Нейросонографія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Adriasia, 20 Травень 2009.

  1. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Відповідь: Нейросонографія

    Згідна, але частково. Мамине тепло лікує, але коли можливі якісь проблеми, то єдиним теплом не вилікуєшся.

    Нам також лікар призначив нейросонографію після огляду, і добре що пішла. Бо нехтувати здоров'ям дитини якось не хочеться.

    Повністю згідна, супер-натуральність має бути в міру. І зрештою, людина за порадою прийшла на форум, а не вислуховувати критику.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Ну здається для того мають бути бодай якісь симптоми,хоч щось...

    А взагалі,щодо кесарят,а як на рахунок стимульованих дітей,зараз чи не майже всі стимульовані,багато хто з нуля!ніби у них немало б бути "проблем"?якось так то все ненормально...
     
  3. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Відповідь: Нейросонографія

    Isa, ну, та не зовсім нормально. Але кесарять чи стимулюють жінку не просто так "от нечего делать", ви так не вважаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Нейросонографія

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Нейросонографія

    Не у всіх випадках!багато кого стимулюють просто,бо лікарю так зручно,а кесарять просто по проханню самої мами,бо не хоче відчувати всі "прєлєсті" родів)
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Нейросонографія



    не показник. Але є певні протоколи, які написані "не зі стелі". Тому і призначають, щоб виключити можливість.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Відповідь: Нейросонографія

    Isa, ну, так буває, я це упустила.
     
  8. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Можливо хтось знає як в поліклініці №2, що на Симоненка 4, графік прийому кабінету узд. Бо по фото чітко не видно в які дні можна там зробити нейросонографію. А додзвонитися не можу вже пів дня. Дякую
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата хто може порекомендувати де роблять добре нейросонографію. і хорошого невропатолога який б пояснив що і до чого
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    @ГаЛоЧкА, істина і чорнобильська. В істині робить лікар з чорнобильської. Прізвища не пам'ятаю
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Чорнобильська, Козак
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Козак, приймає в чорнобильській і в параскеви
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Можна свинаренко, якщо профільтруєш лікувати вже ноотропами. Але він добре бачить такі критичні точки, правда зразу лікувати.
    По орлика мені не попадалися адекватні, раптом дівчата підкажуть. Можливо єтось є і в чорнобильській - не знаю, туди ми перестали їздити
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. rysja

    rysja Well-Known Member

    Яка вартість процедури в Чорнобильській, можливо хтось робив недавно, буду вдячна.
     
    • Креативно Креативно x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата. а де ще Козак приймає? Істина.Чорнобильська,Параскеви. як так зрозуміла він по дню в тиждень в приватних закладах і зараз у відпуску. вийде вкінці липня.. От і думаю чекати кінця липня. чи робити в Веселці-Медікавері-Ультрамеді в невідомого спеціаліста?
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    На орлика малій робила окрім всього ще і нейросоно в патології новонароджених уздистка ) і там же в лікарні вже просто дитяча уздстка. Висновки збіглися.

    Жельов робить в чорнобильській і приватно. Козак, так розумію, внього вчився. Но є нюанс- він як людина трохи специфічний і колись жалілися на нього, правда вже не знаю чого
     
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    або чекайте, або шукайте когось іншого. але не робіть в невідомого спеціаліста