$ Новинки. Посуд на будь-який гаманець. Формую замовлення по всьому асортименту.

Тема у розділі 'Посуд', створена користувачем VERO, 3 Квітень 2013.

1. VERO

VERO Well-Known Member

РАДА ВІТАТИ ВСІХ ФОРУМЛЯНОЧОК

ХОЧУ ЗАПРОПОНУВАТИ ВАШІЙ УВАЗІ ПОСУД ВІДОМИХ ВИРОБНИКІВ:
    Luminarc, Bohemia, Simax, Lessner, Willmax, WG, Sacher, Vincent, Petergoff, Virtue...

Орієнтовний асортимент із цінами пропоную переглянути в альбомі

КОРОТКИЙ ОПИС ВИРОБНИКІВ ТА ЇХ АСОРТИМЕНТУ

LUMINARC

LUMINARC
    BOHEMIA

BOHEMIA

SIMAX

Picasa Web Albums - ВІРА РЕВАКОВИЧ - simax

LESSNER

LESSNER

WALTHER GLASS

Picasa Web Albums - ВІРА РЕВАКОВИЧ - WALTHER GLAS

WILMAX

Picasa Web Albums - ВІРА РЕВАКОВИЧ - WILMAX

VINCENT

Picasa Web Albums - ВІРА РЕВАКОВИЧ - VINCENT

SACHER

Sacher

У альбомі не повний асортимент. Щотижня отримуємо нову партію товару (біля 2000 позицій). Не завжди встигаю вносити зміни у альбомі.
    НАЯВНІСТЬ ТА ЦІНИ УТОЧНЮЄМО!!!​

Практично весь посуд у наявності. Нічого чекати, збирати певну суму і т.д. не потрібно. Чого немає- можемо замовити, за умови наявності у постачальника. Замовлення відправляю щовівторка зранку.

ЦІНИ НАЙНИЖЧІ У РЕГІОНІ.​
    Часто бувають акційні пропозиції. Особливо, на посуд Luminarc. Вони відмічені в альбомі в описі до фото познічкою АКЦІЯ!!! Про акційні пропозиції буду повідомляти.

ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНА ПИСАТИ ТУТ В ТЕМЦІ

СПОСОБИ ОТРИМАННЯ ТОВАРУ

Я проживаю у Мостиськах. Прошу це врахувати

Поки-що пропоную наступні варіанти.
    1- пересилка ТК (Нова Пошта, Укрпошта (дрібні та не скляні речі), Інтайм. Відправка можлива в день оплати, якщо товар наявний на складі!!!
    2- відправка маршруткою знайомим водієм у зручний для Вас час за попередньою домовленістю.
    3- роздача.
    Місце та дату проведення роздачі будемо узгоджувати. Чекаю на Ваші пропозиції. Поки що планую- по суботах по мірі необхідності. Але роздачі однозначно будуть!!!
    4- передати експедитору.
    В нас крупногуртовий склад. Щодня водій з експедитором возять замовлення по цілій Львівській обл, в Луцьк... Якщо узгодимо час, можу передати їм Ваше замовлення. МОЖЛИВА ДОСТАВКА ПРАКТИЧНО У ВСІ РАЙОННІ ЦЕНТРИ І ІНШІ НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ ОБЛАСТІ (ЗГІДНО МАРШРУТУ СЛІДУВАННЯ МАШИНИ). Ця послуга безкоштовна. Гроші також можна віддати в руки експедитору. Щосуботи машина їздить по м.Львів.
    Оплата
    При пересилці ТК- передоплата на банківську карту або безпосередньо при отриманні товару в офісі ТК (за додаткому плату).
    При відправці маршруткою- передоплата на банківську карту .
    Безпосередньо в руки, якщо забераєте посуд під час роздачі.

ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ, ЩО В АЛЬБОМІ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ ДАЛЕКО НЕ ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ.​
    Питайте, що цікавить. Продаю посуд на торгівельних площадках інтернет сайтів по цілій Україні вже давно.

Завжди рада допомогти і відповісти на запитання.

МОЇ КООРДИНАТИ
    :

Останнє редагування: 10 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. VERO

VERO Well-Known Member

upload_2018-11-10_13-40-9.png 197грн. Відгуки відмінні. Granchio. Розпродаж залишків.
    Набор для уборки изготовлен из прочного алюминия и пластикасовок. Совок и щетка соединяются друг с другом, что облегчает их хранение. Совок оснащен резиновыми краями для сбора мелкого мусора.
    • Материал: хромированная сталь, пластик, ПЭТ
    • Удобство хранения – специальное крепление, позволяющее вкладывать щетку в совок
    • Резиновый край совка для сбора мелкого мусора
    • Легкость уборки в углах и труднодоступных местах
    Характеристика:

• Щетка+совок
    • Материал: хромированная сталь, пластик
    • Размер: 88х24х20 см

3. VERO

VERO Well-Known Member

4. nibysh

nibysh оптимістка з сумнівами

@VERO , не в алярмовому, а в спокійному порядку : цікавлять термоси 0.5 ; 0.7 ; 1л.-ціни. Нержавійка, без чохлів, перевірена якість .Можливо якісь акційні...
    Памятаю,що комусь радили, давніше ще.

5. VERO

VERO Well-Known Member

Розгерметизувався і немає на то ради. Порушення і процесі виробництва. Його ніяк на перший погляд не можна побачити. Якщо новий термос ззовні нагрівається значно від гарячої рідини, то в колбі можуть бути дефекти. Точно довго не виконуватиме свої функції. Відразу повертайте по гарантії. У термосів Вінцент таке бувало. У Лесснер- не зустрічала.

Останнє редагування: 10 Листопад 2018
  6. VERO

VERO Well-Known Member

upload_2018-11-10_17-19-40.jpeg upload_2018-11-10_17-24-7.jpeg upload_2018-11-10_17-24-16.jpeg 0,3л 140грн (закінчуються у постачальника!), 1л 279грн. Акція. Були дорожчі. Перевірена роками модель.

Останнє редагування: 10 Листопад 2018
  7. VERO

VERO Well-Known Member

Термоси ємністю 0,5 і 0,7л можу порадити лише, опираючись на відгуки з інтернету. Можемо один замовити і я протестую.

8. VERO

VERO Well-Known Member

upload_2018-11-10_19-0-32.jpeg upload_2018-11-10_19-0-48.jpeg [​IMG] [​IMG] [​IMG] 0,4л 239грн, 0,6л 249грн, 0,8л 279грн.
    Особенности:

• Материал изделия — высококачественная нержавеющая сталь
    • Механизм открывания «задвижка» для удобного открывания
    • Удобная крышка-чашка объемом 120 мл
    • Длительность сохранения температуры: 1 ч — 92℃, 3 ч — 86℃, 6 ч — 77℃, 12ч — 67℃, 24ч — 51℃
    • Герметичная, функциональная крышка
    • Вакуумная прослойка, препятствует потере тепла
    Відгук:
    Ирина Ирина
    Очень понравился. Внутри и с наружи металл. Залила кипяток в 13.00 в 19.00 вода была еще очень горячей, на следующее утро, часов в 9.00, вода еще теплая. Корпус не нагревался. Клапан держит герметично. Большой плюс, что можно наливать не снимая побку, просто сдвигаете рачажок и наливаете жидкость.
    Достоинства: Металлический, вакуумный, не нагревается, тепло держит долго.

Вкладення:

9. VERO

VERO Well-Known Member

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] 0,75л 287грн.
    Особенности:

• Материал изделия — высококачественная нержавеющая сталь
    • Механизм открывания «кнопка» для удобного открывания
    • Удобная крышка-чашка объемом 250 мл
    • Длительность сохранения температуры: 1 ч — 96℃, 3 ч — 87℃, 6 ч — 78℃, 12ч — 69℃, 24ч — 52℃
    • Герметичная, функциональная крышка
    • Вакуумная прослойка, препятствует потере тепла
    • Эргономичная ручка с силиконовыми вставками

Новицкая ЛюдмилаУже купил

Достоинства: Внешний вид(не маркий)нержавеющая сталь.Значит не надо будет трястись как над советским или китайским прошлого века со стеклянной колбой.+ручка и поясок.Удобно будет в походе.Понравилась чашка.Большого объема и клапан.
    Недостатки: пока не выявлены

Леся КовганУже купил
    Приобрела термос по супер-цене! Товар был доставлен в оговоренные сроки. Давно хотела купить термос, но все никак не могла определиться. В розничных магазинах термосы 1л не дешевые, мягко говоря. В очередной рассылке от Розетки увидела несколько термосов, и эта модель привлекла мое внимание. В комплекте еще идет ремешок, можно прикрепить к термосу и нести, как сумочку, или же прикрепить к рюкзаку, например. Я очень довольна покупкой и сервисом. Температуру горячего кофе сохранил в течение 6 часов! Это я в 7:00 заварила кофе, и мы отправились в путь, длительностью 5:30 часов. Прибыли в пункт назначения, и минут через 20-30 мы пили кофе, который был достаточно горячим для питья. Вобщем, считаю, что термос отличный по всем параметрам. Я очень довольна!

Достоинства: Корпус из нержавеющей стали, наличие ручки, отличная цена.
    Недостатки: Пока не замечены

10. VERO

VERO Well-Known Member

upload_2018-11-10_19-52-55.jpeg АКЦІЯ! 24СМ 349ГРН! 26СМ 355ГРН! РОЗПРОДАЖ ЗАЛИШКІВ!
    Сковорода Granchio имеет высококачественное многослойное антипригарное покрытие Whitford QuanTanium®, которое содержит уникальную смесь частиц титана, что обеспечивает покрытию необычайную надежность. Благодаря внутреннему усилению из титана, покрытие приобретает невероятную стойкость к износу и царапинам, а также превосходные антипригарные свойства.

Особенности:

• Материал: высококачественный пищевой алюминий
    • Керамическое покрытие: Whitford QuanTanium®, устойчивое к использованию металлических кухонных приборов, безопасное для здоровья
    • Индукционный диск защищает посуду от деформации
    • Крышка из термостойкого стекла с отверстием для выпуска пара и стальным ободком
    • Эргономичная ненагревающаяся бакелитовая ручка
    Классическая сковорода, совместимая практически с любыми варочными поверхностями. Изделие изготовлено из высококачественного сплава пищевого алюминия методом литья в специальные формы, у него отличные показатели теплопроводности и прочности. Whitford QuanTanium — многослойное антипригарное покрытие, содержит частицы титана. Это обеспечивает еще большую износостойкость изделия, невосприимчивость к царапинам, температурному и химическому воздействию. Металлический диск на дне сковороды Granchio 88130 диаметром 20 см защищает ее от деформации и позволяет использовать на индукционных плитах. Удобные ручки сделаны из термостойкого материала — пожаробезопасного пластика бакелита. Благодаря его свойствам ручки не нагреваются при использовании сковороды по назначению, ее можно снимать с конфорки голыми руками без боязни обжечься. Крышка изготовлена из термостойкого стекла с ободком из металла. У нее есть отверстие для выпуска пара. Изделие можно мыть в посудомоечной машине или вручную.

ВІДГУКИ ВІДМІННІ!

11. nibysh

nibysh оптимістка з сумнівами

обидва замовте.

• Смішно Смішно x 1
  12. Lemeshchuk

Lemeshchuk Well-Known Member

де можна прочитати відгуки?
    а взагалі потрібно "невбиваєма" сковорідка, бо наприклад з керамічним покриттям я не подружилась, надто воно ніжне... потрібна сковорідка яка не боїться перепадів температур і стійка до подряпин

13. sherry

sherry Well-Known Member

у нас останній в порівнянні з першим мало тримає. Перший тримав до кінця уроків - був гарячий, а чей вже теплий тільки
    брала у вас такий самий, але великий, то взагалі не тримає

14. VERO

VERO Well-Known Member

Відгуки тут , ця модель була представлена в 2х кольорах і з різним покриттям. Тобто, частина відгуків про рожеву сковороду з керамічним покриттям, а інша частина про салатову з титановим. Часом у відгуках уточнюють, про яку пишуть.

15. Sandoryk

Sandoryk Well-Known Member

Хочу замовити 2шт
    Чи маєте бамбуковий дитячий посуд?

16. VERO

VERO Well-Known Member

Мені важко сказати, яка невбиваєма. Не всі пишуть відгуки, а я всіма сковорідками користуватися не можу. Ніби кам'яне від Лесснер досить стійке. Титанове теж би мало бути стійким, але ним не користувалася і ніхто не ділився відгуками після трималого використання. В мене є млинцева лесснер з мармуровим покриттям вже років 5. Жива-здорова) Дівчата замовляли з форуму та інших сайтів сковорідки з мармуровим покриттям і потім повторно докупляли іншого діаметру. @Lemeshchuk

17. Miki

Miki New Member

Добрий вечір, скиньте мені номер картки і доставка буде укр поштою.

18. VERO

VERO Well-Known Member

19. VERO

VERO Well-Known Member

@Miki 138грн.

Останнє редагування: 11 Листопад 2018
  20. Miki

Miki New Member

Перекинула вам кошти

21. VERO

VERO Well-Known Member

Якщо так погано термос тримає, то він бракований. Яка модель термоса? Можете фото зробити. Якщо модель актуальна і можна відмити, щоб не було слідів користування, то обміняю.