Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Liliyah Romanova, 30 Березень 2012.

  1. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    отримала сьогодні АТС від Хомочки. яка ж вона класна. дуже.
    папір надзвичайний, теж такого захотіла. де брали? дякую за висічки. якраз хотіла таких метеликів.
    дівчатка, хто мені має слати, вишліть будь ласка поскоріше, бо ще 1 тиждень буду вдома.
     
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    Дякую, Віко! То тільдо-папірчик з Аґрафки:girl_yes2: Він дійсно фантастичний:girl_in_love:
     
  3. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    всім вислала сьогодні. з понеділка виглядайте.
     
  4. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    Вислала Хомці і Мар"ясі, решта (крім Рудої Лисиці) немаю адрес, дівчата зголошуйтеся :)
     
  5. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    вислала нині Віці та Каті - Мілітарії, ловіть :)

    а в Хомчиній АТС в кишеньці таке класне шось, мммм!!!
     
  6. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    І я маю атс від Хомочки. Ой, і так помішана була на тільдо-папері, а тепер ще більше хочу тих листочків. Ірусю, дуже дякую за ту всю смакоту, до атс :girl_in_love:
    А яка та атс класнюча,шовчик рівненький-рівненький!!!:girl_in_love: Мені ще довго до такої майстерності!
     
  7. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    Дівчатка, Німецький гурт, а як ми будемо Вишиванці відправляти? може всі разом? хто що скаже?
     
  8. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    Німецький гурт чекайте свої АТСки від мене і Haidee 2 в 1.:girl_crazy: Номери листів розіслала в ПП.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    А до мене приїхали 4 АТС-ки!! Такі шикарні!!! ммммм...
     
  10. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    отримала вчора баночку з здоров"ям від хробачка.
    дуже-дуже сподобалася АТС. дякую.
     
  11. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    Ще в суботу отримала атс від Оленки-білочки (і оце тільки зараз признаюсь:girl_blush2:).
    Пахне кавою і осінню... ммм, справжній кленовий листочок на атс - це щось фантастичне:girl_in_love: А як я зраділа, коли нещодавно після повторного перегляду теми побачила, що саме мені вдалось її вхопити))) Це ж треба втратити пам'ять в шаленстві базарних днів:girl_crazy:
    Я забула сказати, щоб подивились)) Тож хто отримав мої атс - потягніть за ниточку;)
    Катю, дякую за компліман:girl_dance: Насправді шовчик рівненький, бо дірочки зроблені під лінійку, а тоді прошито. Якби шила на машинці, то би певно було мамма мія, а не шовчик:girl_haha:
     
  12. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    І я вже давно тішуся тою красою, ще з нетерпінням чекаю на 2...:girl_in_love:
    А я ще мала на увазі на форумівці поглянути, що ж там в тій цікавій кишеньці, і заговорилася...
     
  13. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    Перед самим вильотом з хати на форумівку принесли мені конвертик з гарненькою атс-кою від Віки та ще й купкою скрапових дрібничок. Дуже дякую, Віко, обов'язково піде в рух!
    А на форумівці Іра передала мені атс-ку від Люди. Краса!
     
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    Мені теж прийшла чудова атс від Віки і гарненькі подаруночки, дякую:girl_in_love:
     
  15. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

     
    Останнє редагування модератором: 1 Червень 2012
  16. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    Ой дівчатка, зявилася я пропадуща Знаю що передали мені АТС через Юлю-Хробак, а я ще всім винна і не маю трьох адрес і здибанку звісно ж пропустила. Дуже тішуся, що малий поправляється і нас додому відпустили і буду наздоганяти хвости по можливості
     
  17. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    а я вже маю 3 АТС-ки від Nastylove, Haidee(дякую за листочки:kiss:) і від pchilka, вони такі класні:girl_tender:
    А я такий нечемнюх ніяк свої не можу вислати:girl_blush2:, але обіцяю, що найближчим часом виправлюся.
     
  18. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    а я ніяк не можу добратися подякувати Віці за АТС і купу-купезну добра в конвертику!
    ДЯКУЮ!
     
  19. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    І я тепер маю гарну баночку від hrobak і ніжну атс про маму від Віки. Дякую Віціза смакоту у конвертику.:girl_tender:

    І я з тих нечемнюхів. Просто ніяк не дойду на пошту за тими конвертами. Але обіцяю виправитись на наступному тижні.
     
  20. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №3 - За моїм хотінням

    Сьогодні відправила останню партію - Марусі, тож тепер я вільна як пташечка:girl_dance: