$ Натуральна косметика ТМ "White mandarine"

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем KAPUCHINKA, 10 Грудень 2018.

1. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

Шановні форумлянки :girl_bye:
    Пропоную вашій увазі косметику ТМ "White mandarine"

• Бренд "White mandarine" є торговою маркою натуральної косметики українського виробника продуктів здорового харчування компанії CHOICE

• Бренд "White mandarine" - це косметика, створена виключно з природніх компонентів. В її складі нема хімічних інградієнтів небезпечних для шкіри, волосся і здоров'я людини в цілому.

• Косметичні засоби "White mandarine" не містять шкідливих компонентів отриманих внаслідок переробки нафти, а також хімічних барвників та консервантів.

• При цьому в їх формулу входить рекордна кількість активних компонентів: натуральних олій, настоянок і екстрактів рослин, які містять багато вітамінів і антиоксидантів.

Більшість цих засобів є протестована мною особисто, або членами моєї сім'ї. Тому сміливо рекомендую їх і вам, милі форумлянки.

Як замовити: Замовлення можна залишати у темі або в ПП

Оплата: 100% передоплата на картку ПриватБанку

Доставка

Мої контакти

Прайси

Буду рада бачити вас у своїй темі. Всім добра:give_rose:

Останнє редагування: 17 Лютий 2019 у 11:13
    • Подобається Подобається x 4
  2. KAPUCHINKA

Добре, тоді бальзам. Оплати можна буде і при отриманні.

3. KAPUCHINKA

Фітотонік серії «Пророщені зерна» :girl_bye:

Очищення шкіри натуральними косметичними засобами - перший крок на шляху до краси. Другий крок - видалення залишків засобу для вмивання і надлишків жиру, а також тонізуючий догляд і зволоження, яке повинно зберігатися протягом всього дня.

Саме для другого етапу догляду за шкірою був створений фітотонік «Пророщені зерна», склад якого оптимальний для сухої і чутливої шкіри обличчя.

М'яка композиція фітотоніка із запашних квіткових вод і рослинних екстрактів тонізує, зволожує і освіжає шкіру. Відновлює гідроліпідний баланс, попереджає виникнення сухості та стягнутості, усуває почервоніння і роздратування. Нормалізує рівень РН, надає шкірі пружність і життєву енергію, надовго залишаючи відчуття прохолоди і свіжості після нанесення.

У фітотоніку відсутній спирт. Застосування косметичних засобів без спирту - це єдино вірне рішення для будь-якого типу шкіри. Тільки так можна зберегти гідроліпідну плівку, яка допомагає шкірі утримувати вологу і протистояти подразненням або бактеріям.

До складу фітотоніка White Mandarin включені тільки натуральні складові: віджимання з сакської лікувальної грязі, запашні води та рослинні екстракти.

4. KAPUCHINKA

Веселих Свят, Вам, Посиденьки!!!:drinks::girl_in_love::uanew:
    Христос народився!!!

5. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

Чи можна, щоб чоловік завтра з Вами зв‘язався і заскочив за замовленням?

• Подобається Подобається x 1
  6. KAPUCHINKA

Так, звичайно, завтра ввечері вже матиму Ваше замовлення.
    Можете, приблизно, зорієнтувати в часі коли це буде?

7. Kroshka Enot

Ви напишіть, коли зручно.
    Можна наприклад в 18:30 плюс мінус

8. Kroshka Enot

@KAPUCHINKA Оксано, дякую Вам за відмінний сервіс!
    Про враження від шампуньки відпишуся трохи згодом, хоча б через кілька тижнів користування, коли зможу оцінити і порівняти.

9. KAPUCHINKA

@Kroshka Enot :girl_curtsey: дякую, Люда, приємно таке чути.
    Буду вдячна за враження. Сподіваюся, що будете задоволені.

10. KAPUCHINKA

Привіт, Посиденьки! :girl_bye:
    Христос народився!

Знаменита актриса і просто красива жінка Бріджит Бордо завжди говорила про те, що для того, щоб бути красивою ніколи не варто плутати баночки з денним і нічним кремом. І була вона воістину права.

А Ви знаєте у чому різниця між денним і нічним кремом?

Хто не знає, тому зараз розкажу. :girl_yes2:Заховаю під спойлер, щоб не було великої плахти:girl_in_dreams:

11. KAPUCHINKA

Зволожуючий денний крем «Ліфтинг-ефект» серії Морські водорості :girl_dance:

Підтримка водного балансу шкіри – одне з найважливіших завдань в догляді за шкірою обличчя. Це один з основних секретів збереження її молодості, свіжості і пружності. На нестачу вологи шкіра моментально реагує сухістю, в'ялістю, погіршенням кольору, появою зморшок і мікротріщин.

Тьмяна, зневоднена і в'яла шкіра може стати сяючою, здоровою і підтягнутою! Що для цього потрібно?

Засіб, який створено самою природою для чудесного оздоровлення і омолодження. Всі найефективніші натуральні інгредієнти зібрані в зволожуючий денний крем «Ліфтинг-ефект» торгової марки White Mandarin. Денний крем з легкою шовковистою текстурою ідеально підходить для щоденного догляду за втомленою шкірою, яка страждає від нестачі вологи. Забезпечує оптимальне зволоження, підтяжку і захист шкіри протягом усього дня, допомагає їй сяяти.

12. KAPUCHINKA

Відновлювальний Нічний крем «Ліфтинг-ефект» серії Морські водорості :girl_in_love:

Ви можете бути дуже красиві, навіть тільки що прокинувшись!

У чарівних казках чудеса зазвичай відбуваються саме вночі. Вас чекає знайомство з новим дивом - казковим перетворенням вашої шкіри, яке буде відбуватися щоночі ...

Відновлювальний Нічний крем «Ліфтинг-ефект» призначений для інтенсивного нічного догляду за шкірою обличчя.

Завдяки екстрактів водоростей і іншим натуральним компонентам ліфтинг-крем продовжує молодість, розгладжує шкіру, підтягує овал обличчя, після сну обличчя має гарний колір і здоровий вигляд: шкіра стає свіжою, ніжною, гладкою, підтягнутою і повної життєвих сил.

Що ж допоможе вам прокидатися щоранку красивою і свіжою? Повноцінний якісний догляд шкірі подарують активні речовини, відновлювального нічного крему.

13. Kroshka Enot

Привіт
    Я з відгуком.
    Взяла шампунь «Сакська глина» і бальзам «Зволоження і захист» серії Цілющі трави.
    В мене жирне волосся.
    Я дуже задоволена ефектом - волосся блискуче і слухняне, гарно вкладається.
    До сульфатних шампунів мабуть не буду повертатися.
    Поки що не вистачає мені відчуття свіжості до кінця другого дня, то експериментую.
    От на минулому тижні купила салонний шампунь, спробувала помити разок ним, бо прочитала в когось в іг, що треба час від часу якби сильніше очистити шкіру голови, ніж це може зробити безсульфатний шампунь.
    Що скажете?
    Може маєте інші поради, як доходити з менш-більш чистим волоссям до вечора другого дня після миття?

14. KAPUCHINKA

Привіт. @Kroshka Enot дуже тішуся, що Ви задоволені тим, що я Вам запропонувала. Це для мене важливо.
    Що стосується сульфатних шампунів для очищення шкіри голови. Це має бути не просто шампунь, а шампунь для глибокого очищення і ним радять користуватися не частіше ніж раз на місяць.
    Далі, у складі таких шампунів є або лаурилсултфат або лауретсульфат натрію. Зараз прийнято вважати, що лауретсульфат більш м'якшим і щадящим, його часто використовують у дитячих шампунях. Але, як завжди, є нюанс. Лауретсульфат натрію може містити токсичні домішки, наприклад, 1,4 діоксан, а це вже потенційний канцероген. На етикетці, ясна річ, це не вказано, бо це домішок, а не інгредієнт. На мою думку, коли є вибір між алергеном і канцерогеном, краще вибрати алерген)))
    Але особисто я не прихильник цього, вважаю, що якщо вже очищувати то краще скрабувати. Нащо тої хімії стільки.
    У когось в ІГ, здається в Метельської, бачила варіанти скрабів, пошукаю і сьогодні-завтра тут напишу.
    У мене теж проблема з тим частим миття. Я часом роблю маску з білої харчової глини. Глина+вода по густині як сметана, наношу на корені, загортають плівкою і зверху рушником. Тримаю 15 хв. То після такої маски разовий ефект є. Може як робити то регулярно ( не частіше ніж раз на тиждень) то ефект буде, але мені поки не вдається себе заставити ))) Але треба враховувати, що глина сушить і собі не нашкодити.

15. Kroshka Enot

консультувалася в салону, кажуть, що шампунь глибокого очищення є дуже агресивним, і використовується для того, щоб "відкрити" волосину з метою, щоб вона краще впитала в себе фарбу або пігмент.
    Що такий шампунь використовується тільки при висвітленнях на багато тонів і при ще якихось складних фарбуваннях.
    Відповідно, такий шампунь псує волосину.

І так, я згадала, що власне цю пораду про шампуні глибокого очищення читала в Метельської.

Буду чекати скраби.

З масками мені наразі складно, бо голову мию вранці, і щоб нанести маску хоча б на 20 хв, мені мінімум на пів години треба раніше вставати, а я і так достатньо рано встаю, ще посувати сон я не готова.

16. KAPUCHINKA

@Kroshka Enot Люда, та то хто як каже. І я, чесно кажучи, маю великі сумніви в необхідності використання тих сульфатних шампунів взагалі.
    Глину можна тільки раз на тиждень. То якщо є час і натхнення, можна у суботу-неділю спробувати. У мене, зазвичай, відсутнє, або одне або друге ))).
    Ще в Мандарині є скраб, яким можна шкіру голови скрабувати, але я ще не пробувала, то не знаю як воно.

Постараюся ввечері пошукати і написати рецепти тих скрабів.

• Інформативно Інформативно x 1
  17. KAPUCHINKA

@Kroshka Enot нарешті знайшла в Метельської. Я з кінця починала, а воно було майже з самого початку :girl_impossible:

Рецепти скрабів для шкіри голови
    Кожен з варіантів повинен додатково розводитися водою або відваром трав, приблизно 1:1

Використовувати 1 раз в 7-10 днів

1:d23: 2 ст л солі мілкого помолу (краще гімалайської) можна додати декілька капель ефірної олії, наприклад бей або іланг-іланг.
    наносити на передчасно змочену голову

2 :d23: 1 ст л коричневого цукру
    1 ст л солі
    додати ефірну олію по бажанню - 3 краплі
    * можна використовувати як звичайний білий цукор, так і тростинний

3:d23: 1 ст л виноградна кісточка мелена (такі складові можна купувати через інтернет)
    1 ч л цукру
    1 ч л мілко змеленої солі
    ефірна олія апельсину - 3 краплі
    кориця мелена натуральна - 1 ч л

4:d23: мелена абрикосова кісточка 1 ст л
    1 с л цукру
    3 краплі ефірної олії бей
    червоний перець мелений в порошку - 1\4 ч л (увага! будьте обережні при використанні)

5:d23: кавові зерна дуже мілкого помолу 1 ч л
    цукор 1 ст л
    гімалайська сіль 1 ч л
    ефірна олія іланг-іланг 3 краплі

6:d23: цукор 1,5 ст л
    глина Гаасул або інша по бажанню - 1 ч л (для жирної шкіри голови)
    мілко змелена в пудру трава на вибір (ромашка, кропива тощо, залежно від кольору волосся) - 1 ч л
    ефірна олія лаванди - 3 краплі

7:d23:для темноволосих!
    сіль гімалайська 1 ст л
    цукор 1 ст л
    аюрведична пудра амли - 1 ч л
    аюрведична пудра шикакаю - 1 ч л
    ефірна олія бей - 3 краплі

8:d23: для сухої шкіри голови
    кокосовий цукор - 2 ст л
    олія аргани - 1 ст л

9:d23: 1,5 ч л кавової гущі вже з запареної кави (мілкого помолу)
    1 ч л цукру
    1 ч л глини

10:d23: детокс-скраб (для темноволосих)
    сіль мілкого помолу 1 ст л
    глина гаасул або інша косметична 1 ст л
    активоване вугілля 5 таблеток подрібнити в порошок
    ефірна олія розмарину 3 краплі

• Зе бест! Зе бест! x 1
  18. KAPUCHINKA

Пептидний денний крем «Активна регенерація» серії Пророслі зерна :girl_tender:

Ви хочете продовжити молодість? Це реально!

Активізувати життєво важливі функції шкіри, що відповідають за її стан і зовнішній вигляд, можна за допомогою рослинних омолоджуючих компонентів. Рослинні екстракти багаті флавоноїдами (екстракти кореня солодки, шишок хмелю, конюшини, поліфеноли винограду) і пептиди (екстракти пророслих зерен злакових і бобових культур) день за днем будуть відновлювати вашу шкіру, роблячи її більш пружною і сяючою.

Пептиди - речовини органічного походження, які складаються з амінокислот, сполучених пептидними зв'язками. Присутність в косметиці пептидів оздоровлює клітку і сприяє її відновленню.

:girl_dance:Унікальність пептидів:

Попередження утворення поперечних розтяжок і стимуляція утворення колагену

Підвищення пружності шкіри

Стимуляція процесів регенерації, зменшення запалень

Сприяння синтезу глікозаміногліканів (відповідає за ефективне зволоження)

Відновлення мікроциркуляції крові в капілярах

Активізація супероксиддисмутази (СОД, захищає клітини шкіри від окисного руйнування)

Підвищення природних механізмів антиоксидантного захисту

Контроль меланогенеза (синтезу меланіну).

Завдяки пептидам шкіра відновлюється зсередини, після чого довгий час зберігає пружність і свіжість.

Новий сильнодіючий пептидний денний крем White Mandarin з розкішною оксамитової текстурою інтенсивно зволожує шкіру, значно прискорює регенерацію клітин, надає помітний ліфтинговий ефект, розгладжує зморшки і робить шкіру ніжно-еластичною і гладкою.