Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on 29 Грудень 2006 відповідей - 3.416
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 голосів
    20,3%
  2. Тільки Домашні

    25 голосів
    4,3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 голосів
    65,8%
  4. Удома, з лікарем

    57 голосів
    9,7%
  1. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Орман, Ви -молодець! А мене все мучить поза, в якій народжують?
    Чомусь думаю, що ноги/ коліна підкошуються, а тут ще й дитя ловити.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    Найпростіша і найбезпечніша, найзручніша поза.
    Колінно-ліктьова або squatting position. Мало хто тужиться на рівних ногах, та й ті, хто це робить, відчувають потребу саме в такому положенні. І тоді теж нічого не підкошується.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 1
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    @Orman то все ж таки домашні! А то Франківськ-Франківськ - запутала мене :) А як на цей раз із безводним періодом? Як з біллю/криком - вдалось бути тихою? Мама знала наперед про такий настрОй?
     
  4. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    А, і як з реєстрацією?
     
  5. maavka

    maavka Well-Known Member

    @Orman ви дійсно молодець! І ваші рідні, чоловік що вас підтримали, також ціни їм нема. Бо не всі при такому терміні будуть на стороні домашніх пологів.
    То у вас були перейми місяць? Я навіть не знала що так буває, то ж треба

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Буває все і перейми місяць (називається prodromal labor) тут багато в кого таке було.
    Народжувала я настоячи на трохи зігнутих ногах. Нічого не підкошується.
    Звуки були "мукання" і гудіння. Вони такі неголосні.
    Мама про план не знала бо плану на той момент такого не було.
    Ну і насправді бути чи не бути на стороні домашніх там не випадало, бо я вже писала вище, що так чи так, а в ПБ вже б не встигли ніяк. Ну і вранці цього дня я була на УЗД і знала, що все гаразд.
    П.с. Дитина народилася з найменшою вагою з моїх трьох, а для такого терміну то й взагалі. Десь приблизно 3300. Я так розумію що якби в 40 тижнів народилась, то була б маловагова. Коротше кажучи вони знають чого там так довго сидять.
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Води було дві столові ложки ще два тижні тому. Все решта коли дитина виходила.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Зареєстрували швидко, але не скажу що легко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Як мама відреагувала на результат? А старші? Реєстрували у Львові? Чоловік робив усе інтуїтивно, чи ти йому щось підказувала (ну навіть глянути чи є обвиття)?
    --- дописи об"єднано, 6 Листопад 2016 ---
    У мого чоловіка наразі три страхи:
    - що робити коли розрив;
    - що робити з обвиттям;
    - ну і найстрашніший: коли синя і без руху дитина.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Всі спокійно відреагували. Реєстрували в Франківську.
    Чоловік просто підтримав її, потім дав мені. Я якось ручку їй розмотала. Але не факт, що це не при передаванні туди-сюди вона замоталась.

    Я не знаю як пояснити - все було просто. Ніхто особливих інструкцій не давав і не чекав.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    я пробувала на четвереньках. В такій позі мені біль переносився дуже тяжко. Тому я повернулась на унітаз - там було просто ідеально. Мене вчасно зігнали звідтам і я перебралась у ванну (там принаймні мені було легше в плані болю). Просто присіла, розвела ноги і так навприсядки народила. В процесі обпиралась то на передню, то на задню стінку ванни. Не відчувала ніякого змучення. Але якби мала той стільчик для пологів, то певно б на ньому мені було теж прекрасно (суджу по своїх відчуттях на унітазі).
    @Orman як перевіряла себе на цілісність?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    сьогодні в мене в гостях була доула, розповідала що після пологів домашніх помагає реєструвати діток, і сама 4х дома народила. подробиці не розпитувала, але в тих реєстраційних закладах іі всі знають то вже без проблем .
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Поділіться як вам вдалось добитись (якщо вдалось), щоб дільнична гінеколог прийшла до вас після пологів? Чи все ж таки прийшлось їхати до них в поліклініку? Бо я так розумію, що сімейна мусить прийти додому, а от гінеколог - ні. Перший раз мені повезло, моя гінеколог сама приїхала без прохання навіть. А от тепер я переселяюсь і не уявляю як то буде з тою писюлькою від ЖК. Чи не заставлять вони їхати туди, щоб доказати/показати, що я в післяпологовому стані...
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Мають прийти з поліклініки за місцем проживання. Швидше за все вони прийдуть. До мене приходили самі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. touptikon

    touptikon New Member

    Мішель Оден у Львові 21-22 січня! Зустрічі-обговорення про природні пологи для вагітних і для лікарів.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. yasna

    yasna Well-Known Member

    ну ось уже і 37 тижнів. Швидко пролетіла вагітність. сьогодні домовилися про попередню зустріч з повитухою. буду дізнаватися, щозмінилося за 8 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. yasna

    yasna Well-Known Member

    почали підтікати води, а повитуха в іншому місті приймає пологи... перейми не зрозуміло: довгі, часто, але не болючі. я розгублена.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Довіртесь Богові і собі.
    Кожні пологи різні, бо диво не буває однаковим
    Чекатиму Вашого допису про народження малятка
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. yasna

    yasna Well-Known Member

    перейми десь о 7 ранку припинилися. зв"язалися ще з однією повитухою. води по троху підтікають. Чекаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. yasna

    yasna Well-Known Member

    поки без змін. води підтікають, перейм не має
     
    • Подобається Подобається x 2