Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому. Перекваліфікація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Panadolka, 25 Липень 2009.

 1. Panadolka

  Panadolka Well-Known Member

  Думаю кожен із нас зіштовхувався з такою роблемою. Хочеться, щоб робота приносила задоволення. ну і звичайно прибуток.
  Вже вагаюся 2 роки і неможу зрозуміти до чого мені лежить душа і чим би я хотіла займатися далі.
  Після школи я була впевнена що буду закінчувати курси манікюру, або перукаря, але вплинули на мене дуже батьки та брат. Типу, що вища освіта необхідна. Я їх і послухала.
  Закінчувала я банківську справу і вже розуміла, що не моє.... І далі марила закінчити курси манікюру.
  Остаточно наважилась після одруження, але оскільки завагітніла через 3 місяці, то чоловік сказав ніякого ацетону. Відклалося....поки Діма був маленький немала часу про це думати. І от цієї зими знову наважилася, але почала глибше думати і знову не пішла. Так от насторожило мене те, що в мене не буде ніякого кар'єрного росту і я буду далі сидіти в наступному салоні та малювати нігті. Але й насторожує мене те, що нема гарантії, що я десь інакше буду йти по кар'єрній сходинці.....
  Остаточно розгубилася і незнаю, що мені робити.
  Тим більше пішла ьогодні на манікір і дівчинка мені розказувала, що в неї була така сама ситуація. Не довго думаючи вона все закинула і пішла на курси.
  Допоможіть порадою, як ви знайшли себе, і що мені робити у даній ситуації....
   
  • Подобається Подобається x 16
 2. levandivka

  levandivka З яйцями...

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  Гм-м-м...
  А з дітиськами - чим не ріст?
  (чи дійсно вважаєте можливим ходіння по сходам?)
  Дуже небагато людей здатні на кар'єрний ріст. Ще меншій частині він необхідний.
  Нє?

  Я б казав, знайти улюблене заняття і жити, отримувати задоволення та троха грошей.
   
  • Подобається Подобається x 34
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 3. zetta

  zetta Well-Known Member

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  Буває що нема часу на пошук себе.... життя само все розставляє. Головне з чогось почати... надумали манікюр? То вперед, як не буде вашим то принаймі собі гарно будете робити, чи коліжанкам, та що б там в житті не було, ви завжди зможете заробити "живу" копійку.
   
  • Подобається Подобається x 14
 4. cherepashka

  cherepashka Well-Known Member

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  Я колись давно прочитала книжку,вже й не пам'ятаю якого автора.Основна думка була,що кожна людина має якісь мрії,вподобання,інтереси.Ті люди,які незважаючи ні на що,продовжують займатись улюбленою справою (навіть якщо вона "немодна",непрестижна чи малооплачувана)живуть в гармоніїї і в них набагато менше виникає проблем і навіть хвороб,ніж у тих,хто не послухався внутрішнього голосу,а пішов на поводу громадської думки.
  Так що Panadolko,якщо вже стільки років вас цікавить манікюр-педикюр сміливо йдіть на курси,влаштовуйтесь в салон!А на рахунок кар'єрного зростання-якщо ви станете хорошим майстром,вас будуть рекомендувати своїм знайомим,до вас будуть черги охочих,а там недалеко і до того,щоб стати власницею салону!;)
   
  • Подобається Подобається x 27
 5. popelushka

  popelushka Well-Known Member

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  Основне, щоб Ви займалися тим, що душа бажає, тим, чим подобається. Тоді і кар'єрний ріст буде, і настрій хороший і Ваша сім'я буде щаслива бачити Вас задоволеною своєю роботою.:girl_smile:
   
  • Подобається Подобається x 11
 6. Halina

  Halina Well-Known Member

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  Якщо це мрія, то звичайно іти на курси, а потім в салон. Це так чудово коли у людини є мрія чимось займатись! Здійснюйте її без вагань! І ще великий плюс - це те що у салоні працюють через день. І ви зможете багато часу приділити дитині. Не будете розриватись.
  А так у вас буде багато клієнтів, всі до вас в чергу! Скільки знайомств!
  А потім і щось своє можна буде організувати. І не просто салон, а щось таке ВАВ!
   
  • Подобається Подобається x 13
 7. Ірена

  Ірена Well-Known Member

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  Я також кажу - треба займатися тим, чим хочеться. А те, що це якось "не престижно" чи "без кар"єрного зросту" - всього лиш людські умовності.
  Я дуже любила і люблю свою професію, але сталося так, що з попереднього місця праці пішла. Пішла в нікуди, у переддень кризри:girl_crazy:. І саме тому, що не бачила там далі свого особистого зростання (не кар"єри, а саме де себе притулити), хоча всі казали, що роботами в обласних газетах не розкидаються та ін. Сіла вдома, завела собаку і отримала таке незрівнянне задоволення від піклування про когось, що важко передати. Через 2 місяці здійснилася моя (я думала нездійсненна мрія) - і тепер я чекаю дитинку:girl_claping:. .. (щось не вірю, що в постійних стресах то було би можливо).
  До чого я веду? що не робиться на краще. Якщо вас муляє щось - відкиньте то і живіть як підказує серце. А життя мудріше - все розставить на свої місця.:girl_smile:
   
  • Подобається Подобається x 21
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 8. Bogdanka

  Bogdanka Well-Known Member

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  я закінчила медінститут. Знала досить швидко, що не моє. Але мама дуже хотіла, і я навчання не кинула по середині. Остаточно переконалась, що не моє, коли взяла академку, втікла в Дойчляндію, поступила з часом (підготувалась, документи назбирала...) в Бохумський універ на медицину і всеодно вернулась додому, закінчила у Львові останній шостий курс і відразу без інтернатури пішла на другу вищу освіту - в політех на економіку, хоча хотіла на маркетинг, але група не набралась.
  Я з впевненістю можу сказати, що була б кращим лікарем, ніж велика частина людей з якими я вчилась. Бо я все-таки вчилась. Може не найкраще і в мене не червоний диплом, але я вчилась, бо освіта моя була платною і я не була впевнена чи ризикну поміняти професію...
  :girl_spruce_up::girl_spruce_up:РИЗИКНУЛААААА і дуже задоволена.
  Я вже маю 5 років досвіду роботи маркетологом, трохи працювала під час виборів в політиці, тобто на мою думку, ніколи не слід боятись щось попробувати, особливо, коли до цього відчувається "сила тяжіння", "притягування":girl_cool:
  пробувати завжди корисно навіть просто заради власного розвитку.
  по дорозі між всім я ще й викладала діткам німецьку (репетиторствувавала), перекладала... як подумаю...чого я тільки не перепробувала вже...
  з впевненістю можу сказати, що маркетинг це найбільше моє, а звідки б знала, якби не спробувала?

  краще бути супер майстром по манікюру, ніж просто посереднім сірим для самої себе банківським працівником. Що з тої роботи в банку буде? лиш сірі будні і нікакого інтересу... тим паче розвитку:girl_spruce_up:.
  Панадолко, вперед!!!!
   
  • Подобається Подобається x 31
 9. Ascorbinka

  Ascorbinka скептик-романтик

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  А в чому власне проблема?;)
  за вами зберігається місце і ви не хочете туди виходити? беріть відпустку по догляду за дитиною до 4р, ідіть на курси манікюру... якщо не ваше - за рік зрозумієте і повернетеся на стару роботу;)

  дівчата правильно писали, головне внутрішня гармонія! ну і з/п також варто врахувати)))
   
  • Подобається Подобається x 3
 10. Яруська

  Яруська Well-Known Member

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  Пробуйте...
  Це ж таке саме діло як і масаж. Його не робиш весь час однаковий, це експерименти, в першу чергу над собою, нові складники, нові методи і постійне удосконалення плюс спілкування з людьми.
  В мене був досвід роботи в лікарні, де тебе постійно дзюбають бабки-пенсіонерки, які бояться, що от молодих понабирали і їм прийшла труба.
  А манікюр, візаж, масаж і зачіски будуть потрібні завжди і це не є продавання повітря, це реально якщо подобається і розвиваєшся:girl_curtsey:
   
  • Подобається Подобається x 12
 11. irrka13

  irrka13 Well-Known Member

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  а хто сказав, що кар'єра неможлива? не обов'язково в салоні "сидіти". салон це досвід, реклама, з/п. а поза салоном є конкурси, семінари, змагання...
   
  • Подобається Подобається x 12
 12. Panadolka

  Panadolka Well-Known Member

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  Ні, от власне, що я взагалі немаю ніякого місця роботи. Стою зараз на роздоріжжі. Або шукати шось типу офіс-менеджер, або йти на курси.
  І хочеться і колеться. Це ж також не малі гроші треба викинути. Ще й бачу муж мені нічого не говоре......:girl_devil:
   
  • Подобається Подобається x 7
 13. levandivka

  levandivka З яйцями...

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  Нє!
  То - ТАКе діло, як фотографія... [​IMG]

  Наспівуючи:
  http://www.youtube.com/watch?v=tXfmjUZeG-E
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Зорянівонька

  Зорянівонька Well-Known Member

  Тут всі сказали приблизно однакове, і я приєднуюсь. Головне щоб робота приносила задоволення і гроші.
  Я закінчила універ і пішла працювати. За рік я вже мала непогану роботу і зарплату і могла рости далі. А як завагітніла, то зрозуміла, що не в кар'єрі щастя. Мені потрібна робота, де я зможу мати час для дитини, для чоловіка і для себе.

  Крім того, не думаю що в офіс-менеджера може бути аж якийсь такий супер-пупер ріст. А клієнтів на манікюр-педикюр-зачіску навіть тут назбираш:) Стаю перша в чергу:)
   
  Останнє редагування модератором: 26 Липень 2009
  • Подобається Подобається x 17
 15. Ascorbinka

  Ascorbinka скептик-романтик

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  тоді все набагато простіше, нема місця - нема за чим шкодувати;)

  добре попитайте по салонах... в нас є салон, де власниця сама оплачує конкурси, стажування ... то вигідно для неї, вірніше високого рівня її салону (правда умови зараз не дуже, знімають підвальне приміщення... економлять на зйомі, зате будують своє... + рейтинг хороший). Базовий мінімум має бути, а все інше - діло наживне.

  Вагомим аргументом для чоловіка має бути ваш вільний графік...
   
  • Подобається Подобається x 9
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 16. Panadolka

  Panadolka Well-Known Member

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  Дякую вам усім за підтримку та поради! А то я геть заплуталася. Невже моя мрія все ж таки здійсниться? :))
   
  • Подобається Подобається x 6
 17. levandivka

  levandivka З яйцями...

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  Не факт. [​IMG]
  Але поговорити ж можна..?
   
  • Подобається Подобається x 5
 18. Siania

  Siania Love Life

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  У мене була схожа ситуація, тільки я так довго не думала, захотіла - пішла на курси, але перукаря. Я вперше зробила чоловічу стрижку в 13 років, не маючи зеленого поняття як правильно то робити, вийшло непогано. Постійно всім робила укладки, мені то вдавалось і подобалось. Ну і в 18 років я вчилась на екстернаті, і знала що буду перукарем, пішла на курси, купила все необхідне обладнання (не дешеве:girl_devil:). Але коли вчилась на курсах пішла на роботу офіс менеджером в продюсерський центр. По закінченню курсів домовилась на основній роботі що буду ходити через день, так як через день буду перукарем.
  попрацювала я в перукарні рівно 1 день....З того часу пройшло 3,5 роки...Витратила я шалені гроші на те навчання і інструменти (гроші заробила своїм горбом на заробітках в Італії). Стрижу зараз родичів, друзів у вільний час, себе стрижу, бо перукарям не довіряю))))
  Тому, взнайте всі нюанси цієї професії, і будьте впевнені що це те чого ви хочете від життя.
  п.с. Надіюсь у вас, панадолко, так не вийде, бажаю успіхів:girl_in_dreams:
   
  • Подобається Подобається x 18
 19. levandivka

  levandivka З яйцями...

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  Аргументом "за", чи "проти"? [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Bogdanka

  Bogdanka Well-Known Member

  Відповідь: Неможу зрозуміти чим займатися у майбутньому

  думаю "за"