Обіду не буде - в мами творчий день...

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем loreniya, 9 Грудень 2010.

  1. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Я не маю якогось одного хоббі, я просто люблю щось робити руками, часом вдається, часом ні... завжди все роблю спонтанно, з підручних матеріалів, поки не перегоріла.
    Дуже люблю "вернісаж", хоч практично ніколи тут не пишу - мабуть досвіду малувато. В теорії пробувала і вишивання, і в"язання, і гачкування, і бісероплетіння, і .... найбільше люблю реставрувати старі буси, робити нові буси, декорувати предмети ну і спец я по ... ЛАТКАХ... я можу відремонтувати любий одяг - порізаний, попалений, покусаний собакою , хоч, мабуть, мало хто це вважає творчістю...
    плагіатом я не займаюсь, але ідейку підчерпнути на вернісажі люблю.
    є роботи які я дуже люблю і хочу ними похвалитись - може хтось собі від мене якусь ідею позичить :girl_wink:.
     
  2. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Обіду не буде - в мами творчий день...

    декупажні декорації до кухні - глечик і дві пляшки. Пляшки пофарбовані золотим спреєм, глек - срібним, з однієї серветки використано 3 однакові елементи, полаковано водостійким акриловим лаком.
    [​IMG]

    рамка для фото - куплена готова і задекорована пофарбованими власноруч зібраними ракушками. клеїла на рідкі гвозді, типу силікону. тримає залізно вже 3 рік!
    [​IMG] трошки зближено [​IMG]

    буси і сережки - з куплених на морі 4 браслетів, двох "заготовок" з ракушки під сережки, пакетика бісеру і пакетика штучних перлин

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2010
  3. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Обіду не буде - в мами творчий день...

    ще одні буси - старі бабціні перли, як вона стверджує то натуральні + заготовка "кулон" перламутр з краєзнавця, між перлинками прозорий дрібненький бісер

    [​IMG]



    сережки, зроблені за 10 хв - не було нічого достойного на вуха, прийшлось робити самій... обривки "африканських" бусів + обмотана коричневим бісером-асорті овальна намистина, тримачі і гачки бронзового кольору. ще існує кулон на шию до цих бус, але мій синочок розірвав жилку і ця прикраса наразі в очікуванні ремонту.
    [​IMG]

    мої улюблені буси - червоні дерев"яні намистини, бісер і камінці, які залишились після того як з намиста я собі зробила браслет.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2010
  4. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Обіду не буде - в мами творчий день...

    зелене намисто - з ним зв"язана не надто приємна історія - попросила в мене знайома їй теж таке зробити, кажу ок, але купи собі буси на "розпотрошення", вона сказала що не знає де, щоб я сама купила і запитала скільки такі буси /на розпотрошення /коштують... коштували вони 180 грн, 5 років тому немало... вона образилась - думала я з неї 3 шкури здираю... і я образилась - бо я за фурнітуру і за роботу не збиралась брати грошей!!! натуральний камінь трохи коштує... так я втратила знайому...
    [​IMG]