Нарощування нігтів. Переваги та недоліки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Юстина, 18 Листопад 2007.

  1. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Всім привіт! Через неможливість відрощення власних, нарощую нігті вже протягом 8-ми років. Цікаво було би дізнатися про ваш досвід у цій справі.
    *************************
    Від модератора: "Де і у котрого майстра краще зробити" - просю в гілку про Рекламу. Тут не обговорюється!
     
    Останнє редагування модератором: 10 Лютий 2010
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    а в чому причина неможливості ?
     
  3. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    Стабільне шарування, що дозволяє нігтеві відрости на 2-3 мм і відразу зламатися. Знаю, що є багато методів укріплення нігтевої пластини, як народних, так і косметичних. Перепробувала усі, не допомогло. Вирішила наростити. Цікаво дізнатися від шановних форумлянок про їх враження від цієї процедури, з яких матеіралів вони нарощують нігті, подобається чи не подобається тощо.
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    А обовязково мати довгі нігті? Короткі але доглянуті теж гарні:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    А в мене вони зовсім не довгі! Природньої довжини і вигляду, доглянуті і гарні. Ніхто ніколи не здогадається, що нарощені. Вам призналася. Мої, на жаль, навіть до такої величини не доростають.
     
  6. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    я нарощувала нігті один раз (гелеві)- до одної події (просто хотілось спробувати)
    найгірше коли їх знімають... тоді треба чекати, коли повністю відросте власний ніготь.

    Мене мої короткі нігті повністю задовільняють :)
     
  7. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    Справді, процедура не з кращих. Допоки не відросте спилований шар нігтя, годі і мріяти про акуратний манекюр.

    У мене зараз також нігті мають по 3 мм (мається на увазі "білий край"). Окрім бажання мати пристойні нігті, до нарощування мене ще спонукало те, що руки враз стають витонченішими, видовжуються візуально. А так, як я далеко не власниця пальчиків, корими грають на піаніно, це також було для мене вагомим аргументом.
     
  8. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    Я нічого проти такої процедури не маю... але тоді треба нарощивати постійно.
    В мене також пальці не дуже довгі, але я сприймаю себе такою, як я є. Тим більше тут головне, щоб нігті були просто акуратними.
     
  9. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    Можливо я не так сформолювала свою відповідь. Мала на увазі період відрощення власного нігтя після зняття нарощеного.
    Сама ж процедура нарощення справді не болісна, а, коли бачиш результат (багато залежить від здібностей майстра, матеріалу, з якого здійснюється нарощування, і форми власного нігтя), як на мене, враження є досить приємні.

    Додано через 5 хвилин
    Так це ж супер! Але нема нічого ж поганого у якомусь частковому вдосконалюванні своєї зовнішності, правда? Жінки споконвіку стрижуться, фарбуються, ходять до солярію та спортзалу, нарощують волосся і нігті і, навіть, вії...
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    А я нелюблю гігантських нігтів, вже то пережила, вже 5-7 років ношу коротенькі доглянуті і покриті лаком світлих пастельних тонів. От колись мама казала - піди обстрижи нігті бо мені з тобою стидно на люди показуватися!!! Були часи коли мої пазурі були довжиною 1,5 см (відрослі) і малювалися чорним лаком :) Приблизно 10-11 років тому !
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    В мене ще був яскраво синій і помаранчевий, щоб пасувало до відповідного одягу... Зараз фарбую виключно прозорим. Ну хіба на якісь свята дозволяю собі щось яскравіше у відповідності до помади.
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    Хех, ше був салатовий :) Були часи тоді.. Молодість :)
     
  13. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    Яка знайома ситуація. А в мене був яскраво-зелений лак. Тоді здавалося, що то так гарно :D
     
  14. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    Знайомо. Особисто я мала дуже гарний салатовий балоновий спортивний костюм. Виглядала просто шикарно. Ще можна було підібрати в тон сережки.
     
  15. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    А що це в принципі таке???
     
  16. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    Я нарощувала один раз, собі на весілля. Раніше не було ні потреби, ні бажання. Від природи маю тонкі досить довгі пальці і овальні вузькі нігті, так шо могла собі дозволити не відрощувати нігті, а просто рівно підрізати і покривати якимось світлим лаком - самоє оно. А перед весіллям не знаю що сталося, але моя манікюрниця підмовила мене наростити гелеві прозорі і досить довгі. Ну зробили ми манікюр, до весільної сукні і всієї урочистості моменту виглядало гарно. Через день виїхали в Київ, звідти мали летіти у весільну подорож. Ясне діло, нігті зняти не встигли, а те, що їх треба самій підкоротити, щоб вони не ламались, мені не сказали. Так от, перший зламався ще в машині по дорозі в Київ, другий - в аеропорту, коли клала валізу на контроль, третій і четвертий - вже на морі. При чому кожен раз це було видовище не для нервових: з кров"ю і рваними ранами :suicide: Я пробувала їх обрізати на морі, але зламала манікюрні ножнички і затупила пилочку... По приїзді додому висварила манікюршу. Вона пояснила, що нігті поламались через те, що були занадто довгі, нарощена частина була довша за основу, тому при ударі вони тріскали. Після такого експерименту бажання нарощувати не виникало і не виникне ще довго:)
    Писи. - спилювати можна поступово, тоді дискомфорту не буде практично ніякого.
     
  17. консультант

    консультант Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    Перевагою є те, що така жінка або дівчина є незамінимою в поході, коли потрібно почистити молоду картоплю, моркву, рибу. В сексі, щоб відчути екстрим з елементами мазохізму, тому що жінка, чи дівчина виглядає, як левиця, що заводить деяких левів. І само собою на вулиці, в питаннях самооборони. Недоліками є недовговічність та потреба в чищенні час від часу...:o
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    Ви з власного досвіду такий висновок зробили? Бо грішним ділом можна подумати, що ви свої природні ніколи не чистите.
     
  19. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    Ой, як ви помиляєтеся. Саме дівчина з нарощеними довжелезними нігтями першою буде відмазуватися від подібних робіт.
    Моїм 8-ім років. Чисті. Завжди. А ваші?

    Додано через 9 хвилин
    При нарощуванні нігтів гелем (гелеве нарощування) на ніготь накладається тіпс (пластинка певної форми), що закріплюється з допомогою гелю, який стає твердим під впливом світла спеціальної лампи. На вигляд і за відчуттями тих, кому вони належать, гелеві нігті нічим не відрізняються від натуральних.

    Акрил (акрилове нарощування), на відміну від гелю, наноситься прямо на нігтьову пластину, ніготь виходить товстішим і менш еластичним. Крім того, акрилові смоли токсичні й погано впливають на структуру нігтів.

    Нарощені нігті потрібно оновлювати (проводити корекцію) приблизно кожні три тижні — у міру відростання нігтьових пластин.

    Додано через 11 хвилин
    Вона повинна вас була попередити, що таке може трапитися. Власницям довгих нарощених нігітів треба дуже обережно поводитися зі своїм "надбанням", особливо при виконанні хатніх робіт.
     
  20. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Нарощування нігтів. Переваги та недоліки.

    А скільки це коштує? Наскільки я знаю, то нарощування нігтів не дешева забавка,а ше плюс догляд...