Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем галіна, 9 Квітень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. галіна

    галіна Well-Known Member

    всім всім привіт!!!!!!!!а я також вже стала мамочкою 5квітня:)
    В мене після пологів небуло ще молочка ні молозива і я годувала 2 дня сумішю,але лікар сказала всерівно нехай цьмокає що є :y:і я вже думала що в мене небуде молока:sad: але приїхали вчора додому і почало появлятись.І моя малеча вже сьомає цицю:connie:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    ну по-перше лінієчка ставиться в підпис (потрібно зайти в Панель керування в підпункт Змінити підпис) це щодо організаційних моментів але ви ж вже давно зареєстровані:)

    а щодо молозива. Кількість молозива коливається в межах від 10 до 100 мл/добу. І відповідно мені мало віриться що у вас не було тих пару капель молозива. Ну звичайно якщо лікар каже що нема молозива мало хто з ним сперечається. Прикро. Ну і звичано попит породжує пропозицію а якщо дитину нагодувати сумішю то буде довго спати і щось сумніваюся що годували сумішю не через пляшку.

    Та і взагалі Молозиво покриває незрілу поверхню кишечника, захищаючи її від бактерій, вірусів, паразитів і інших патогенних агентів. Імунні фактори допомагають системі травлення приготовитись до процесу травлення. Фактори росту активізують власні системи дитини, діючи, як імуномодулятори і стимулятори росту.
    І відповідно чи допоювання водичкою а тимбільше годувати сумішю дитину це й захист весь змиває не говорячи вже про те що це є грубим втручкнням у функціонування організму дитини.
    І відповідно будь яке догодовування дитини можливе тільки у виняткових випадках, при цьому забороняється використовувати пляшечку. Догодовувати потрібно тільки з ложечки, піпетки, шприца без голки, або системи для годування але кому це потрібно в пологовому будинку мучитися дав соску і вперед.

    Вартує прочитати!
    Что такое молозиво? Полезно ли молозиво малышу?
    Молозиво – первое молочко
    Периоды ГВ
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2013
    • Подобається Подобається x 8
  3. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Вітаємо вас! :clapping:
    Народжували на Мечнікова?:8:
    Терміново прочитайте про грудне годування!!! Можна тут або з підпису Ксані або перечитайте хоч частково гілку.
    Викиньте соски-пляшки і насолоджуйтеся годуванням!!! :)
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  4. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Є винятки. На власні очі бачила, як догодовували дітей в медінституті зі шприца. Правда також, ні ума, ні фантазії у тих мам, які самі просили про ці догодовування, а наступного дня робили клізми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    Стаття в АКЕВ
     
  6. Pazunika

    Pazunika New Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    Хе-хе у нас усе навпаки було, перші рази я синулі молозиво буквально запшикувала до ротика - бо ми тіко вчились прикладатись, а я все боялась щоб його не догодували нічим. Але за день він уже гарно цицю навчився сьомати :)
     
  7. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Мало молока. Що робити?

    Маю питання, надіюсь, що по темі. Якщо, припустимо, відразу після пологів (протягом першого дня) немає молока (чи то швидше молозива), то ЩО тоді робити? Дитинка ж, мабуть, хотітиме їсти? Дитині варто "зачекати" поки воно появиться, чи піддатися наполегливому персоналу, який нав"язуватиме їжу з пляшечок? (зі слухів). Читала, що це шкідливо, як для малюка, так і для всього процесу ГВ. І чи можуть в пологовому нагодувати дитину з пляшечки без маминої згоди? Досвідчені матусі, підскажіть, будь ласка, ЯК правильно поступити в такому випадку без шкоди для дитини? Вибачайте, якщо не по темі питаюсь.
     
    Останнє редагування: 17 Квітень 2010
  8. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Мало молока. Що робити?

    Того молозива, що виробляється у перші дні у ваших грудях, цілком достатньо дитині. Його мало, але дитя ним цілком наїдається. Для впевненості можете частіше прикладати (чим більше малеча їсть, тим більше молока виробляється). В деяких роддомах пропонують догодовувати, але не піддавайтесь цій агітації.
     
  9. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Мало молока. Що робити?

    В кожної здорової жінки (тобто без дуже важких захворювань) молозиво є, інша справа, що його дуже мало (як і має бути) і навіть не всі акушерки чи лікарі в пологових будинках вміють його звідти правильно "видавити". Ну а для порівняння - молозива виробляється від 10 до 100 мл в ДОБУ, тобто 10 мл - це всього дві чайної ложки, далі потрохи збільшується з кожним днем. Дуже важливо, щоб дитина смоктала часто, щоб отримати ці дорогоцінні краплини, які містять в собі перш за все імуноглобуліни та антитіла.
    Деякі дослідження говорять, що дитина в перші дні насправді не відчуває голоду, скоріше дискомфорт з різних причин (все ж в цьому світі нове для неї - світло, звуки, температура, врешті решт організм дитини починає самотужки справлятися з багатьма функціями), і швидше саме з цих причин потребує маминої груді.
    І ще одне важливе - нирки дитини не розраховані на велику кількість рідини в перші дні, саме тому, організм мами виробляє дуже мало молозива - так все створив, я люблю говорити, Бог.
    Можуть, якщо маля не з мамою. Якщо вже так сталося з якихось причин(КС наприклад), то мама має знати свої права і вимагати, щоб дитину до неї приносили і не догодовували нічим і ні з чого, а потім просити перебувати разом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    Коли народилася в мене донька, то молока теж спочатку не було. Не знаю чому, бо як родила сина, то молоко аж фонтаном било на 2-й чи 3-й день. Аж було обідно всі у роддомі годують, а у мене кілька крапель появлялося, груди зовсім не набиралися.. Правда донечка весь час смоктала цицю, була голодна, вагу втрачала, то я сама попросила догодувати (догодовували 2 рази, суміш я купляла), бо в мене вже почалася паніка. Нормально почало набирати молоко аж через 3 тижні.........Добре що донька не відмовилася за цей час від грудей. Вірити і все вийде!
     
  11. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    Пишу прям з пологового... Але ті дитчі лікарі свині однако... Одним словом таке, неонатолог вже другий день ходить коло мене і каже що в мене нема молозива (хоча я його витискаю собі, мало але витискаю), що в мене якісь отікші груди, хоча вони м"які і що мені масаж требі і догодовувати:girl_devil: Дитина просто постійно засинає з грудьми і їсть десь разів 6-7 на добу, я правда довго не можу тримати біля грудей бо дуже болять соски, тому годую до можливої межі і якщо дитина вже спить то забираю груди. А неонатолог каже що дитина голодає і що не має так смоктати. Я поки не піддаюсь, але так напрягає. Дитина какає, пісяла сьогодні точно 1 раз, далі не знаю бо в памперсі. Ну як з тим боротися? Напрягає ж коли постійно страшать що дитині бракне їжі:girl_devil: І починаєш нервуватися і думати чи дійсно вистачає. Прибила б.
     
  12. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    Даша, спокійно, все нормально, мусите себе заспокоювати, бо стресс подавляє окситоцин, а він потрібний, щоб молочко гарно виділялось. Які показники ваги на сьогодні? пам"ятайте, що втрата ваги до 10% від маси при народженні - фізіологічна норма, тим більше малюк ссе, як розумію, досить активно, завтра піде третя доба, має потрохи прибувати молочко, все буде добре! Завтра дайте знати, як в вас справи.
    Цитата:
    Кількість сечовипускань:
    (коли дитина нічого не їсть і не п'є крім грудей)
    у перші 1-2 дня — 1-2 рази
    3-7 днів — 6-8 разів
    з 8-14 день — 10-12 разів і більше
     
  13. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    Не переживайте! В мене груди теж були мякі, і малий смоктав весь час, не зупиняючись. То наша дитяча хвалила що він молодецьі в мене не буде застоїв. Соски також дуже боліли змащувала Бенпантеном і повітряні ванни за три дні за болі забули. Того молозива немовлятку достатньо , потім буде молоко. Головне спокій! Смочного молочка:nyam2:
     
  14. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    Якщо какає, і меконій відходить добре, це якраз говорить про те, що малюк отримує молозиво, бо воно має послаблюючий ефект.
     
  15. KNadya

    KNadya New Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    Якби дитина була голодна, то дуже сумніваюсь що вона так спокійно б засинала. У мене теж було мало молозива, хоча постійно смоктала. Але як вже не було що тянути, то кричала так, що мусіла догодовувати. Але це лише на 2-й день. На третій прибуло молочко і все було ОК. Молочка було багато і до сих пір дитина не знає, що таке бутилка. Раз уже стільки витримали, то вже завтра прибуде молочко і все стане на свої місця. Не нервуйтесь. Це точно ні до чого доброго не приведе. Всього найкращого.
     
  16. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    В мене молоко прибувати почало тільки на 5-6 день,ще й в перші 2 дні з кров"ю, бо постійно тріскала судинка, тому догодовувала сумішшю. Але як пішло молочко, то ми ту пляшку закинули, і по нині, як бачимо цицю, то від радості аж в долоньки плескаєм! Це таке щастя годувати грудьми...:d25:
     
  17. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    дівчата,як часто міняти груди в період молозива? щоб не було в подальшому проблем.Дитині ще нема сутки,постійно на циці висить?
     
  18. Zaichiha

    Zaichiha New Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    Так як і при годуванні грудним молоком - кожне годування пропонувати дитинці іншу грудь.
     
  19. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    Загалом, вартує почитати основні правила - радять змінювати груди кожних дві години. Якщо частіше - може викинути лактостаз, рідше - може зменшуватись молоко (це коли воно вже буде)
     
  20. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Нема молока в перші дні після пологів, або період молозива

    Дякую,але це правило прекрасно знаю.Йдеться мова про період молозива,чи така сама тактика як вже по прибутті молока.

    ---------- Додано в 14:19 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

    Не знаючи правильної відповідді,краще не давати порад,бо хтось дай послухає,і наробить шкоди..