки зникнуть тоді, як заміж вийду. Так і сталось. Але тепер є інші коліжанки, з якими гуляємо з дітьми, обмінюємося досвідом, з якими в школу дитячу дітей приводимо, з якими познайомилась у роддомі...садіку... одним словом на шляху життєвому з'являються інші люди, з якими варто і приємно спілкуватись. Коліжанки тепер з однаковими інтересами. А погані коліжанки вони самі по собі відійшли на другий план. Природний відбір.
     
  15. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Найближча подруга

    в мене була така ситуація... колись зустрічалась з хлопцем але не була в нього закохана то більше нівіть дружба була. І моя подруга за моєю спиною почала крутити з ним... ну в ньому мені не розходилось.. а от в ній так!!! тому що я думала що ми з нею найкращі подруги... після цієї ситуації ми з нею не спілкувались рік зовсім..
    вона ж знала що я за нього не тримаюсь... просто від скуки зустрічаюсь.. вона могла мені сказати що він їй подобається я б і уступила... словом зараз вони одружені, і за кордоном. Ми спілкуємось з нею досить тепло, але довіра до такої людини зникла. ось так...

    ---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 21:04 ----------

    І ще хочу додати, що сімя це саме святе, ти і твій чоловік!!! а подруги повинні бути на задньому плані... і особливо незаміжні!!!
    Бажаю вам дівчатка, щоб ваші мущини були завджи вірні тільки вам!!!:kiss3:
     
  16. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Найближча подруга

    в мене не було, але таке трапилось з нашим другом
    спочатку він зустрічався 6 місяців з однією дівчиною, а потім кинув її заради її ж найкращої подруги
    колди та дівчина нам це розказала, ми звісно були обурені, яке наш друг порося, а її подруга взагалі свиня
    навіть думали її ігнорувати, щоб наш друг зрозумів свою помилку

    в результаті: там виявилось кохання, вже навіть йде до одруження:kiss:

    правильно сказали:
     
  17. Gygy

    Gygy New Member

    Відповідь: Найближча подруга

    На щастя, подруги у мене ніколи нікого не відбивали і, сподіваюсь, такого не буде. Але точно можу сказати, що якби таке трапилось, то я б побажала їм щастя і припинила б спілкування з обома.
     
  18. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: Найближча подруга - підступна зрадниця

    А я маю справжню подругу, якій можу і поплакатись і порадіти разом, знємо одна про одну майже все, допомагаємо одна одній чим можемо, і вже можна сказати родина, стали кумами, а скільки було таких випадків, що могли через хлопака посваритись, але ні, ми зрозуміли що вони нашої дружби не варті, і я рада, тому, що маю людину яка завжди мене вислухає і зрозуміє.
     
  19. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Найближча подруга - підступна зрадниця

    А я цього не підтримую і не одобряю. Вже писала тут раніше: дивно, коли чоловік/хлопець/сімя замінюють жінці весь світ. Це найважливіше - я навіть не сперечаюсь, але не варто тільки цим обмежуватися. Я чомусь трохи підозріло ставлюся до жінок, у яких нема приятельок. Я не кажу, що мусять бути подруги до гробу, але хоча б приятельки, з якими хочеться час-від-часу зустрітися в одній компанії і потеревенити. Це ж жіноча сутність така! Не можна ж весь час у власному соці.


    А це правильно, на мою думку. Нема чого таких затримувати біля себе.
    По темі: зі мною такого не бувало, але це скоріше завдяки хлопцям - вони не допустили зради, а подружки деякі раді були старатися :sad:
     
  20. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Найближча подруга - підступна зрадниця

    У мене також є найдорожча, найкраща подруга, тільки шкода що живе зараз дуже далеко, у Канаді.Там вона вже близько 8 років. Фактично кожного дня ми здвонюємось по Скайпу:girl_phone1:, або просто пишемо листи. Минулого року вона з чоловіком і синочком приїзджали до нас в гості на ціле літо. Які то були чудові дні:girl_tender: як мені її бракує.......
    Вона завжди давала мені справедливі, слушні поради, ніколи не фальшивила, критикувала мене, коли це потрібно було, щиро раділа за мої успіхи, і щиро співчувала моїм негараздам. Так є й до сьогодні, ми не маємо одна перед одною ніяких секретів, і надіюсь, що й надалі так буде....