Найулюбленіші книги

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем New look, 21 Грудень 2011.

  1. New look

    New look Well-Known Member

    В цій темці пропоную ділитись назвами книг не просто які сподобались ,а тими що стали найулюбленішими на все життя!Тими які щось змінили в нас самих та нашому житті..


    ---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 13:12 ----------

    Почну я :
    1.Біблія (книга книг , без коментів)
    2.Трансерфінг реальності -В.Зеланд (практична езотерика яка поміняла моє бачення на світ)
    3.К.Кастанеда -всі твори
    4.Ільф і Пєтров "12 стульев" і "Золотой теленок" (Прочитала за дві ночі обидві , Бендер для мене геній ).
    5.Ф.Достоєвський -"Ідиот", "Злочин та кара", "Бесы","Униженные и оскорбленные" (найулюбленіший класик ).
     
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    цю книгу можу і я додати у свій список.
    Стив Харви "Думай, как мужчина, поступай, как женщина"
    Ремарк "Тріумфальна арка"
    як згадаю ще, то допишу)
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Червоне і чорне
    Пригоди Олівера Твіста ще зі школи, хочу перечитати зараз, цікаво чи зміняться мої враження?
     
  4. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    те, що пригадується зараз :
    - твори Булгакова, особливо "Морфій"
    - твори Конан-Дойля, за винятком історичних романів і деяких спіритичних праць
    -вся Роздобудько
    - Ю. Винничук -прикольний дядько
    - твори О. Жупанського
    - Мазох, особливо в укр. перекладі
    - "Сон із дзьоба стрижа" В.Даниленка
    - весь Рей Бредбері
    - О.Жовна "ЇЇ тіло пахло зимовими яблуками"
     
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

     
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    а в мене Булгаков. "Майстер і Маргарита" перечитувала разів 5.
     
  7. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

     
  8. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    я зачитуюся Ломачинським. почалося все з "Кримінальних абортів", потім "Курйози військової медицини та експертизи", "Академія рідна".. специфічне чтиво - спогади судмедексперта. але я аж зачитувалася і перечитувала-перечитувала.. :girl_in_love: після Ломачинського "Записки молодого лікаря" Булгакова здалися взагалі ніякими, хоча й цього автора люблю.
    а ще Рей Бредбері та Люсі Мод Монтгомері (з серією про Аню в мене особливо ніжні стосунки - млію за усіма екранізаціями, а от книгу маю лише першу :girl_sad:)
    і віднедавна закохалася у творчість Єфраїма Севели. :girl_tender:
     
  9. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    "Маленький принц" Екзюпері. І аватарка схожа в мене.
     
  10. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    це моє!
    Гоголь, майже все! (Особливо "Вечори...")
    Б. Акунін - особливо цикл "Пригоди Ераста Фандоріна" (як раз читаю зараз)
    а найбільше я люблю українську класику:
    "Кайдашева сім'я" І. Н-Левицького - шедевр!!!
    "Сватання на Гончарівці" Г. Квітки-Основяненко - це щось неймовірне!
    твори П. Мирного
    і ще дуууже всього багато...
    Читала все по сто разів, знаю кожну фразу, але все рівно пару разів на рік мушу перечитати...
    цього літа на поличку улюблених ще став роман "Вир" Г.Тютюника
     
  11. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Улюблених книжок багато, навіть не впевнена, що всі згадаю. Перечитувала їх по декілька разів і таке враження, що кожного разу даний текст розкривається в іншому змісті, чи можливо з роками міняються погляди і сприйняття. Почну, все-таки класика для мене бест оф зе бест.
    к. Маккалоу "Ті що співають у терні" фантастична річ.
    "Розвіяні вітром" "Скарлет" "Рет Батлер" 3 різних автора, але кожний цікавий.
    Моем "Театр" (мрію прочитати колись в оригіналі).
    Ремарк "Тріумфальна арка", "Три товариші".
    Булгаков "Майстер і Маргарита" "Собаче серце"
    Агата Крісті практично всі її твори цікаві, але Пуаро перечитала всього і не раз.
    Не сміятися, але в дитинстві улюбленою книгою був Носков "Пригоди незнайка і його друзів", а також "Незнайко на місяці", бажання перечитати є і досі.
    І ще багато чого цікавого, але пам'ять трохи дівоча, тому зразу всього не згадаю.
    Цього року відкрила для себе нового автора Марк Леви "Те слова что мы не сказали друг другу" і інші.
     
  12. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Погоджуюся, теж його люблю. "Весняні ігри в осінніх садах" - це щось з чимось.
    Булгаков "Майстер і Маргарита" і ще одна з улюблених - В. Хольбайн "Інквізитор".
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    акунін ВЕСЬ!!!!
    саган - майже вся)
    джоан роулінг ГП всі 7 книг. сьома найулюбленіша, звичайно ж
    скарлет, розвіяні вітром не так
     
  14. Відповідь: Найулюбленіші книги

    Почну з дитинства, молодшої школи :smile: Тоді знаковими були три книжки. Настільки знаковими, що, як зізналася днями мама, вона їх просто сховала, бо я більше ніц, крім них, не читала :biggrin:. "Чарівника" - разів 15-20, здається :biggrin:. Так вони - "Чарівник смарагдового міста»" О. Волкова, "Оповіді Дениска" В. Драгунського та "Муфтик, Півчеревичок і Мохобородько" Ено Рауд - після маминих "хованок", здається, пропали безвісти, а шкода - зараз би з задоволенням перечитала.
    Трошки підросла - почала читати Большую советскую энциклопедию і все, що могла знайти про географію і мистецтво. Мала мегамету - прочитати всю БСЭ - заштопорила на "абаку" :biggrin: - бо таки не все цікавило. Але ті 30 томів - то мій гугл, люблю їх сильно!
    Ліна Костенко - ніжна лірика, Василь Стус - сильна - чудові до певного настрою.
    Був період - читала багато Харукі Муракамі. Зараз - не йде.
    Ремарк - назавжди. Шкода, що пізно його відкрила для себе.
    Детективи... з дитинства - "Шерлок Холмс" Конан-Дойля і віднедавна - Агата Крісті (Еркюль і міс Марпл :))
    Люблю Марка Твена, особливо, "Пригоди Гекльберрі Фіна".
    Жити не можу без "Майстра і Маргарити" Булгакова, "Собору Паризької Богоматері" Гюго, "Камо грядеши" Сенкевича.
    Здається, це все, до чого час від часу повертаюся і повертатимуся, маю надію.
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2011
    • мімімі мімімі x 1
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    о, і я в дитинстві його обожнювала. Але найулюбленішими і мене були "Пригоди Робінзона Крузо". З класики ще Гоголь, Джером К. Джером, Астрід Ліндгрен, Марк Твен.
    З українських класиків люблю Нечуя-Левицького, Панаса Мирного.
    З сучасних в свій час дуже подобався "Культ" і "Поклоніння ящірці" Дереша, "Рекреації" Андруховича.
    Винничук, Покальчук, Люба Клименко - окрема категорія :girl_crazy:
    З світової сучасної літератури дуже мені подобається "Парфумер" Зюскінда. Ще багато різного, всього й не перелічиш.
    На кожному етапі життя є свої найулюбленіші книги
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Акунін, особливо цикл про Ераста Фандоріна та його нащадка сера Ніколаса.
    Ліна Костенко і Василь Стус - все.
    Всеволод Нестайко "Тореадори з Васюківки".
    Джек Лондон "Мартін Іден".
    Булгаков "Майстер і Маргарита", "Собаче серце".
    Агата Крісті, Станіслав Лем, Нечуй-Левицький...

    А узагалі моя найулюбленіша книга - це життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Згадала ще про книгу яка мені можна сказати допомогла в житті))
    Євгенія Щацкая -"Большая книга стервы" ...прочитала її від корки до корки, і можу з впевненістю сказати що книга супер...
    Назва криклива,але сам зміст книги не відповідає тому сучасному значенню слова "стєрва" до якого ми звикли.
    Є в книжці моменти які для мене не підходять і я їх просто оминула увагою, але це тільки кілька моментів, в основному в книзі дуже гарно описано такі речі як доглядати за собою , як себе полюбити , як правильно одягатись , як користуватись косметикою ,як поводитись ..
    І головне там написано ЯК ПОВАЖАТИ І СЕБЕ І ЧОЛОВІКА.))

    А вона вчить як жити в гармонії зі всім і всіма ,щоб всім було добре, не лізти комусь на голову і не дозволяти комусь тобі вилазити на голову ...
    А ще як зробити кар,єру
    Книга гарно повпливала на моє юне рожеве бачення світу)) :girl_cool:
     
  18. Татусь

    Татусь Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    "Майстер і Маргарита" (Михайло Булгаков). Перечитував 4 рази. Перший - у середніх класах школи. Читав, як казку. Потім у старших класах, потім, коли навчався у інституті та потім, коли вже став відносно дорослим. Гадаю, читатиму ще.
    "Собаче серце" (Михайло Булгаков). Книга, яка змінила моє уявлення про революцію, більшовизм, лікарів та багато інших речей.
    "Двенадцать стульев", "Золотой теленок" (Илья Ильф, Євгений Петров). Досі не зрозумію, як же вони писали удвох. Але книги вийшли дуже сильні. По них можна вивчати історію тогочасного СРСР. І укладати посібник для аферистів-початківців. Книга, яка показала мені що таке гумор та іронія.
    "Школа для дураков" (Саша Соколов). Книга, яка перевертає свідомість. Таких я ніколи й ніде більше не читав.
    "Три товариші" (Еріх Марія Ремарк). Гарна історія про любов, дружбу і справжнє життя. Таких книг насправді мало.
    "Обрані твори" (Едгар По). Письменник, який змусив по-іншому подивитись на містику. Особливо його "Лігейя". Ну і історія про одноокого кота - це щось.
    "Крістіна", "Мізері", "Зелена миля", "Дівчинка, яка любила Тома Гордона" (Стівен Кінг). Улюблені твори маестро Кінга. Він уміє маніпулювати відчуттями читача. І кожну його книгу відкриваєш, не знаючи, як він зробить це наступного разу.
    "Залишенець. Чорний ворон" (Василь Шкляр). Книга, після якої хочеться стати революціонером і боротися за свою країну. Поєднання містики і реальності в одному творі - чудово.
     
  19. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Для мене Ремарк і тільки він :)

    На західному фронті без змін
    Три товариші
    Возлюби ближнього свого
    Тріумфальна арка
    Час жити і час помирати
    Чорний обеліск
    Ніч у Лісабоні
    Тіні у раю .........

    і практично усі інші твори Ремарка.


    І Маркеса "Сто років самотності" зачепило. Другий раз ,як читала, то записувала родовід на листку, бо заплутатися можна з аркадіами та ауреліанами :)
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    "Маленький принц" - Екзюпері
    "Володар перснів" - Толкін
    ці дві книги - най-най-най, а інших улюблених багато.