Обережно! Форумні злодії!

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем levandivka, 19 Квітень 2012.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Ех, Танюня...
    Мушу Вас, і форумлян засмутити. Ми всі звикли, що злодії є.
    Але кожного разу воно обурює.

    [​IMG]

    Людоньки! Бережіть свої кишені, і віртуальні теж!
     
  2. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    То хто в кого вкрав? Роз"ясніть будь-ласка.
    А то буде як в тому анекдоті: "То ли он украл, то ли у него украли, а осадок остался."..
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Треба пояснювати?
    Ок. Допис Танюні Востаннє редагував Tanyunya: 01.01.2010 о 21:49.
    Крадена фота - [​IMG]
     
  4. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Мдя... Прикольненько... Фото моєї давньої і постійної клієнточки Катруськи, з приліпленим на личко цвяточком і водяним знаком - і все, "всі права застережено"...
    Це одна з моїх найперших клієнток, одна з найперших фоток, мама дівчинки принесла мені фотографії на диску(диск десь теж мав би бути). Дивує дата на фото в пікасі - мабуть фотку "стибрено" ще тоді, бо альбом, в котрому вона є, значно "свіжіший".
    Зате нову "застережну водяно-квітково" фоту вже ніхто не стирить:)
    Мене значно більше дратує, коли крадуть ідеї і моделі моїх костюмів, бо воно мені не з неба падає, я в це вкладаю душу, час, терпіння і сили. Багато. Не подобається, коли "уводят" клієнтів через ПП (думаю, багато хто може то підтвердити з форумлян). Я вже про то колись писала в темі про конкуренцію між рекламодавцями.
    Але в даній історії уявила себе на місці мами Катруськи, яка могла би побачити фото, яке колись дала мені, в іншому місці і з "намордником".... Мені би не сподобалось.
    Не люблю "розборок", противно то все, але коли історія повторюється, хоч і в різних варіаціях.... Зрештою, все чого хотілось би мені - це здорової конкуренції. Ну, і чесної, наскільки це взагалі можливо:) Забагато хочу?:girl_cool:

    Пи.Си. І ще - в інтернеті море фоток костюму Білосніжки такого плану - чого повезло саме моїй?:girl_blush2:
     
    Останнє редагування модератором: 19 Квітень 2012
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    а мені цікаво прочитати думку того, хто пожичив фото
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Тут один вихід - підписувати всі фотографії. Сама часто в неті якісь зображення шукаю і використовую потім, всі так роблять.
     
  7. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Ти права, ніяк не знайду часу то все попідписувати:girl_blush2::girl_blush2: Але в даному випадку, думаю, людина знала, де тягне. Хіба призабула з часом:)
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Комусь душі, часу, терпіння і сили бракує. А так легко вкрасти чуже...
    Нє?
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Введіть в гуглі "костюм білосніжки" і перегляньте фото, на першій же сторінці така фотка:)
     
  10. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    підписувати потрібно це однозначно. Я сама тирю фотки у інших, бо не дано мені гарно сфотогарафувати, якщо бачу підходящу не підписану фотку- беру. Серед миловарів давно популярна тема плагіату. часто розпалюються міні- війни хто у кого вкрав ідею)). До якогось спільного результату не приходять , бо тяжко визначити , що було перше :яйце чи курка. Миловар , створивший нову форму мила теж надихався чиїмись ідеями. Так само й з костюмом- до Діснея хіба йти за дозволом. А може й ще куди далі))). А фотки, то так, треба підписувати, якщо нема бажання потім ображено дивитись на монітор.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    там на фото є мейл , в нас є форумлянка з таким ніком-
    bioland7. Це співпадіння?
     
  12. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Але, якщо в іншої людини є такий самий костюм (бо ж писалося, що костюм фабричний, тільки удосконалений)- фоткаєш свою дитину у костюмі, чи костюмчик на вішачку - і виставляєш у своєму альбомі. І маєш чисту совість.
     
  13. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

     
  14. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Думаю, компанію Уолт Дісней теж дратує, що вони вклали міліони в розробку і розкрутку Білосніжок, а Ви тепер користаєте їхню ідею і заробляєте на цьому, не заплативши компанії ні копійки.
    Що за народ.. Як "позичити" чуже - то нормально, а як ваше зачепили, то ой, людоньки, шо ж це робиться!
    Виклали в нет - будьте готові до того, що ваше фото буде скачано мільйон разів і ким завгодно.
    а мама дівчинки дозволила вам виставляти це фото в інтернеті? Думаю, що ні.
    Інакше, вона мала-б усвідомлювати такі ризики.
     
  15. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    тоді треба ще з садочків платню брати, бо вони використовують у сценаріях для дитячих свят різних героїв, вигаданих не самими вихователями...
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    І Шарль Перро в могилі перевертається ;)
     
  17. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Нє, дівчата... Так ми договоримось "до ручки".
    Давайте погодимось, що використовувати чужі авторські фото при провадженні власної підприємницької діяльності таки не гарно ( ще й коли теми подібні і існують на одному форумі). Ще й ставити на них власні "водяні знаки".
    Але крадіжки власне ідеї костюму ( з боку того, хто запозичив фото) в даному випадку не було.
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Точно "думаєте"? Думаю, що ні (с)
    Як "думаєте", для чого?

    Знову, "слабо" думаєте. Це ж фанклюб, пряма реклама УД

    Шотакоє? Я не виставляю чужі фоти, свої б встигати
     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    про це ніби й не йшлося. про крадіжку ідей йшлося загалом, а не про цей костюм. І якщо мала місце процитована Танею відповідь, то я, наприклад, не захотіла би мати справу з таким "підприємцем".

    це особливо "доставило"...

    Я вже не раз користувалася таниними костюмами. Особливо з огляду на її щирий підхід до клієнтів, прикро за неї.
    Але й научка - водяні знаки таки треба ставити на знимки. В крайньому разі заплатити якомусь студентові пару гривень, аби в фотошопі пакетом поставив на всі і залив в он-лайн альбом. Адже, я так зрозуміла, вже не вперше таке?
     
  20. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Обережно! Форумні злодії!

    Я особисто важаю, що раз людина купляє якусь річ чи використувує, то повинна бути готовою до того, що фото її замовлення можуть потрапити в інтернет, якщо протилежне не було обґрунтоване контрактом чи усною домовленістю. Уявіть собі, що виробляєте прикраси чи костюми шиєте, але вироби не можете показати, бо всі кажуть не виставляти їх на загал. Що тоді для пропозиції виставляти напис "Дуже гарні прикраси/костюми". І про використання бренду...багато хто з нас носить маленьке чорне платтячко канон дому Шанель. Пошиті не дизайнерами дому, а кимось "мейд ін чайна чи підвал ін десь-там" чи приватними кравчинями. Мені вважати себе злодійкою, бо я ношу таку сукню? Риторичне питання, не відповідаєм.
    Звісно, тирення фоток це паскудство, бо виставляють не свої роботи, які можуть виявитись значно гіршими за наведений приклад, то цілковитий обман. Однак як боротись з "нечистоплотнісю" деяких людей то споконвічне питання.