Пузата хата

Народжуємо вдома!

Posted by levandivka on 29 Грудень 2006 відповідей - 3.416
?

Голосуємо за Домашні чи Стаціонарні пологи

  1. Тільки Лікарські

    119 голосів
    20,3%
  2. Тільки Домашні

    25 голосів
    4,3%
  3. Лікарські, але з "чєловєчєскім ліцом"

    386 голосів
    65,8%
  4. Удома, з лікарем

    57 голосів
    9,7%
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тобі здається :)
    Моя ЖК всерйоз готується до того, щоб убезпечити себе, якщо я ще раз вирішу народжувати вдома.
    Сьогодні писала дивовижнішу пояснюючу - що якщо я вирішу не користуватись правом на акушерську допомогу в стаціонарі, то це рішення виключно моє і під мою відповідальність. І що до лікарів (ПІБ) я не маю особистих претензій.
    А то тільки 30 тижнів (30 за взаємною згодою сторін, ггг)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Чому ж на вулиці? Просто перша дитина. Взагалі роди то є ризик, хоча нашим пологовим я також не дуже довіряю. На домашні пологи так і не зважилася, але і у Львові не народжувала. Тут просто конвеєр і хамство
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2018 ---
    Коли мені лікар сказала що не може прийти, бо у них чп - хтось вдома народив, я зразу Вас згадала :girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    насправді "перша дитина" тільки в пологових вважається якимось особливим ризиком.
    За логікою ж, крім відсутності досвіду (хоча, ЯКОГО досвіду - the main point) ніяких складнощів, навіть дуже і навпаки.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @kiciatlo про перші пологи вам Юля вже відповіла.

    А ризик він є завжди, навіть коли дорогу переходиш, навіть коли на зелене світло.

    @cjomcjomka може бути. Мої всі лікарі просто були вже загартовані домашніми пологами в тому ж будинку. Ніхто в обморок не падав.
    І взагалі я в них на обліку не стояла. Вониневинуваті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в нас, як я тепер розумію, багато чого наклалось. Чи то якісь перевірки в поліклініці і знайшли спосіб вз'їжачити і сімейне відділення, і консультацію. Чи то що... Але тепер вже починають просити папірці, і це тішить. Отже, розуміють, що я все одно всіх вислухаю і зроблю по-своєму.
    прикольно так - я готуюсь до візиту (документи, протоколи), вони готуються, що я прийду :) все серйозно. Не як війна, але як хороший спаринг :)
    А я ще не впевнена щодо домашніх. Щоб на загал - ну не знаю та і все.
    Якщо ж розбирати в деталях - звісно, організаційно мені з моїми особливостями (довгі пологи, умовно великі діти) треба дуже постаратись ,щоб в пологовому все пройшло спокійно.
    Загалом - не знаю, не знаю, не знаю...
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну довгі то таке - ти д не поїдеш з першими переймами.

    Хоча я поки повірила, що це не тренувальні, то вже не дуже було як їхати, якби навіть і хотілось.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Халат не завадить ))
    Я собі перед третіми згадувала перші (11 годин), другі (15 годин) і думала, що на швидкі мені не варто налаштовуватись. Але третій малюк вирішив по-своєму і народився за 2 з малим хвостиком години. І це справді - якби хотіла в ПБ, ой не знаю чи встигла б з моменту, коли стало ясно, що довго не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в моєму уявленні 11 годин і 15 годин - це швидкі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хто знає/стежить в ІГ Софія Стужук сьогодні народила донечку вдома. Обіцяє згодом історію/пост написати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Трошки юридичних питань.
    Отже, на сьогодні у нас в медицині реформи. Тобто є сімейний лікар, з яким підписується декларація і для новонародженого це теж його лікар-педіатр .
    Виходить, якщо раніше після ДП, на 2-3 день потрібно було звернутись до свого дільничого гінеколога з ЖК (він мав підтвердити факт ваших пологів і скласти "Висновок про підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я") та майбутнього дитячого педіатра (тепер це сімейний лікар) для отримання довідки 103/1-o? Звичайно, наявність обмінної картки при цьому є обов'язкова.
    Поправте мене якщо я в чомусь помилилась, чи є якісь ще нюанси на сьогодні?
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Треба і до гінеколога, і до педіатра, наскільки я розумію. Вони мають дати довідки, на основі яких складуть той "Висновок". Ну і потім підписувати той висновок у всяких вищестоящих...
     
  12. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Як то все на практиці? По телефону запрошуємо сімейного та гінеколога додому? Чи прийдеться йти до них на прийом, йти до поліклініки (писати відмови, пояснюючі і т.д.)?
    А до тих "вищестоячих" теж потрібно по кабінетах ганяти? Чи вони теж додому припхають "за компанію" (разом веселіше мізки "мити")? І взагалі чи є якісь проблеми з тими довідками? Наскільки максимально часу це все можуть затягнути?
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Додому приходить гінеколог і педіатр. За компанію може багато хто прийти, а можуть і не прийти. Залежить від поліклініки.

    По вищестоячих, так - треба ганяти по кабінетах.

    Всі форми заяви треба мати приготовані. Ви (чоловік) будете їм розказувати як оформляти і тицяти пальцем в закон. Бо вони "не знають", "ви такі перші", "шо з вами робити", "чп" - много і дурного.

    Терміни ніби є в положенні. В терміни теж треба буде їх тицяти, щоб не розслаблялись.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    де взяти? можна за гроші :)
    --- дописи об"єднано, 19 Квітень 2018 ---
    перше звернення протягом тижня, вірно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    То треба до Ліди. Я як народила вона дала контакти дули Франківської, яка місяць до мене народила, то вона мене (ну як мене - я все чоловіку передала) проконсультувала з документами включно. Чоловік в мене юрист - знає всі чарівні слова. То вийшло швидко. Я у Ліди буду в вівторок.

    Так, треба вкластися в 7 днів. Перших три краще нікого не кликати, бо будуть пхати в ПБ всіма неправдами.

    Я завтра (діти вже сплять) гляну - в мене є копії всіх (я так думаю) документів, які вироблялись в процесі реєстрації.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Обмінна картка на руках. Перший крок необхідних документів завершений.
    Далось все з боєм... Починаю повертатись до реалій, система мене ламає і нервує...
    У ЖК категорично не хотіли жодних відмов. А у мене було лише одне прохання - відмова від УЗД. Паніка з боку гінеколога та медсестри. Як? Для них стільки проблем, бо немає жодного УЗД. Казали забирай аналізи, і на облік не ставитимуть. Відповідь - пишіть від мене відмову на ім'я завідуючої, що Ви мене на облік не берете - купа нарікань. Стільки було ще не потрібних слів сказано. Словесні баталії і...
    Зрештою домовились, що прямо зараз роблять мені те УЗД на першому поверсі без черги (100 грн). Отак пройшло все без відмов...
    І от мені гінеколог заявила: "Ви вдома будете народжувати."
    Звичайно, кажу що ні, але інтуїція її не підводить, і вона давить далі, мовляв Ви у пологовий не вспієте, бо другі пологи (о, тепер знаю, що їй потім казати, напророкувала)...
    Хороша інтуїція чи вже досвід?
    Бачу війна за ту 103/о буде "весела".
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    IMG_7174.JPG IMG_7176.JPG IMG_7177.JPG
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2018 ---
    Це що в мене є. Це додатки до порядку оформлення. Пошукаю потім той порядок.

    Реально в хаті в мене був педіатр і гінеколог. Обидва морально готові, бо за тиждень чи якось так були домашні пологи в нашому будинку.
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2018 ---
    Для мене це все пройшло легко.

    Мама і чоловік набігались по кабінетах і вислуховували нотації.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    тримайте за мене кулаки - йду переконувати акушерку, щоб приїхала до мене на пологи додому, а не мені до неї в акушерський центр їхати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Успіху!
     
    • Подобається Подобається x 1