Нейросонографія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Adriasia, 20 Травень 2009.

  1. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Тобто Ви хочете сказати, що лікар вимірює на апартаі УЗД якусь відстань мід чимось і чимось в мозку і переводить це в мм ртутного стовпчика? Тоді це, певно, нове слово в науці. :)

    А якщо серйозно, у будь-якої дитини в перші місяці йде РІЗКИЙ приріст розмірів голови. Потім вони сповільнюються. І дуже в багатьох дітей в перші місяці є ті чи інші неврологічні ознаки незрілості головного мозку. Які теж з часом проходять. Тільки от ще ніхто в світі не доказав, що діакарб якось на ці показники впливає. :xaxa:
     
  2. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Нейросонографія

    В чорнобильській лікарні, лікар Жельов. Я в пятницю теж піду на цю процедуру, і плюс узд кульшових суглобів. Правда там черга і бажано попередньо записатись.
     
  3. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Нейросонографія

    Вам напевно везе, бо черги там дійсно є. Ми чекали 17днів.
     
  4. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія


    не знаю, можливо є певна система перерахунку співвідношення розмірів до ймовірного вчд:confused: розповіла лише про свій досвід...
    доречі, трохи спотворила інфу - нсг ми робили в 7 місяців, тоді все було в нормі, а про тиск ми взнали в 11 місяців з ехоЕГ - наплутала я трохи, пардон
     
  5. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Ми також робили нейросомо - двічі (перший раз було не все гаразд), а другий за 3 місяці - контрольний. Робили в Жельова, чекали по запису тиждень
     
  6. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Нейросонографія

    Ха-ха, а ми хоч і чекали 17 днів щоб попасти до Жельова, так і не поппали. Коли прийшли на годину по запису, виявилось що він кудись поїхав. Я попросила щоб нас перезаписали, а медсестра відповіла "хіба за три тижні. Вам підходить?" Ось тобі і маєш, ніякої поваги, ні почуття провини.:naci: Я розумію, що різні бувають ситуації, але ж могли попередити, як ні то хоч перезаписати за день-два. Нас дивився лікар Козак Р.П. теж кажуть добре дивиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Ми були в Жельова. Той запис - до одного місця. Там приходять, ловлять медсестру і та проводить. Ми були записані на 9, попали по 11. Такщо не чекайте запису
     
  8. Tereza

    Tereza Active Member

    Відповідь: Нейросонографія

    І я давала і діакарб, і аспаркам...і все в нас минуло, а то спав вдень максимум 5 разів по 5хв, і вскрикував раптово і дуже голосно...
     
  9. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Нам ставили такий діагноз, але він, в подальшому, не підтвердився. Взагалі, як я читала, такого діагнозу, як підвищений внутрічерепний тиск, немає! Це просто комплекс ознак, який може свідчити про ПВЧТ. Але він, за звичай, проходить у дітей самостійно до 6 місяців, інколи - до року часу і не свідчить про якісь відхилення у розвитку дитини. Якщо він дійсно є у Вашої дитинки, то потрібно старатись, щоб маля поменше плакало, більше часу проводити на свіжому повітрі, годувати грудьми і, коли будете вводити прикорм, то давати побільше овочів, фруктів, кашок, які містять залізо, кальцій і віт. Д. Рекомендую проконсультуватись у лікаря-невролога.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Відповідь: Нейросонографія

    Нам у роддомі ще виписали аспаркам та діакарб,без нейросонографії....добре,що я не давала,а згодом наш невропатолог сказав,що ці препарати починають діяти лиш з 10 дня життя.Робили нейросонографію двічі,знайшли у нас маленьку кисту,через місяць повторили,киста розсмоктується....поки повторну НС не назначають.Робили в Козака,записані були до Жельова,але так і не попали до нього,він відлучився з роботи і так і не повернувся до кінця робочого дня
     
  11. oksana

    oksana Guest

    Відповідь: Нейросонографія

    Нам теж робили нейросонографію в 1,5 міс. потім в 4 міс. В поліклініці лікар сказала що маємо пульсуюче тімячко, треба зменшити тиск в голові маляти та призначила ліки. Через місяць ми прийшли знову на огляд - призначила нові ліки ... Ми звкрнулися до іншого лікаря на Орлика. Оглянувши дитя, та прочитавши результат нейро-фії призначив вітамін D. Через місяця ми були здорові :girl_bye: ніяких до нас притензій. Отакі справи.
     
  12. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: Нейросонографія

    нам тоже делали нейросонографию на Орлика, когда малому было полгода,диагноз внутр.-черепное давление(ребенок был очень неспокойный,кричал сильно,когда засыпал,а если спал,то очень мало)нам выписали диакарб и аспаркам,и микстуру успокоительную,прошли курс массажа, и через месяц-другой прошло,малыш стал намного спокойнее и спать стал лучше.
     
  13. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Маленькі дітки дуже швидко переростають, і такі проблеми піддаються майже у всіх випадках лікуванню, головне вчасно виявити і пройти курс лікування. Ми також мали пульсуюче тім"ячко, діакарбу, правда, не пили, але якісь мікстурку сечогінну за рецептом нам виписували, за місяць пульсувало вже значно менше, а зараз не знаю - бо вже заросло. Але дитинку нічого не турбувало, просто я бачила що пульсує дуже очевидно от і звернулася до невропатолога.
     
  14. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Хтось робив дитині НСГ на Симоненка в Трубич?
     
  15. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Нейросонографія

    На рахунок стану мозкових шлуночків, якщо є якісь відхилення, то вони нічим не лікуються, знаю з власного досвіду. Враховуючи наші проблеми, то нам нейросонографію робили тільки раз, зразу після ПБ. Якщо потрібна консультація невропатолога, звертайтесь.
     
  16. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Нейросонографія

    цікавить, а ви невропатолог?
     
  17. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    І ми перед сном дуже кричимо в основному ввечері, але зараз і вдень таке трапляється, вдень мало спимо ще з 2 міс (приблизно 2-3 рази по 20 хв), неспокійні і здригаємося на різкі звуки, в 1,5 міс ми робили нейросонографію, то там все добре, тімячко не пульсує, але в нас форма голови видовжена доверху і дозаду, може просто не видно.....,а зараз я грішу на зуби, бо в 4 міс появилися перші, а зараз ясна понапухавші:girl_mad:. От і незнаю, чи варто зараз йти до невропатолога і ще раз робити нейросонографію?
     
  18. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Нейросонографія

    на жаль ні, але знаю дуже хорошого спеціаліста, який лікував мою дитину.
     
  19. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Якщо дитину нічого не турбувало, то що ж Ви лікували:confused:???
     
  20. Iryha

    Iryha Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    А я чула, що Козак краще робить нейросогнографію ніж Жельов, а про Рудковську з орлика знаю, що дивиться неуважно і всьго небачить. Особисто ми їздили до Козака