Обговорення: Спільне Придбання і комерція

Тема у розділі 'Спільні покупки', створена користувачем levandivka, 23 Лютий 2011.

?

Збереження основних (мудрих) засад для Вас суттєве?

  1. Ні, мені ціна суттєва

    15,0%
  2. Ні, мені зручність суттєва

    6,2%
  3. Так, я не ведуся на гучні заголовки

    71,7%
  4. Та якось воно буде. Президент за нас всьо зробить...

    7,1%
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Виникло декілька конфліктів на Посиденьках, пов'язаних із комерційними гілками та СП.
    Думаю, не зайвим буде висловитися форумлянкам, що не бояться прогнівити товарок.
    1. Мартіні зробив оголошення Спільні покупки і комерція. Зловживання

    2. Ситуація друга. З правилами СП немає жодного конфлікту, але...


    Дівчата!
    А давайте спробуємо бути "правильними юзерами", не ображати і не ображатися марно, трохи довше думати, коли дописуємо, троха уважніше рахувати..?

    Пропоную висловитися. Тут, у цій гілці, а не в оплачених комерційних.
    Голосувалку зараз прикручу.
    Основне питання - здоровий глузд. Маємо?
    Готові порухати (звиняйте) дупцьою і жити трохи краще на нашому форумі?

    Додано згодом:
    Правилами уже обмежено можливість жУчити на СП. Щоб повністю позбавитися тої біди потрібно, аби форумлянки не пошепки плювалися і бігали на інші форуми.
    І тема створена для цього, а не "прянічних к чаю" оповідей про вдалі закупи.
    Здоровий глузд мав би витіснити хвору жадібність НА НАШОМУ ФОРУМІ
    (головна мисль)

    Шановні форумлянки! Нагадую про існування пункту 2.6 Правил форуму:
    Примітка: і дописів теж
    Хочете обговорити можливе сп - ласкаво просимо в чат. Всі подальші дописи в стилі "зробіть хтось сп по трусах/шкарпетках/майках" чи "а кому буде цікаве таке-то сп" будуть видалятися, а автор - штрафуватися. Шануймося.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Червень 2014
  2. Відповідь: СП окулярів чоловічих та жіночих

    Я Вам описала свої видатки, які можуть навіть і перевищити оргзбір, а Ви мені про якісь прибутки розказуєте))))
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: СП окулярів чоловічих та жіночих

    Свої - собі.\мужу А сюди, у Спільне Придбання - спільні видатки. :) щоб ніхто в мінусах не був.
    мова ж про це?
    (читай, за рекламу українського продавця)

    Є ще одна важлива цитата:
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2011
  4. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    От і я вирішила тут написати.
    Купувала тут на форумі у Despina матраси Велам.Дуже задоволена якістю,ще й знижку отримала:girl_dance:

    Хотіла замовити собі тут на форумі халати,але знайшла на іншому форумі такі ж набагато дешевше,що й з пересилкою буде вигідно. Теж саме стосується і сакської грязі.На кідстафі знайшла вдвічі дешевше.

    Але то вже вирішувати покупцям, кому яка ціна підходить.
    З іншої сторони я і розумію продавців, які ставлять більші накрутки, так як інколи витрати можуть перевершити доходи.

    З свого прикладу можу навести свою тему по продажу взуття. Накрутка у мене була 15%. В результаті з такими продажами залишилася чуть не в мінусах. Замовлень зібрала мало.

    Заплатила за тему+три рази платила за пересилку, + телефонні розмови до менеджера і покупців, В результаті після всіх обіцянок менеджера отримала трохи більше ніж половина замовленого взуття. Компенсацію за витрачений час я вже навіть невраховую.

    Так що тут як з якої сторони подивитися на націнки продавців. Ніхто нікого не примушує купувати.
    Кожен шукає там де йому вигідно.

    Багато хто критикує товар, який купив в СП і не сподобався. Зрозумійте - організатора вини в цьому нема.
    Він такий самий покупець як і ви і не може знати що йому положать в посилку.

    Особисто я купуючи в СП довго обдумую чи мені потрібна ця річ, читаю відгуки, а також шукаю на інших форумах де дешевше. Поки що ще ніодною покупкою не була розчарована.:girl_dance:
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: СП окулярів чоловічих та жіночих

    Де список? Людям варто орієнтуватися у СПІЛЬНОМУ придбанні... ;)

    А в Турківському районі пропонували?
     
    Останнє редагування модератором: 20 Червень 2011
  6. Відповідь: СП окулярів чоловічих та жіночих

    levandivka Списку не буде, бо його немає і в інших темках СП Посиденьок ...
    Я не пропоную товар( я не виробник чи продавець!), а запрошую придбати спільно задля економії грошей... І чому Ви ображаєте мешканців Турківсього р-ну??!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 20 Червень 2011
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    там ще й декілька менеджерів?

    А пластик захищає від сонця? Не плутайте покупців. Нікого ж не заставляють "плутати".

    Прошу "спільного покупця" пояснити, ЩО пропонується спільно придбати. Раптом, і собі прикуплю...

    Я не питаю, чому Ви наших дівчат на таку дешеву приманку ловите...
    У нас і гілочка є про подібне. Не читали?
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2011
  8. Відповідь: СП окулярів чоловічих та жіночих

    levandivka чому Ви постійно мене ображаєте та хамите???!!!!!
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    1. Я вже нагадував, що на нашому форумі заборонено стільки окличних знаків. Тут не Хмельницький базар, кричати не треба.
    2.
    У нас вже були випадки, коли ПОРЯДНІ продавці (/конкуренти..?) повідомляли, що "організатор СП" дурить учасників Спільного Придбання. Тому й правила розділу вимагають максимальної прозорості, оприлюднення реального замовлення, реальних видатків. Не дивіться на СП зі старими стартовими датами. Вони не є показником-орієнтиром. Дивіться Правила Розділу і згадайте, що є Спільне Придбання. Ми шануємо наших форумлянок і бережемо від лохотронів. Подумайте добре, чи не простіше перекваліфікувати гілку у звичайну комерційну (отримавши свободу накруток), залишивши розділ для дійсно Спільного Придбання.
    В комерційній темі жоден модер не буде втручатися, хіба "!!!!!!!" і капслок із заголовку потре, щоб форумлян не пересмикувало від вереску базарного.
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2011
  10. Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Я Вам розписала всі свої видатки, згідно яких я опиняюся навіть в мінусах!! І чітко в першому пості написано: "До оптової ціни із сайту самостійно додаємо 15%оргзбір" . Роздрібна ціна на сайті також вказана під кожним товаром. Дуже шкодую, що взялася за це СП саме на Вашому сайті, бо ця справа не варта моїх сліз, до яких Ви мене довели своїм хамством!!
     
  11. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    СП і комерція - несумісні. Шкода, що Ви того не бажаєте зрозуміти
    У Вас у профілі написано:
    Не "хоббі", не "стан душі", а саме "Сфера зайнятості"
    Я одразу пропонував називати своїми іменами і організовувати перекупку на замовлення без сліз.

    Мені - не треба. Учасникам Спільного Придбання показуйте реальні видатки. Вас, "організатора" треба вчити звітувати перед учасниками Спільного Придбання? :) Щоб не було скарг на недобросовісність...
    Бачу лише 1 причину для приховування інфи. :)

    Ой, я вас умоляю... (с)
    Яке серце..? В якому соусі?
     
  13. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Народ, я щось пригадала про файні окуляри, на котрі збирала СП (чи не СП) naubajannisha. Мій чоловік заплатив таки тоді за одні, і щось ні СП, ні окулярів, ні naubajannishої. Хтось щось може знає, може я пропустила урочисте закриття СП?

    ---------- Додано в 07:45 ---------- Попередній допис був написаний в 07:26 ----------

    Вже я знаю, відгукнулась автор через електронну пошту, вона мене, виявляється, шукала на Малечі і ще якомусь форумі))
     
  14. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    а ось ця гілка з вафельницями http://posydenky.com/showthread.php?t=72746 - це спільна закупівля чи комерційна гілка?
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    А розділ розміщення подивитися..? що заважає?
     
  16. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    СП Демарів:
    При замовленні 10 пар знижка 10%;) Але який сенс- якщо виграеш в результаті 10%-7% аж 3%:girl_cool:
    тут при замовленні з 20%-знижкою економія 15грн:xaxa:
    Простіше домовитися між собою і все приїде на склад зі скидкою 20%, імхо.
    Я якось без 15-гривневої скидки обійдуся:girl_cool:
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    п. Левандівко, цікавить питання - форумчанка збирає СП на ТМ "Габбі " , "Одягайко" - ніяких % за організацію СП нема - із додаткових витрат - тільки транспортні і оплата гілки 50 грн, яка має бути розкинута на всіх. Але ж це СП за своєю суттю - ніде ніяк накруток нема. Чому тоді є плата за гілку?....
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    п. 5 Правил Розділу
     
  19. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Так є ж іще пункт 3 ;)
    Тобто, якщо немає доходу за організацію СП, то можна оминути рекламний відділ...?
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Для купівлі з дальніх, не українських сайтів - так.
     
  21. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Якщо я організую СП, від якого всі отримають скидку(як і я, звісно), при цьому ні копійки на цьому не зароблю- то мені в платну гілку)))?
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2011