Народні прикмети, повір'я

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем хельга, 22 Квітень 2011.

  1. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Сьогодні до мого вікна прилетіли ластівки. Я дуже зраділа, адже ластівки приносять весну і радість. Думаю, що вони хочуть звити гніздо в кутку вікна. А що це означає? Чи є якісь прикмети з цього приводу?
     
  2. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Народні прикмети, повір'я

    Я знаю що ластівки якби на щастя поселяються. А ще кажуть що поселяються тільки в добрих людей :)
    Знаю точно про голубів. Одного разу голуб і голубка поселились в мене на балконі, а за місяць мій брат , ще тоді з своєю дівчиною вирішили одружитись.
    А десь біля двох місяців тому, голуб підлетів до мого вікна, і якби завмер біля вікна ,пархаючи крилами, і ще на нього якраз попало сонечко,то виглядало як з картинки. Цього разу це був також хороший знак. Через місяць братова взнала що вагітна
    Думаю для кожного різні знаки/прикмети діють по різному
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Народні прикмети, повір'я

    До мене минулого року 2 голуби залетіли в хату, то я сильно настрашилась. Літали, об вікна билися. Так страшно було! Нічого після того особливого ніби не сталося.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Народні прикмети, повір'я

    та нічого не означає. Прилетіли і прилетіли. Не варта знаки всюди шукати.
     
  5. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Народні прикмети, повір'я

    А над нашим будиком цієї весни дві пари лелек кружляли, і то так явно над нашим дахом! І ще ластівки аж два гнізда в"ють, вперше за 6 років як ми тут оселились. :)
     
  6. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Народні прикмети, повір'я

    Я за "наукові" прикмети. Такі, як: ластівки літають низько - бути дощу, жаби кумкають ввечері - бути погоді, тощо. А ластівки селяться там де їм зручно, і де їхні гнізда не розбивають. Відповідно - де добрі люди. А щастя -не щастя, це якось несерйозно... Лелеки приносять дітей - якщо нічого не робити для того, то ніякий лелека не принесе. Ліва рука чухається - митись треба, а гроші можна до того приліпити, бо всі люди час від часу тримають гроші в руках. Якщо до цього відноситися спокійно і не шукати, як вони збулися хоча б через місяць чи пів-року, то вони і не будуть нас полонити. Маю вдома чорну кицьку - безліч разів вона переходила мені дорогу - я не помітила змін у гіршу сторону. Мало того, вона дуже лагідна і чудово лікує поганий настрій.
    Дівчата, спробйте пояснити собі прикмети у які ви вірите, а тоді РЕАЛЬНО проаналізуйте, чи вони дійсно збуваються, чи це сбіг (або підстановка).