Обмін матеріалами для листівок

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Грудень 2011.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Для обміну скраповими матеріалами необхідно:
    - виставити фото наявних (!) матеріалів;
    - запропонувати конкретний еквівалент для обміну;

    - висічки (машинкою) та дірокольності можна викладати в тему для обміну на інші висічки чи дірокольності, або ж такі елементи для декору, як цвяшки, квіточки, ґудзички, стрічки та мереживо (те саме стосується відштампованих зображень) в розумному еквіваленті;
    - обмін має бути відкритим! закриті обміни за іншими правилами обговорювати в цій темі заборонено!

    Наприклад, якщо ви хочете обміняти три аркуші скрап паперу, то повинні виставити фото в темі, та попросити три аркуші паперу іншого дизайну, або ж внести іншу рівноцінну пропозицію.

    Присоми пам'ятати, що це тема обміну, а не комерційного бартеру чи продажу. Кожен сам оцінює, що йому пасує до обміну, а що ні. Просимо утриматися від грошових чи цінових орієнтирів.

    Продаж залишків у цій темі не здійснюється. Для цього є тема "Рукодільна барахолка".
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2012
  2. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Пропоную в даній темі обмінюватися зайвими матеріалами для листівок. Ну, мабуть, в кожного є папір, який чогось купили і незнаємо для чого застосувати. Також можна обмінюватися "виробами" з діроколів. Не кожен може собі дозволити купити 100 штук різних діроколів, а так хочеться деколи потішити себе новинками.
    Наразі можу запропонувати от такі сніжинки:
    [​IMG]
    Взамін хотіла б якісь інші, або гарні квіточки.
    Можу також запропонувати папір, але на фотографії ніяк не можу передати його колір і структуру((
     
  3. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Обмін зайвими матеріалами для листівок

    я маю діроколи: колясочки, кленовий листочок, метелик , амурчик(дуже маленький). Сфотографую-виставлю, поки немаю можливості. Хотіла б обміняти на сердечка.
     
  4. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін зайвими матеріалами для листівок

    Я маю дірокол з квіткою лотоса, та досить багато висічок сніжинок(прислали мені трохи більше ніж хотіла :))
    [​IMG]
    Та отакі висічки об"ємні різних кольорів(було в наборі по пару кожного кольору)
    [​IMG]
    Це щоб було краще видно що всередині
    [​IMG]
    Спішила поки малий спокійний, то фото не дуже!
     
  5. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін зайвими матеріалами для листівок

    досить багато то скільки? бо мені потрібно багато). То такі сніжинки як на першому фото?
     
  6. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Обмін зайвими матеріалами для листівок

    [​IMG]
     
  7. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін зайвими матеріалами для листівок

    шт. 30-40 :)
     
  8. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    Я ще прикупила метелика 35мм ось такого та кутовий 3в1 такий. Можу надіроколити кому треба :) От тільки з кутовим не знаю як саме (хіба вказати точні розміри і колір паперу) потім кину фото.
     
  9. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    Купила пачку наліпок-"очок", діаметр десь 0,7 см. Можу поділитися, якщо кому треба небагато, а пачку купляти не хочеться )
    Ще маю ідею - може, вдалося би створити в цій темі якийсь типу "резервний фонд" скрапового барахла, чи що )) Бо ж часто буває - треба на листівку маленький шматочок паперу чи якоїсь декорації, а продається воно великими упаковками, а решту потім навряд чи десь використаєш... Давайте будемо тут писати, що треба, і пробувати задовольнити потребу ближнього? :)
     
  10. Nimfeya

    Nimfeya New Member

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    Можу на обмін запропонувати ось такі листочки:
    [​IMG]
    Дуже хотіла б квіточки взамін :)
     
  11. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    Щось нічого не виходить... Я теж маю дууже дрібнюсінькі (5-6 мм) квіточки та щасливу конюшинку десь біля 2 см розміру... А може нам всім виставити діроколи, що ми маємо, щоб всі визначилися, хто би чого зробити собі бажав, а потім десь зустрітися зі своїм папером і скоренько нвдірявити кожен собі те що треба??
     
  12. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    Можу поділитись обрізками паперу, взамін на надироколені листочки,квіточки і метелики
     
  13. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    Я накінець-то фото метеликів виставляю :)
    [​IMG]

    ---------- Додано в 20:23 ---------- Попередній допис був написаний в 19:46 ----------

    Трохи засвітила фото.
    Метелик 3,5х2,5, квіточка до 1,5-1,7см
    [​IMG]
     
  14. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    було б дуже добре) Я створила тему, але тепер бачу її мінуси: всі ми живемо в різних районах міста Львова і їхати в другий кінець міста, щоб надіроколити листочків, не кожен наважиться:girl_in_dreams: Я в Арт-крамничку і Акцент місяць вибиралася. От тому і зрушень по темі немає.

    дуже б хотіла ваші листочки.
    маю такі квіточки 1,5см і метелики 3,7 см, а також сніжинки як в першому дописі
    [​IMG]
     
  15. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    А я вже встигла навіть пару разів помінятися :) Але мені трошки простіше, бо живу в районі центру.
     
  16. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    Хіба можна по пошті висічки передавати, в конверті пересилати) ( в мому варіанті)
     
  17. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    Страшенно хочу ваші квіточки! І метелика!
    Маю на обмін конюшину та маленькі квіточки, а ще стрічки ось такі. Зелено-червона - з паперу жмаканого, можна гарно з неі діроколити ;)
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
  18. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    bilo4ka, хочу Ваші квіточки. на замін можу продероколити Вам кутовим дироколом папір, або вузенькі ленти рожевого чи кремового кольору. Якщо фото потрібно, то виставлю.
     
  19. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    [​IMG]

    [​IMG]

    Такі дироколи - кутовий і бордюрний. Ще можу дати відрізки лент,що на верхньому фото-вони вузькі.
     
  20. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Обмін матеріалами для листівок

    а я тепер вмію робити сердечка :)

    [​IMG]