Не рекомендую заклади

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем algo, 16 Лютий 2009.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Хочу пожалітись на піцерію Нью-Йорк.( на Стефаника)Сьогодні замовила картоплю в горщику і до неї огірочки.Замовлення зробила в 13,10, обід до 2 години. за 7 хвилин друга картоплю так і не зготували, причому і я нагадувала, і коханий.пішла і забрала гроші.Але так образливо стало!
     
    • Подобається Подобається x 18
  2. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Були в неділю в барі "Білий Лицар", що на пл. Ринок. Хлопці замовили чанахи, а ми - солянку. І те, і те по 15 грн. Чанахи хлопцям зовсім не сподобались, не було чути часником, не було м'яса, добре, що хоч одна велика картоплина плавала. Щодо солянки, - плавала лише порізана дрібними кубиками дешева варена ковбаса без смаку, 1 маслина і кусочок лимона. Не буду там більше харчуватись. Краще б МВФ пішли. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Были с мужем с ресторане "Три оскара" 14.02.09.
    "+" Сразу могу сказать, что это приличное место, и не для любителей шансона, пивка и матерка. Поэтому нам сначала ОЧЕНЬ понравилось. Еда отличная: и супы, и салаты, и вторые блюда из телятины, и овощи гриль. Все вкусное и свежее. От заведения по поводу праздника Валентина нам принесли клубничный десерт. Мило:)
    Мы уже даже расслабились и поверили, что хорошие рестораны во Львове еще есть.
    "-" НО когда нам принесли счет, то оказалось, что цены в меню и в счете не совсем совпадают! Телятина (вместо 55 грн. - 60 грн., овощи вместо 18грн. - 25 грн., рататуй вместо 18грн. -25 грн., хлеб принесли неспрашивая, но в счет внесли) и т.д. Когда же мы весь счет все равно оплатили (НУ УЖ ОЧЕНЬ не хотелось ругаться и портить себе праздник), то сдачу в 15 грн. с суммы нам никто и не собирался нести, хотя мы бы и сами оставили на чай не меньше). Просто сам факт!!! Конечно кто-то скажет, что всё это ерунда, но ОЧЕНЬ неприятная ерунда!
    Когда же муж спросил про разницу в цене у официанта, он сказал, что он, конечно, извиняется, но цена поменялась у 5-6 блюд из всего меню, поэтому и не исправили, просто мы как раз их и заказали.
    Дело не в деньгах, а в отношении к клиенту!!!
    P.s. Мне все это реально подпортило настроение! Тогда я дала этому официанту Володимиру последний шанс поправить положение и спросила про скидочную карточку для нас. На что нам ответили, что вот в следующий раз нам её обязательно дадут, когда мы скажем официанту, что уже здесь были, на мой вопрос, о том кто же нас вспомнит, мне было сказано, что у бармена Паши прекрасная память на лица. Занавес!
    Весь вечер муж меня уговаривал, что это все ерунда, что было ведь вкусно.
    Да было, ну вот умеют же впечатление испортить и вечер запоганить:sad:
    У нас маленький ребенок и мы ОЧЕНЬ давно не выходили в свет, и тут вот такое...
     
    • Подобається Подобається x 26
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Для себе занесла до "чорного списку" кав"ярню МАПА.:n:
    Нещодавно зайшли туди на каву,вчотирьох....обслуга жахлива,щоб прийняли замовлення чекали хвилин 10,потім трапилась неприємність-розлилось лате....10 хвилин гукали щоб підійшла офіціантка і витерла,вона на столі нам розвела таку срань .....ще 5 хвилин чекали щоб повторно витерли(просили ще підтерти на підлозі,але вже не дочекались).
    Замовляли тортики,каву і алкоголь.....Друг замовив 100г коньяку- принесли 50,добре що ми помітили.В рахунку дописали нам морозиво,якого ніхто не брав.....:n::n::n:
    Ото біда всіх наших закладів....гроші вкладуть,ремонти пороблть,ціни космічні поставлять.....а персонал :cesored:
     
    • Подобається Подобається x 27
  5. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    В п"ятницю спланували з друзями кудись сходити, а так як причиною був День народження мого чоловіка, то мені випала "честь" замовити столик на чотирьох "десь в центрі". Вирвалась скоріше з роботи, щоб встигнути до 4 год забронювати в Кумпелі... прибігла, а мені: "Столик на сьогодні... та Ви що жартуєте??? На три дні все розписано... можна на понеділок замовити..."
    Біжу в Гасову лампу... та сама історія...
    Вийшла і думаю, ото криза в людей, місця в кафешках на три вперед забиті:8:.
    Згадала про старе перевірене місце:
    Приходжу і питаю столик можна на 4 персони замовити? Офіціантка: "А що Ви будете робити?" Я зробила очі квадратні і мовчу... Вона: "Ну Ви будете кальян-пиво чи їсти???" Я зрозуміла до чого це питання і вже зі злістю кажу: "Їсти.. при чому всі ЧЕТВЕРО!!!" Вона: "Добре, такий-то столик"... Дала я завдатку 100 грн і побігла додому...
    Посиділи ми класно, не враховуючи, що зі замовленого 1 кг шашлика ми отримали 7 невеличких кусків м"яса (не вірю, що там був 1 кг) і хліб був не свіжий, а розігрітий... але взагалі компанія була хороша і все решта було класно, попросили рахунок, чоловік розрахувався... Зранку я витягнула гаманець і не дорахувалась сотні грн, а потім згадала, що це ж завдаток в Бухарі, але чоловік сказав, що в рахунку ні про який завдаток не було вказано...
    Ну це вже мене розізлило серйозно... під обід пробігала центром зайшла туди, але було ще закрито, попросила, щоб чоловік зайшов... Чоловік пішов під вечір після роботи, вони послухали і сказали: "Ой, справді, вибачте, ми помились..." Гроші віддали, але не сподобалось мені це все:tanksmile:.
     
    • Подобається Подобається x 24
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    І у мене Бухара також у чорному списку. Ми з чоловіком любимо вечеряти у ресторанах з різною кухнею, от і зайшли туди. Нас офіціянтка також довго ганяла по залу, бо вона там вирішує, де нам краще сидіти... Я замовила тарілку з соленими овочами, (думала що там як у "Баку" тареля з різною смакотою), у меню написано 500 гр, а там, не повірите: тоненькими шматочками порізаний ОДИН квашений помідор, ОДИН огірок і два листка крижавок...
    Сподобались лише чебуреки, дійсно смачні.
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Мене минулого тижня обслуговування в Япі в центрі вивело з себе. Просто жах!!! Ми з чоловіком зайшли і був один вільний столик з якого щойно встали люди. Чотири рази питали в офіціантів чи тут вільно і стояли просто біля нього напевно більше 15 хвилин. А ті просто ігнорували. Тупо бігали мимо. Дуже зручно стояти як стовп і ніхто на тебе уваги не звертає. Вже аж відвідувачі коситись почали. хамське обслуговування, хамські офіціанти. Я повернулась і пішла
     
    • Подобається Подобається x 11
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я недавно ходили в Сушія. хм...обслуговування краще, ніж в Япі, але страви і ціни набагато гірші. Суші навіть за розміром менші :sad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    тому я все-таки вибираю Япі... хоча так, не завжди обслуговування належне... але як потрапляю на хороших офіціантів то і чайові хочеться побільше дати:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Колись пішли з нареченим і моєю подругою в дзигу. замовили 2 чаєчки - мені і подрузі, мені сирника шматочок і нареченому 1 порцію смажених реберець і пиво.
    сіли, поїли, побалакали. прийшли розраховуватись, а там 150 грн.
    при тому що чай 6 грн, а сирник 13 грн, реберця 23 + 6 за пиво. ну максимум 60, ладно...але вони мені сирника поклали 350 гр, а нареченому півкіла реберець....
    радію тепер, що хоч гроші тобі були з собою, а то б не знала куди діватись...ох і підлі ті офіціянтки
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Ой, то певно в багатьох кафешках таке буває...
    Ми теж якось зайшли в піцерію Паго (на Сихові) на реберця. Кажу офіціянтці - грам 300, а вона - ну ми так не вгадаємо, чоловік тоді - ну +/- 50 г...
    Принесли 600....
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    а у нас цукерня попала в чорний список! Принесли не той чай, порахували кожен по 20 грн., та ще й тортик був не дуже свіжий....І ще - такі конячі порції струделя!....Довго чекали на замовлення. Раніше любила цей заклад, тепер не піду!
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: чорний список

    :eek: Я не знаю чи є ще люди, яким подобається в Мапі, чую тільки негативні відгуки, йдемо туди, тільки коли вже немає де присісти. А про тірамісу у Львові я мовчу, ще ніде мені смачний не попадався і такий, який би "хоча б лежав біля маскарпоне", найчастіше трапляються варіації бісквітні коржі-сметанний крем-от і маєте тірамісу :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:.

    То певно якісь дівчатка нові :girl_sad:, а на рахунок порцій, то ми вже маємо свій "порційний прикол". Мені кожного разу, коли прошу маленький кусочкок приносять грам 250г :girl_crazy:, а коханий не уточнює скільки йому-то має маленький.
    Але в мене з ними коротка розмова-прошу перерізати навпіл і принести половину, бо просила трошки (грам 150), і якщо мають поганий слух, то нехай думають куди потім то дівати.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    а мене на днях в "цукерні" мало не обрахували на 11 грн , коли заплатити мала 28 грн, нарахували на 39грн. (замовлення забирала з собою, а не у кафе)три рази на калькуляторі перераховувала, ще й злилась "що я в неї хочу". і навіть коли дорахувалась до правильної суми, дала мені 1грн з копійками і каже "чого ви ще чекаєте??? я вам десятку вже дала!"( а десятку вона мені дала ще коли 39 нарахувала, здача з 50-ти). я кажу "правильно дали, а зараз ще 10 додайте і буде все добре" на що вона з великими очима обурилась, що я її надурити хочу. я мала добрий настрій, тому не закатала скандал, бо при інших клієнтах робила з мене дуру. я виклала все що вона мені дала, попросила її порахувати і на калькуляторі відняти від 50, дівчинка почервоніла, вибачилась...... абзац!!! а на 100-200 грн скільки б "чайових" вийшло???
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 12
  16. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    хмм..от і ще один голос проти "Цукерні"-від мене :sad:. Купували в 21 годині вечора вишневий пляцок з виносом додому, відкрили вже через 10 хвилин (тобто зіпсуватись не встиг би дорогою додому). Виявився зкислим. Думала, після того випадку ніколи туді не піду, але...відмовитись від їхнього пляцка з чорницями не можу!!:) все одно йду і їм:).
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    ооооооооо - я багато від чого не можу відмовитись там, але ... останній раз замовила морозиво карамельне принесли страцітеллу (я годую, дитина алергічна, шоколад не їм вааще...), і роляда макова з маминих слів була "жутковато" приторна (тобто дюже засолодка)
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: чорний список

    Я раз на роботу замовляла там торт з бісквітними коржами. Він був таким мегаприторним що люди цукру в чай не давали і заледве з"їли по невеликому шматочку.Тому Вероніка для мене була є і думаю буде місцем де насмачніше:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я певне більше в Казанову не піду...були там раз "на развєдці",там дуже шумно і накурено на прохання нам би щось спокійніше, відвели нас в 3 зал(він типу під ресторанчик бо на тумбочках стоять бокали всякі,сервіровка відповідна"майже" і т.д.),музика в попередньому залі грає дуже голосно і якась зварйована,двері майже напів відкриті завжди бо бігають офіціанти а у нашому залі колонка ,і з неї теж лунає аж ніяк не тихо якийсь моцарт чи щось типу того...і в результаті з одного боку глушить одна музика а з іншого друга,але це ще цвітуйочки:girl_crazy:
    Коли я почала придивлятись чому всі офіціанти бігають через останній зал(той в якому ми сиділи),то побачила що сходами в низ є кухня(В ЯКУ НЕ ЗАКРИВАЮТЬСЯ ДВЕРІ)!!!І тоді зрозуміла звідки той запах:girl_in_dreams:,але таяк я мала ідею піти того вечора кудись в новеньке місце то коханий тільки очима мружив:ninja:...
    Взяли ми чайочку і десерту,я замовила їхній фірмовий десертик ,писало щось на зразок: шоколадне тістечко з ромовим смаком...а мені принесли великий кусок від торту три коржі перемацькані кремом на смак так нічого...але опису не відповідає:girl_crazy:,хлопець взагалі про те все мовчав бо то я завжди ініціатор попробувати щось новеньке,а він має пару містечок яким не зраджує(але де ж то зі мною поспориш:girl_in_love:).Правда коли попросив принести ще один такий самий чай(брав зелений з якоюсь там травою і ананасами),а йому через хв 20-25 принесли чорний то вже не витримав і "Остапа понесло":xaxa:
    Вийшовши звітам ми поїхали в Чорний Кіт,якому мій коханий не зрадить напевне ніколи...
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    заклад харчування МВФ - майже порожнє меню і неприязні офіціантки (це я просто ввічливі слова підбираю) - більше ніколи не піду і буду відраджувати знайомих, якщо спитають
     
    • Подобається Подобається x 6