Нове старе авто - де ремонтувати?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем easymark, 23 Січень 2011.

  1. easymark

    easymark New Member

    Мені тато подарував авто. Авто з Німеччини. Звісно гарантії немає. Подкажіть, чи можно з якоюсь СТО укласти договір, щоб вони мені у разі якщо щось станеться, ремонт робили. Я чула, що таке можна зробити. Та чи вигідно такий договір взагалі укладати? В мене права є, але здавала ще 5 років тому, практики немає, машина перша.
     
  2. Відповідь: Нове старе авто - де ремонтувати?

    сто тут ні до чого. договір укладається зі страховою компанією. загугліть чойс юкрейн. моя контора в них страхувала автопарк від поломок. Називається подовжена гарантія.
     
  3. Kolezanka

    Kolezanka New Member

    Відповідь: Нове старе авто - де ремонтувати?

    Не думаю, що вигідно. Вправний, якщо не секрет, то скільки коштує така страховка? Де ремонтувати авто треба у разі потреби? Як відшкодовують?
     
  4. Відповідь: Нове старе авто - де ремонтувати?

    вигідно. Якщо машина не нова, то є ризик. Хто його знає, що там з тим авто робили до тебе. Ремонт може вилитися у досить значну сумму. Особливо якщо двигун або ходова. В чойс поліс коштує 200-300 баксів залежно від авто. Покриття на 3000 у.о. (максимальна вартість ремонту)
    зараз в них акція з СК Уніка. якщо не брешуть, то взагалі за 1 грн придбати можна.
    Ну я не агітую. це особиста справа кожного. якщо є знайомий спец, том можно і через нього ремонтувати.
     
  5. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Нове старе авто - де ремонтувати?

    Я про такий вид страховки не чула!? Але якщо таке існує то прекрасно!Приїзжаєте на СТО робите діагностику на стенді берете роздруківку ,що поламане і скільки коштує ремонт. Страхуєте авто і вперед ремонтувати! Правда не зрозуміло чи страхова не заставляє спершу зробити дігностику а потім страхує!? І взагалі не розумію чому гарантію вважають якимось безкоштовним благом!? Гарантія коштує великих грошей ,тому що треба робити ТО на спеціалізованому сервісі і платити за роботу, заміну масла ітд .А послугі ці не завжди потрібні, ія знаю як гарно майстри це все розписують в рахунку а клієнт оплачує непотрібні послуги.А коли щось ламається то відповідають що саме на такі вузли гарантії немає.
     
  6. Відповідь: Нове старе авто - де ремонтувати?

    Треба ретельно вивчати договір, аби такого не було. Перелік вузлів та деталей має бути зазначений у договорі. А щодо діагностики, то думаю, що має бути попередня діагностика. Логічно, що страхова не буде страхувати авто, яке ось-ось розвалиться. Вони ж так збанкротують
     
  7. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Нове старе авто - де ремонтувати?

    В машини полетів двигун. Хтось знає хорошого майстра по дизельних двигунах, або фірму, яка візьметься за капремонт двигуна?
     
  8. Sjanulka

    Sjanulka Загублений

    Відповідь: Нове старе авто - де ремонтувати?

    хто підкаже майстра електрика-електроніка, який ремонтує китайські авто? чомусь де не спитаю за китайчика не беруться((( зламалось електронне табло: спідометр, кілометраж і т.д. стрілка скаче, а цифри кілометражу стоять на місці)))
     
  9. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Нове старе авто - де ремонтувати?

    ну для цього компютерна діагностика. яка повністю коштує 250 грн
    і роздруковують на сервісі листок з печаткою, що і де треба робити в машині
    ми так робили на нашій останній машині, і тепер портроху вдосконалюємо всі запчастини

    тому якщо машина не дуже дорога, то я би не брала страхівку, за шалені бабки

    китайські ремонтують на сервісі АІС по вул Стрийській
    Львов АИС Автоцентр Львов ул. Стрыйская, 202 (032) 294-97-12, (095) 283-56-11
    здається майстер Володя, але по телефону взнаєте
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    порадьте хороший автосервіс по малярці, нарешті за 4 роки дозріза запаяти бампер і пофарбувати його,
    читала про СТО Любе на Стрийській за автовокзалом, пишуть що добре роблять,
    але хочу ще поїхати на якийсь щоб оцінили і порівняти ціну/якість
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Буду помаленьку шукати майстра по ремонту двигунів (капремонт). Хто може порадити такого? Львів або ближні села...
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Залежить яка машина. Ми обслуговуємося роками в хорошого майстра (Рудно), якого не соромно порадити, але він займається всякими тавріями, ланосами, деу, шевролє та іншими машинами з тої "родини".
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Пежо, автомат