Настільні ігри

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Руда Лисиця, 9 Серпень 2011.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Настільні ігри

    як на мене там дуже багато з карточної гри "брідж"
    я знаю хіба один варіант, пенво найпростіший) коли треба всі карти скинути, або хоча щоб на руках залишалося якнайменше балів
    ну і прикол гри, коли залишається в тебе одна карта, потрібно вчасно крикнути "Уно!" бо інакше витягуєш 2 карти з колоди)

    п.с. моя улюблена гра наразі, бо з велики настільними, коли дитина збоку не пограєш ну і сильно думати не треба)
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Настільні ігри

    можна і вдвох, але в компанії завжди веселіше)) гра цікава, але наперед обговоріть, які саме типи слів можна утворювати (ну там іменники, дієслова, власні назви і т.д)
     
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Настільні ігри

    Ми зазвичай граємо в манчкин , але то так довго, що не всі витримують) То перейшли на еволюцію, особисто мені дуже подобається. Одна гра займає небагато часу, можна и декілька разів зіграти) Також декілька разів грали в цитадель, але еволюція все одно крутіша)
     
  4. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Настільні ігри

    А хтось має вже останню забавку Містеріум? Які відгуки? На форумі вона зараз по спец-ціні - 445 грн. Думаю чи варто.
     
  5. Ромулька

    Ромулька New Member

    Відповідь: Настільні ігри

    Колись , в моєму дитинстві були ігри по принципу "хто швидше" дуже цікаві, тепер вони дешеві 15-25 грн. але зовсі не цікаві, може хтось підкаже якісь дорожчі такого плану, хочу згадати дитинство, а з такими не цікаво. Можливо я не вмію шукати , але такі типу "Русалонька" чи "тачки" чи "смішарики" це все одноманітне і не цікаві задуми
     
  6. guchushka

    guchushka New Member

    Відповідь: Настільні ігри

    Малому постійно купую ігри від Гранни,вони як на мене дуже якісні.З останніх придбань це Хто помиє посуд і Суперфермер.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Листопад 2014
  7. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Настільні ігри

    О, як я її не люблю, а вона мене.)) Цитадель супер-гра, ще люблю "Зелье-варенье" і "Ticket to Ride" .
    Нещодавно купили з мужом "Замки Бургундії", на 2 шикарна гра, ну ше 3 може бути. Хоч гра розрахована на 2-4 людей, але 4 то забагато. Ще купили "Каркасоне", наразі ознайомлюємося з правилами. Придивляємося до "Пандемії".
     
  8. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Настільні ігри

    маєм
    кльово. але в правилах розбирались години 2 мабуть. насправді просто треба мати гарну фантазію і тоді гра просто безкінечна.
    тільки от ми купували її на форумі, і в подарунок нам дали додатковий набір карток, який можна буде відкрити (ну так нам розробник казав, то ми так і робимо) через 10 виграних ігор. то досі ми виграли тільки 3. складно трішки. але супер кльово
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Настільні ігри

    Прикупила гру Small World. Недешева, але крута! Правила нескладні, і грається з азартом. Ще й доповнення має.
     
  10. Vesta

    Vesta New Member

    Відповідь: Настільні ігри

    Ми з Коханим любимо настільні ігри. і донечка (4,5 роки) не відстає від нас у цьому ділі)) малеча найбільше любить Geistesblitz (усі 3 варіанти), Dobble, Sleeping Queens, Splash Attack. А нам, дорослим, найновіше, що до душі припало - Ticket to ride (Europe). гра просто прекрасна!
    П.С. Думаю собі: як добре, що в нас принцип: не купувати російськомовних ігор (навіть коли гра мовонезалежна, але коробка російська - не беремо), бо збанкрутували б точно - стільки всього хочеться!))))
     
  11. Vesta

    Vesta New Member

    Відповідь: Настільні ігри

    позавчора грали у Pandemic. Двічі за вечір. І обидва рази програли)))
    але гра мегацікава. І компоненти такі приємні
     
  12. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Настільні ігри

    В дитинстві грали в Лото (коли світло виключали))), потім в банкірів (забула як гра називаєьтся)...зараз би пограла але нема як )
     
  13. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Настільні ігри

    А у нас проблема, чоловік купив Манчкін, а в правилах розібратись не можемо, може хтось знає ссилку на якесь відео правила чи ще якісь підказки, бо по відгуках гра класна )))
     
  14. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Настільні ігри

    А що саме вам не зрозуміло? Там ніби все досить просто, найкраще вивчати правила під час гри, бо просто читаючи їх зрозуміти складніше.
     
  15. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Настільні ігри

    Нам треба хочаби раз глянути як її грають люди ))) щоб зрозуміти, бо так здкається зрозуміло, а що в яку руку, ногу брати, хто кого перемагає ))) так що якщо хтось має відео як ви граєте буду вдячна )))
     
  16. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

  17. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Настільні ігри

    теж купили літом УНО, правила знайшли в інтернеті і роздрукували ті, що найпростіші, досить цікава гра при кількості 4 і більше людей.
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Настільні ігри

    А в мене питання ;) Хочемо купити Супер фермер. Радили мені їхати в Ашан, бо там найдешевше. Справді, ціна на цю гру приблизно 180 грн. Такої ціни нема в жодному магазині. Я вже беру у корзину, а жінка, яка обирала гру каже, що пачка дуже маленька. Типу в нас така є, але пачка більшого розміру.
    От і в мене питання. Вони є різних видів/розмірів? Просто в неті все вони однакові. Просто здивувало, що ціна така низька. Зараз в нет магазинах ціни від 300 грн, а тут неповні 180.
     
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Настільні ігри

     
  20. Oranjad

    Oranjad Active Member

    Відповідь: Настільні ігри

    Та менша коробочка "Супер Фермер" це нова версія-компактна версія в оформленні гри "Ранчо". В малій коробці немає пластикових песиків, вони там картонні.