Нова схема руху маршруток у Львові

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Мацьопа, 8 Грудень 2011.

  1. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    не встигнемо звикнути до нового маршруту, як він вже може стати "старим":)))
     
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    3 гривні 50 копійок буде проїзд на один квиток. Це сказав водій 32 маршрутки. Якщо квитки не співпадають з вашими маршрутами то знов 3,50 на інший і так назад, на день вам проїзд може вийти 14 грн-так мене обрадували.
     
  3. in todash

    in todash Active Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    І який там був обіцяний інтервал руху?)) 10 хв?))
    Я от сиджу коло вікна, пильную за єдиним 36 маршрутом, який тепер тут йде, і був він в 12й дня, і потім аж в 12:20.
    Я все розумію, - новий рік та інші свєта, але тут така орава люду чекала, не дочекались - приїхав якийсь гробик на колесах з 21м номером і забрав їх всіх)
     
  4. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Люди,хто вже їздив сьогодні по місту? Що твориться? Це за одну ніч поміняли всі номери маршруток?
     
  5. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    От і мій чоловік не розуміє як йому тепер від Макдональса на Чорновола в район Янівського кладовища добиратись? хіба пішки через Пелехатого-то щоб на 8ранку на роботу попасти десь в 5 вставати? дебілізм!!!!
     
  6. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    а де таке вказано, ніби ніхто нічого не говорив...
    сьогодні біля нас курсують чогось лише дві маршрутки 45 (раніше 50) та якийсь 32, правда, з інтервалом 5-7 хвилин.
     
  7. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Ой людоньки!!!:girl_cray: та то жах!!!!) добре що натрапила на цю темку, в мене зараз самі емоції....
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    1А+6А, причому за ціною одного квитка, бо це 2 радіальні маршрути. пересадка в центрі. автобуси на радіальних маршрутах мають бути великими
     
  9. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    шойно прийшла з зупинки. Тої по якій їдуть ті маршрути. Ха-ха. Один у двадцять хвилин це раз. А на Сихів з заявлених маршрутів тих що до Іскри за годину лише один 23 який банально не зупинився. І це з п*яти тих що МАЮТЬ ЇХАТИ у тому напрямку, мають, но не їдуть (23, 38, 40, 41, 117)
    Зла як ... не можу слів дібрати. Подзвонила мамі сказала нас не чекати.
    А заявляли про безкоштовний проїзд і що будуть маршрутки кожні 10 хвилн 1 січня. БАЛАБОЛИ і ше купа не вельми цензурних слів.
    Все в цій країні робиться через одне місце і навіть банально транспортом (читати його відсутністю) зіпсували купі людей настрій (не у всіх є зайві кошти на таксі).
     
  10. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Проїзд безкоштовний, але шофери не зупиняються на зупинках якщо пасажири не виходять!:girl_devil:

    Маршрут буде проходити через село Сокільники, чи тільки по обїздній?
     
  11. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Мій тато сьогодні їздив маршруткою, то за проїзд платив( водій сказав заплатити)
     
  12. Gorodocka

    Gorodocka New Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Сьогодні взагалі жах з маршрутками. Вони майже не їздять. Щойно прийшла кума в гості, то чекала на маршрутку 40 хвилин, а її так і не було, прийшлось їхати тролейбусом.
     
  13. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Друг їхав із Сихова і чекав на маршрутку №40 більше 40 хв, а коли дочекався - то маршрутка була переповнена і
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Epine

    Epine Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    ой дівчата... я собі спокійненько відпочиваю за Львовом, а тут начиталась ваших коментарів і аж страшно в рідне місто повертатись... сподіваюсь, що до мого приїзду все якось нормалізується.:girl_smile:
     
  15. sani

    sani New Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    щось мені підказує внутрішній голос, числа так 10-го вернуть все назад ;) як було
     
  16. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    мені теж "где-то там в глубине души" так здається. І ще з Левандівки їхав сьогодні №12тр, а 12 тролейбус невідомо коли пустять, бо дротів для нього немає, хіба ще чіпляти будуть. Краще б то був №12А - радіальний маршрут.
    І ще цікаво де сідати на маршрут №17 якщо їхати через Повітряну на Левандівську, бо біля Дорожньої поліклініки точно не зроблять зупинку, хіба йти до перехрестя Широкої і Суботівської.
     
    Останнє редагування: 1 Січень 2012
  17. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    це просто кошмар!!! ми щойно приїхали з чоловіком від батьків - мусили пів дороги пішки пройти до кінцевої тролейбуса (то з Варшавської до університету Франка), бо в маршрутки (3 із 7, які залишились) були настільки повні, що не те що зайти, влізти не було можливості.
    та й тролейбуси в неділю в обід ніколи не були настільки заповнені, люди штурмом брали двері на зупинках!!!
    ласкаво просимо в шалені 90-ті!
     
  18. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    в нас сьогодні повз кінцеву зупинку проїхав пустий автобус і водій навіть не зупинився, щоб забрати людей, яких на зупинці було багатенько
     
  19. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Їхала я сьогодні до Винниківського базару на Личаківську. Від Зеленої (кільце, ДБК) колись туди їздило три маршрутки (30, 63, 96), судячи з нової схеми залишився лише один - 28. Стоїмо ми з коліжанкою на зупинці, за 10 хвилин не проїхало жодного автобуса, впродовж наступних 20 хвилин було ще декілька автобусів, але не в нашу сторону. Всі маршрутки були переповнені. В результаті не дочекавшись 28-го ми сіли на інший (колишній 7А), доїхали до кінцевої трамвая №2 і там пересіли на цей трамвай. Повертатись вирішили не ризикуючи і не мерзнувши на зупинці - пішли на Петрушевича на кінцеву тролейбуса. За проїзд в автобусі ми не платили, а трамваї і тролейбуси були переповнені, мабуть люди теж вирішили, що електротранспортом доїхати кудись надійніше. Навіть страшно уявити як доведеться у вівторок їхати на роботу.
     
  20. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Нова схема руху маршруток у Львові

    Так, ми теж тільки щойно опинились в хаті. Дурдом "Веселка" :girl_impossible:

    Нам вдалось сісти у маршрутку "старого" зразка , вони, видно просто вирішили підзаробити і самі собі виїхали - по старій схемі і кричали цілу дорогу на людей, щоб передавали гроші, що їм той Садовий з його безкоштовним проїздом десь далеко....

    Враження жахливі - відчуваєш себе облитим багном - через цілий Львів їхати, коли тебе обзивають. Половина людей поплатила, половина ні, людей напхано як шпротів .... Тобто навіть за оплачений проїзд був той самий "комфорт" що і задурно...

    Як каже мій чоловік: СРАЧ..перепрошую за нашу французьку :)