Обмін листівками, або посткросинґ

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Ассоль, 30 Листопад 2010.

  1. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Маю вихвалялку не зовсім рукодільну, але дуже хотілося розказати/поділитися - думаю, в офтопі їй місце знайдеться:girl_blush2:
    Прийшли мені нарешті перші листівки по обміну (то я посткросінгом зайнялася). Такі файні - одна із Єгипту, одна із Мюнхену, а ще одна із Вільнюса. Так ними тішуся:girl_dance:
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ОФФТОП не-рукодільний!

    привіт посткросерам! :) я теж в таке бавлюсь маю вже 18 :) відіслала 16. Так цим тішуся :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: ОФФТОП не-рукодільний!

    Orman, а з яких вам країн приходили листівки? Бо мене на це подруга "підсадила", то казала мені, що переважно Фінляндія їй приходить - там найактивніші посткросери.
    п.с. я сьогодні зранку відправила ще 5 листівок :)
    п.п.с. о, а ще хотіла спитати - а де ви листівки купуєте? Бо я тільки з видами Львова (фотографії, малюнки) познаходила. А хотілось би і інших якихось..
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2010
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП не-рукодільний!

    дівчата, може нам розкажете що і до чого? може б і ми "присіли"? ;)
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба



    то така штука - реєструєшся на сайті, і тобі дають 5 адрес людей в світі і тим їм маєш надіслати листівки (звичайні поштові без конвертів). А тобі в цей час теж присилають - таааак цікаво! Люди пишуть як вони живуть, чи що їм подобається, чи ще щось таке

    тут трудящі просили додаткову інформацію :)

    осьде сайт
     
    Останнє редагування модератором: 30 Листопад 2010
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП не-рукодільний!

    ну що, приймете?

    в чоловіка аж очі загорілись коли розповіла що і як. Каже "реєструйся негайно!!!"
    а наразі почитаю ще, полазю сайтом, але ідея сподобалась :)

    а ви листівки скануєте?
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2010
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ОФФТОП не-рукодільний!

    я фотографую
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Посткроссінг - обмін листівками

    Ділимось враженнями, досвідом, отриманими/надісланими листівочками. І всім корисним щодо такої "гри"
     
  9. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    І зі мною поділіться

    Правда класно б було як би сайт був рідною мовою, а то з перекладачом бавитись довго. Ще всього не розібрала, а саме як звітуватися про отримані листівки.
     
  10. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    Напишу коротко про основні правила.

    Отже, ви зареєструвалися на сайті. Заходите у меню: Edit -> Profile
    Тут пишете про себе, про свої захоплення, які листівки ви хотіли б отримувати - з пам*ятками архітектури, акторами, квітами, героями кіно і т.п. Можете написати, чи хочете отримувати рекламні проспекти, бо деякі посткросери надсилають і їх. Загалом - вказуєте всі свої побажання. Пишете мови, котрими можете спілкуватись.
    Внизу є три галочки - 1. ставите, якщо ви б хотіли надсилати листівки у певні (повторювані країни). Ця опція поки експериментальна.
    2. Ставите, якщо бажаєте, щоб вам приходили листівки і з вашої країни.
    3. Ставите, якщо бажаєте проводити прямий обмін листівками/листами з іншими учасниками.

    Поля Adress, Avatar - заповнюєте стандартно. Головне, вкажіть свою адресу за вимогами нашої пошти і не забудьте вказати індекс - так до вас швидше доходитимуть листівки.

    Тепер найцікавіше меню: Send a postcard. Саме тут вам "видаватимуть" адреси, куди ви маєте відправити листівку. За один раз ви можете відправити не більше 5 листівок - поки хоч одна не дійде до адресата, наступної (шостої) ви відправити не зможете. Отож, даєте запит на адресу -> читаєте про людину, котрій вам потрібно відправити листівку -> підбираєте листівку, заповнюєте її, і увага - вказуєте ID листівки. Цей номер з*являється при запиті адреси і виглядає так: у жовтому квадраті розміщено: ID: UA-544234 (для прикладу). Також ви у будь-який момент можете подивитися на id, зайшовши у розділ sent postcards. Не забувайте писати айді на листівці, бо інакше адресат матиме проблему з реєстрацією.

    І от вам прийшла перша листівка. На ній має бути написаний номер id. Заходите у розділ - Register a postcard. Вибираєте із випадаючого списку код id (це скорочене позначення країни), далі поруч вписуєте номер. Нижче можете написати коротке повідомлення (наприклад, зі словами вдячності) відправнику. Натискаєте "register posctcard" - і все - ваша листівка зареєстрована.

    Також ви можете додавати фото своїх листівок.
    Якщо ви хочете додати фото листівки, котру надсилаєте самі - у розділі sent postcards під надписом image натискаєте зелений хрестик, вибираєте файл із зображенням листівки й завантажуєте його.
    Щоб завантажити фото листівки, котра вам прийшла, робите все аналогічно, тільки вже у меню received postcards.

    Ось такі основні нехитрі правила користування сайтом посткросингу. Надіюсь, будуть корисними :) Якщо щось забула - питайте, доповнюйте :)
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2010
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    Покажу вам першу свою листівку (інші поки не мала змоги сфотографувати). Я вказала, що люблю листівки "художнього спрямування". Ця листівка прийшла із Вільнюса.
    [​IMG]
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    Але ви безсовісні :girl_blush2: і мене "підсадили" — от тільки чоловікові я нічого не кажу, хай сюрприз буде :girl_curtsey:
     
  13. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    Слухайте, і мені та ідея сподобалася!
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    в мене перша адреса - також Німеччина :)
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    перші 5 були в Білорусь, США, Францію, Норвегію і Китай

    і дівчата, ви не мусите по одній відсилати - можете зразу 5. Потім як надішлете 21 (здається) зможете вже по 6 відсилати і так далі.

    В мене на посткросингу такий же нік як і тут. В розділі explore (з правої сторони вгорі) є розділ search users - побачимось :girl_wink:
     
  16. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    Мої перші листівки в доволі екзотичні країни відправляти треба було - Бразилія, Тайвань :)
    Мені дуже подобається купувати марки на пошті :) Приходжу - і називаю 5 країн, що знаходяться в різних частинах світу:girl_crazy:. Зауважила, що поштарка, коли ставила штамп par avion розглядала зворотню сторону листівки.
    п.с. а одна листівка у мене вже "протермінована" - чи то не дійшла до адресата (скоріш за все, - надсилала у США. Маю там знайомих, часто пишу їм звичайні листи, то буває, що вони не доходять. Отак працює наша пошта) чи то адресат не зареєстрував..
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2010
  17. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    і я зареєструвалась)))) :girl_curtsey: сьогодні піду за листівочками))
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    ось ще момент з не-офтопу вичитала. Те що люди пишуть, що вони хотіли б отримувати не значить, що ви мусите їм саме такі листівки прислати. Це тільки побажання. І з вашого боку так само. Ви пишете свої побажання щодо листівок, але це не значить,що саме такі вам і будуть присилати.
    Я взагалі жодних побажань не писала, жодної неприкольної ще не прислали, для мене головне сама ідея обміну не так листівками як духом :)
    Я маю одну листівку, чоловік сказав, що можна як гіда використовувати по Мюнхену - списано було весь простір листівки дрібниииииим почерком, адреса була обведена в бульці :)
    Жінка з Австралії питала мене яким саме видом вишивки я займаюсь :), вона теж вишиває хрестиком.
    Ще одна робить листівки і штампики власноруч.
    Ще є листівка з гончарними виробами індіанців, і там ще був пояс весільний - чисто наша крайка :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    О, Маріє, підкажи - то можна навіть фото гарне підписати з іншого боку, як листівку, так?
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    в принципі можна, але друкуй не на фото папері, а на цупкому папері. Я теж так хочу, але ще до принтера не дойшла :)