Навіщо "пауза"

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Tony, 16 Травень 2011.

  1. Tony

    Tony New Member

    Прийшов до вас запитатись поради
    Зустрічались з дівчиною 4 роки.
    І в один момент Вона сказала що потрібно зробити паузу..... на невизначений термін.... що почуття затухли, потрібно розібратись, відпочити і т.п. Що незнає чи варто нам бути далі разом.
    Також це все супроводжувалось згадуванням деяких наших непорозуміннь які боли досить давно.... Ніяких сварок чи чогось незвичного цьому всьому не передувало.

    Як краще вдіяти в такому випадку -
    а) робити все щоб вона змінила свою думку, і показувати що я не байдужий
    б) дати їй паузу і чекати поки Вона можливо всетаки змінить думку.
    в) розцінювати це як бажання плавно розійтись і заспокоїтися.
    г) ???
     
  2. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    а потім вона також буде періодично паузи робити?
    це все такі загальні фрази, що аж-аж. Спершу сядьте і подумайте про себе, чи настільки вона вам рідна-близька. Якщо виявите, що далі любите її і всяе таке інше, то може краще таки побалкайте з дівчиною, яка саме ваша поведінка спровокувала її невдоволення. Найкраще взагалі обом сісти і розказати одне одному що вас не задовільняє, і що є причиною такої поведінки. Бо часом ви навіть можете не знати і не усвідомлювати, що якісь ваші дії її дратують.
    А після балачки визначите щось про подальшу долю стосунків, бо ті паузи, то якось дивно. Принаймні в мене вони нічим добрим не закінчувались.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    найймовірніше, це є варіант "в". Подумайте, що Ви зробили не так! Я колись також робила таку паузу, бо щось незрозуміле було в стосунках, але мене вистачило на 1 тиждень (кожного дня бачила його на роботі). І тепер він-мій чоловік.
    Ставтеся до цього по філософськи: Ваше- то буде з Вами, а ні- то нічим не втримаєте!!!
     
  4. irabil

    irabil Well-Known Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    підтримую на 100%. Якщо вона зрозуміє, що без Вас ніяк, то скоро ця пауза закінчиться, а ні, значить, то не Ваше.
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    Дати їй спокій, і дати їй ту паузу про яку просить. Так виглядає що вона просто змучилась від відносин без визначеного майбутнього.
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    Tony, а як Ви оцінете Ваші відносини? Невже так було добре, а тут дівчина взяла і прийняла таке рішення?Вам добре в цих відносинах?Ви нічого в них не хочете змінити?Ваші почуття не затухли?
     
  7. Tony

    Tony New Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    Це все тянеться вже з 1ого травня. Балакали - нічого конкретного, тільки згадування того що я почав мало уваги приділяти, не є такий не є сякий, так-то обідив її 2 роки тому а так півтори роки тому і що наші відносини зайшли в тупик....

    Так і було - про багато я навіть і не знав

    Люди теж роблять помилки, нехочу втратити своє....

    мені це все дуже дивно, оскільки за 4 роки нічого подібного такого не було, а останнім часом взагалі все було дуже добре в нас...
    Можливо вона одружуватись хотіла і розчарувалась? Може в неї хтось появився?
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    Мені це так виглядає, хоча не знаю вашої дівчини і не знаю чи вона була готова зустрічатись з вами ще багато років просто так.
     
  9. Tony

    Tony New Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    Я реально оцінюю -ідеально не було, були якісь непорозуміння, деколи могли і посваритися, на побутовому рівні.... але вроді нічого вже такого - що б могло наштовхнути на таке рішення. Незнаю одним словом.
    Я б змінив, але вона - "я зараз вже нічого не хочу"
     
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    Можливо... А Ви пропонували?
     
  11. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    ну так може напряму і спитайте? типу, чи бачить вона розвиток ваших стосунків в зустрічанні чи хоче вже чогось серйознішого. Ця її поведінка може бути таким собі "тонким натяком" чи не пора б уже порухатись. До речі, який вік вашої обраниці?
    Так само спитайте чи вона може бачить свої стосунки з іншою особою? а шо вам боятись, краще зараз все випитати ніж потім мучитись.
    я таке починала робити, коли хлопака мені кокретно піднадоїв. Вже вибачте, за прямоту, але то був стан колиі кинути шкода, бо багато часу і зусиль на стосунки витрачено і кинути шкода, бо визначеного майбутнього (не маю на увазі одруження) не бачила.
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    Я не це маю наувазі... побутові сварки це не причина для такого рішення... Вам обом не стало просто нудно в цих стосунках? І Ваша дівчина просто не бачить майбутнього з Вами?
     
  13. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    На мою думку якщо дівчина хоче паузу, то дайте їй ту паузу. Якщо ви їй дорогий та потрібний, то довго вона без вас не зможе (знаю по собі - думаю все, до побачення, не буду з ним розмовляти...., а на другий день вже починає щось в голові гризти, не вистачає мені чогось), а якщо пауза - це лише причина, щоб розійтися остаточно, то ви самі це зрозумієте. Можливо дійсно її не влаштовують безперспективні стосунки, можливо ще щось (вам видніше що там у вас і як), а можливо знайшла когось іншого, але ще не впевнена чи "там" краще, ніж "тут", тому і потрібна "пауза".

    Одне можу сказати точно - не нав"язуйтесь. Цим ви лише викличете непотрібну агресію та роздратування, а цілком можливо і зневагу ( "бігає за мною, принижується -значить - "не мужик"). Час все розставить на свої місця.
     
  14. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    Ну дуууже знайома ситуація. Просто видно є певні питання, які тоді не до кінця вирішилися, і залишилися в неї на серці грузом.
    Дайте їй час. В мене була така ж ситуація, але я не просила паузу, просто сказала що йду від нього, навіть іншого хлопця собі знайшла. Але як виявилося, довго без нього не змогла, і от зараз вже на серпень весілля плануємо.. :girl_in_love:
    Хоча, правду кажучи, тут якби не він, то напевно і не зійшлися б більше. В нас теж було купа скелетів в шафі(невирішених колись давно питань і образ), речей, які мені в ньому не подобалися. Він сказав що заради мене зміниться, і так і зробив. Але зараз, через багато років я зрозуміла, що то були насправді дурниці, що так чи інак пішли б в небуття самі по собі з плином часу. Головне що він пообітцяв змінити ті речі в собі і таки дотримав слова. Головне що показав що для мене здатний змінити багато в наших стосунках і змінитися сам. Варто напевно додати що ми разом вже понад 8 років, і той переломний момент стався десь на середині цього терміну. Саме завдяки тій "паузі" я зрозуміла що він найрідніша для мене людина, що завжди любитиме і дбатиме про мене.
    Ох вже й понаписувала :girl_cool:
     
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    Пауза....Особисто я сприйняла би такі слова, як бажання плавно розійтись без сварок та криків, без з"ясування причин. Просто поставити крапку.
    Але всетаки чотири роки....Я б на вашому місці спробувала з"ясувати в дівчини як вона уявляє собі паузу. Що можна робити коли між вами пауза. Вона зможе гуляти з іншими хлопцями???
     
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    Мені так виглядає, що вона чекала від вас вже якоїсь пропозиції, бо все ж 4 роки зустрічаєтеся (по скільки вам років, якщо не секрет?), думала що от-от, от-от (може якась дата в вас була, чи її день народження чи щось типу того?), а ви ніяк, і вона зрозуміла, що ви застрягли на тому етапі, вона хотіла якихось дій з вашої сторони і не отримала цього. А зараз просто змучилася від чекання, перегоріла, вже й сама заплуталася, чи хоче вона ще того зустрічанн чи ні. Можливо я помиляюся, бо ж не знаю вашої ситуації, але так виглядає. Особливо оця фраза мене наштовхнула на такі роздуми
     
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    мій допис буде протиречити усім вищенаписаним))))

    у нас була до болі подібна ситуація, із терміном теж десь в 4 роки...одного вечора я відправила свого хлопця додому зі словами "може ти більше не приходь, бо щось не те і не так і т.п.". Хлопець мене дурну не послухав, і на наступний день прийшов з думкою "може то не точно, вже як і тепер виженуть....то буде видно ". Ясне діло, що другий раз я нікого не виганяла )))))) Вже восьмий рік як той хлопчина мій коханий дорогий чоловік))))

    З.І. думаю чотири роки то досить довгий термін аби взнати один одного , і якщо людина вам близька і дорога, вам погано поодинці, то не тратьте час на бздури, одружуйтеся і впевнено йдіть по життю з підтримкою подруга, такою підтримкою, яку вам більше ніхто не зможе дати (і ви нікому теж;)).

    З.З.І якби ми і надалі продовжили зустрічатися ще 2-3роки, то досить навіть ймовірно,що стосунки б зайшли у справжній тупік... бо в шлюбі будуєш те, чого ніколи не можна збудувати зустрічаючись ;)

     
  18. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    Особисто я просила про паузу (до-речі теж після 4 років зустрічань), коли хотіла розійтися з хлопцем тихо-мирно і по-доброму.
    Але він паузи робити не забажав і почав
    Тому прийшлося розходитися голосно: зі сварками і розборами польотів.

    Але то таке, раз на раз не припадає, ви свою дівчину краще знаєте. А може вона сама на другий день паузи прибіжить до вас? :girl_in_dreams:
     
  19. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    Знайома ситуація. Така була в коліжанки. Вона довго, десь 3 роки зустрічалася з хлопцем, вже мріяла про заміжжя, чекала, що він от-от зробить пропозицію, а він ніяк...Врешті їй то надоїло і вирішила вона побути наодинці, без нього, щоб зрозуміти чи хоче й надалі бути з ним. За той час вона встигла познайомитися з іншим і він їй здався кращим чи що... вона вирішила мяко розстатися, скориставшись моментом "паузи" (щоб не пояснювати, що насправді вже з іншим, тобто щоб виглядало, що то він винуватий, а не вона)... Отак сумно.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Навіщо "пауза"

    До-речі, зараз "галопом" пропозиція одруження навряд чи пройде... :girl_nea: