Обручі та стрічки для волосся

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем vikulyamamulya, 25 Червень 2011.

  1. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Після того як почала дивитись серіал "Gossip Girl", захопилась модою носити обручі і лєнти. Сама ношу тілкьи обручі, так як гарні лєнти не знайшла, а ті які міряли, на моїй шевелюрі не тримались:girl_nea:
    Чи носите ви дівчатка такі аксесуари для волоссячка і що з чим краще виглядає
    Найшла пару варіантів, які мені сподобались
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обручі і лєнти для волосся

    Звиняйте, перша асоціація:
    [​IMG]
     
  3. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Обручі і лєнти для волосся

    виглядає як з подарунковим бантом :)
    Звичайно що все повинно бути в міру і зі смаком.
     
  4. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Обручі і лєнти для волосся

     
  5. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Обручі і лєнти для волосся

     
  6. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Обручі і стрічки для волосся


    Доречі, це зараз трендовий аксесуар, особливо з квітами, бачу по замовленням, що цінуються гарні, оригінальні квіти у волоссі, які зачіплено, наприклад, на стрічку.
     
  7. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    так, я бачила з квітами, і з камінчиками. Хотіла б підібрати щось на кожен день, наразі ще не найшла нічого цікавого
     
  8. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    Так як володію довгим волоссям,то аксесуари моя слабість))) На кожен день ношу на волоссі звичайні обручі різних кольорів і різної ширини,ну а на врочистості маю поки таких два,планую розширювати колекцію...
    [​IMG] [​IMG]
     
  9. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    Стрічки і хулахуп до голови)))))))
    Дуже люблю обручі,але більшість з них натирає за вухами....
    До речі Катя Осадча теж зробила великий внесрк в моду на обручі-капелюшки!
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    дуже гарні, підкреслюють жіночність, завершують образ,
    і не вмію їх носити :) тра гуглити і вчитись :girl_in_dreams:
     
  11. Divice

    Divice New Member

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    Мені обручі дуже подобаються, ношу їх з задоволенням. А от стрічки носити не практикувала. Треба спробувати))).
     
  12. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    Я також іноді ношу обручі і це їхня головна проблема - натирання... Іноді так боляче, а якщо взяти ширший, то вже не так тримає волосся...
     
  13. EtenIren

    EtenIren New Member

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    і я обожнюю обручі!!!! і всякі квітки у волосся!!!! шкода, що мені не кожна квітка пасує( має бути не висока... але то не проблема)))
    я собі зробила обручі з фетру, мені дещо нагадує етностиль, і взимку без них просто не могла) ще мені коліжанка з Одеси подарувала обруч з плюмерією, дуже його люблю, правда там квітка трохи зависоко, як на мене... ну обруч з маками це для мене класика (бракує тільки хорошої вишиванки))) а зараз хочу обруч або з незабудками, або з конваліями) от розгребуся з роботою і зроблю собі...
    а ще познайомилася з дуже хорошою майстринею з Києва, дуже люблю її квіти з тканини, і от думаю, що б собі таке в неї вибрати)))
    а ще я в захваті від фото Пальмочки, там де ви в бірюзовому обручі!!! так гарно!!!хоча і темно-синя квітка Вам дуже личить!!!

    ---------- Додано в 18:50 ---------- Попередній допис був написаний в 18:44 ----------

    зараз часто пропонують замість основи пластмасового обруча - ризинку, краще ніж стрічка (атласні особливо мають здатність сповзати з волосся)
    ось тут видно
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    Так мені дуже подобаються обручі з різними квітами, чи метелики, але не усі вміють їх носити або не пасують їм.
    Ще декілька обручів)))
     
  15. EtenIren

    EtenIren New Member

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    просто часто, те що нам подобається саме більше - не завжди підходить нашій голівці...
    я не раз була свідком, коли дівчинка міряла обруч, який їй зовсім не подобався, просто щоб поміряти, а він так лягав як влитий і саме підкреслював красу дівчини.. тому як на мене все треба міряти.. особливо коли тільки почали вибирати прикраси на волосся)
     
  16. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    Моя мала постійно носить обручі. У неї їх ціла колекція! )))
    А я зараз не можу носити ані обручів, ані стрічок - через зачіску пацанячу.

    Іноді незнання міри також дає позитивні результати. :girl_crazy:

    [​IMG]
     
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    І у мене є улюблений обруч :girl_smile:.

    [​IMG] [​IMG]
     
  18. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    в мене таке саме, просто аж ямкі за вухами робляться. Думаю як буду в пошуках гарної стрічки, то все таки щось найду

    дуже гарний, і надзвичайно Вам пасує

    Я купила собі плаття а-ля грецький стиль,, думаю зачіску щробити також в цьому стилі і додати якусь гарну стрічку. Як думаєте?
     
  19. EtenIren

    EtenIren New Member

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    в мене з грецькими прикрасами асоціюється віночки або діадеми у волосся, і браслети, гарні широкі (моя слабість)

    а тут мені дуже подобається згори де наречена має просто стрічку золотисту у волосся)
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обручі та стрічки для волосся

    Ї люблю обручі але ношу мало, бо щось воно мені дуже з дитинством асоціюється:girl_blush2:

    [​IMG]

    Але загалом я такі речі дуже люблю, так гарно коли личко вікрите і волоссячко прикрашене акуратною стрічечкою з квіточкою або кокардою збоку. Чомусь стрічка мені з голови злізає, може голова замаленька чи що? Отаке мені подобається

    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 Червень 2011