Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, катетер я мала на увазі "метелик" в вену. Я в других пологах не дозволила зафігачити мені його в родзалі "бо так треба по протоколу". Я вже була в курсі, що як є метелик, то акушерці за плюнути підключити систему з "фізрозчином". Тому я чітко сказала, що дозволу на катетер не даю і можу підписати відмову. 2 години в родзалі мене ніхто не рухав, а вже коли мала була "на виході", акушерка з якоїсь радості втикнула голку в руку, на потузі. Тим метеликом ніхто так і не скористався, окситоцин в третьому періоді вкололи м'язево. А я мала такий болючий синяк, що ту акушерку довго ще згадувала незлим тихим. Сечовий катетер мені ставили після перших, попередили. Після других я не дозволила, не ставили.
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Питають мене в карму, що з Гресик сталося, що адекватна була "тоді". Та нічого не сталося, просто не влаштувала мене в других пологах, то я собі третій раз пішла шукати когось менш завантаженого. Нічого агресивного не робила, просто я приїхала на кінець її нічної зміни і їй реально було ліньки чекати. Тому трохи фиркала і лякала кесаревим. Я того не люблю. Хай би краще нормально сказала "Слухай, я хочу спати. В тебе другі пологи, хай черговий пригляне". Пологи були неускладнені, просто треба було чекати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я по пару днів тому побачила, що в мене біля ліктя на правій руці така велика червона припухлість, ще й болить. Думала, що то таке може бути ( м'язи наказала, чи що). А потім до мене дійшло, що то від того іншого катетара " метелика".
    І ще на одній нозі десь 5 маленьких синяків ( то ще в пологовому побачила, але аж на 3 день). То вже не знаю від чого. Чоловік каже, може то хтось так за ногу тримав сильно під час потуг.чи що то може бути? А ту припухлість з ліктя можна якось забрати ?
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    В мене після вагітності весь час ноги в синяках :dntknw:
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Гріти, йодну сітку не можна, арніка мазь, траумель.

    А взагалі, щось змінюється? Чи то мені здається, що пару років ще якесь підеесення було і дозволяли родити нормально? Чи гавкати вічно треба? Нє, ну я б тепер без доули туди взагалі не ходила, напевно навіть в жк. Я сильно розчаровуюся в лікарях і не тільки гінекологі
    Чому вони думають, що мають право розпоряджатися іншою людиною? У випадку гінекологів, то двома аж. Вони не мають права, просто не мають права. А чоловік, перелякана дитина, толку з нього, як не знати з чого. Ну був. Ну не захистив. Тьху, як згадаю, так і зле мені робиться.
     
    Останнє редагування: 15 Липень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вона сама зійде. у мене так в ЖК брали аналіз з вени, що припухлість і синяк тримався місяців 2. А синяки на ногах- під час вагітності і після пологів дещо підвищується ламкість судин. Тому легше синяки утворюються. У мене взагалі фізіологічна особливість-я вічно в синяках ходжу: з являються від найменшого натиску. Судини такі
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Це якийсь капец дівчата, мене ніколи не заставляли, ні колись в районі, ні 2 рази в Меді... Так, нагадували, що треба сходити в туалет, питали, чи получилось, а в разі чого - сигналізувати , тоді допоможуть... А отак насильно... Невже тепер справді такий протокол???
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    Мені двічі не ставили (Мед 2008 і Мечнікова 2011), а третій раз (Мечнікова 2015) відразу після пологів підставили судно і попросили попісяти, я не змогла відразу, також просилася, що трошки пізніше зроблю це сама. Але ніхто нічого чути не хотів. поставили катетер, так по всьому((((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Отак і в мене було. Та я на судно лежачи взагалі не можу пісяти, а тут порізана-пошита і виснажена я навіть таз не могла підняти , щоб підставити судно. Просила хоча б дозволити встати і стоячи це зробити. Не дозволили. Але медсестра вийшла, і я спробувала стоячи на колінах на ліжку над судном зробити ті справи і не вийшло... Тому здалась... і відправила чоловіка за катетером. Та й пила я багато під час пологів . До речі , першу ніч одразу після пологів синочок дуже плакав, я не могла відійти в туалет, бо був далеко від палати і я терпіла, чекала поки засне. Змогла вибігти (аха-ха, вибігти в темпі равлика) аж надранок десь. То потім лікар дуже сварила, казала, що через це(і через велику вагу дитини) в мене матка погано скорочується. Казала під час "процесу" старатися до кінця спорожнювати сечовий.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Нас всіх через 6 годин після пологів піднімали і вели в туалет. Казали, що як не попісяєм, то ще раз катетер поставлять. Але я вже потім так сильно хотіла, що ледве дотерпіла тих 6 годин, поки не можна було вставати.
    Але в мене була ще інша проблема. Я 3 дні не могла сходити в туалет " по великому" , боялася спочатку за шви, щоб не розійшлися, а потім просто не могла. В останній день сказали мені, що можна чи свічку поставити, чи клізму, як не вийде. Але коли я дізналася, що мені таки дають дозвіл на виписку, то напевно з тої радості таки змогла сама:))
     
  13. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    теж не заставляли. Підставляли судно, або ще відро гг коли я в переймах була і ходила, перечікуючи. Після пологів завезли в палату на візку ( я тоді почулася як в американських фільмах)), а потім попід руки вели в туалет, санітарка стояла під дверима, підстраховувала, щоб я не впала. То в Меді.
    ага, і таке, весь час хочу спитати. Як я оформлялася на пологи, то на кріслі оглядали, і в попу сунули якусь свічку. Для чого, хто знає? Бо я тоді була в токому неадекваті, що , може, забула, а може, не питала. Тоді перейми почалися, води відійшли самі.
     
  14. Siania

    Siania Love Life

    А що страшного у катетері? Мені теж ставили, але я сама прообувала, не получилось. Поставили швиденько катетер, я взагалі нічого не відчула, і потім норм ходила, нічого не боліло взагалі.
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В катетері в принципі нічого. Противний сам факт того, що в мене штрикають якісь штуки непотрібні (судно мені навіть не пропонували) без мого на те дозволу і навіть без попередження. І, наприклад, мені було досить таки боляче
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А я навіть не відчула. Але так боялася, що криком кричала, що вже встаю і іду сама в туалет і не дамся добровільно на той катетер. Після пологів я взагалі стала надто чутлива до будь-яких лікарських процедур.
     
    • Креативно Креативно x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ця приємна процедура може мати наслідки для сечового. Як на мене, його ліплять всім підряд, щоб потім не слідкувати за роділлею, а пити каву.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Siania

    Siania Love Life

    То, мабуть, залежить від вправності того хто то робить :girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Читаю і трохи в шоці, катетру в сечовий жодного разу не ставили, ходила сама в туалет. Метелик не ставили також, не знаю з чим це пов‘язано. В останніх пологах пам‘ятаю, що щось там казали, що треба поставити, але я сказала, що немає потреби, як треба буде, то тоді. Ніхто не заставляв.
     
  20. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    І мені не ставили ні катетеру, ні метелика перші два рази, а от останні пологи 2015, все було по іншому (і до слова вагітність також була іншою, тест для глюкозу, постійні КТГ і повно інших нововведень, яких не було до того), і катетер ставили, і метелик ставили, я не давалась, але мене почали лякати, що це треті пологи і все дуже небезпечно, можлива кровотеча і таке подібне, і тому треба, щоб все було напоготові)))) При тому, що я була з чоловіком, зрозуміла, що я нікого не перепру, вони всерівно зроблять так, як в них заведено на даний час. Сумно, що все міняється, явно не в кращу сторону для породіллі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2