Обручки

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем viltis, 27 Серпень 2008.

  1. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    я взагалі не розумію, навіщо знімати обручку на роботі?мається на увазі, коли робота не фізична.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Може, ілюзія свободи? :scratch_one-s_head:
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А чи носить хтось срібну обручку? От якщо прикраси з срібла у людини, то й обручка мала б пасувати така. Чи золота обручка під все нормально носиться? Ще є варіант білого золота, але не мають вони аж такого ефекного виду, виглядають як срібні, імхо.
     
  4. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    в мене обручка з поєднанням білого та жовтого золота)пасує і так і так)
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    То ви в мене питаєте? Я, взагалі то так не роблю.
     
  6. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    це стосується тих хто таке робить)вас я цього не питала)Ви напевне мене не так зрозуміли.
     
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    А я своєму чоловіку одразу сказала, якщо не носить він обручки - не ношу і я, тобто або носимо обоє, або ніхто. І це не тому що я якимось чином ревную, чи хочу щоб всі бачили що він одружений... просто для мене це не прикраса, а символ пари, який надівають при вінчанні. А ще мене дуже дивує як деякі чоловіки (можливо і жінки) в повсякдневному житті обручки не носять (і це не пов"язано з специфікою роботи), а коли ідуть десь на весілля, день народження чи ще якесь свято - надівають... наче на показ, чи якусь прикрасу перстень або браслет. Ну але це суто моє таке сприйняття обручки, можливо дехто вважає по іншому:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    взагалі, з одруженими чоловіками теж навіть дуже фліртують. Тому сама по собі обручка нічого не вирішує.

    мій чоловік має звичку: коли нервується, перевдягає обручку з руки на руку. Зніме, вдягне, перевдягає. Так пару разів забув на роботі...
    А в плані забобонів - в нас взагалі повна засада :) мало того, що він дві обручки загубив (одну вже знайшов, ггг), так в нас обручки ще і різні. В нього з червоного золота, в мене - з жовтого. Ще і з камінчиками :) повний набір
    Його обручка в значно кращому стані, ніж моя. Ще б, якби моя 6 років пролежала за тумбочкою, теж мала б ліпший виляд, ніж щодня на кухні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Це швидше виняток :)
    Для мене вирішує :beee:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    і для мене вирішує)
    а ще дуже навіть подобається як пасує вона блискуча на пальчику чоловіка)))балдію як кожен раз дивлюся на неї)
    якось так згадується весілля, щаслива )
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну, з моїх спостережень і до і після одруження - скоріше, буває з багатьма :) інша річ, що після того флірту може щось інше початись. А може і не початись.
    А є ще і флірт одружених з одруженими типу "своя вагова категорія" :)
    це я до того, що ніякі обручки самі по собі не є гарантіями
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а що для вас вирішує обрука?
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ??? в смислі?
     
  15. Melian

    Melian Well-Known Member

    Це залежить від того хто який зміст в обручки вкладає. Коли мій чоловік освідчувався мені ми були ще зовсім "зелені", грошей в нього майже не було і він купив нам дві обручки на одному рок-фестивалі в місцевого коваля. Вони зі якогось сплаву, виглядають під срібло і мали гравіювання, яке з часом стерлось. Для мене то була найдорожча річ, абосолютно не звертаючи увагу на те за яку суму куплена та обручка. Вже на весілля ми придбали золоті колечка) мій чоловік тепер носить на одній руці золоту обручку, на другій - ту просту і йому якось все рівно що вони чуток не сумісні по стилю) каже що зате по значенню сумісні) а я з нього жартую що це він так робить щоб показати всім що він прям такий одружений-одружений і не треба його чіпати))))

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    моя обручка - це моя перша серйозна прекраса (перша чисто золота і досить масивна річ). Коли забуваю її вдягнути, мені дуже її бракує.
    Обручка чоловіка - мені не дуже принципово, носить він її чи ні. Але вона йому пасує. І з якогось боку, було б дивно стільки часу вибирати, замовляти в Києві і тішитись покупкою і потім не носити.
    Обручки інших - я звертаю увагу, бо часом це просто витвори мистецтва або метали такі оригінальні якісь. Або часом думка: "Ого, такі юні, а вже одружені". Якось помічаю.
    ну і "флірт" можна по-різному розуміти :)
    я - нормальна багатодітна дружина, і нікого я за погляди на мого чоловіка спопеляти не збираюсь. Інакше довелось би стільки дівчат спопелити, а це не в моєму стилі :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну ви пишете, що сама мо собі обручка нічого не вирішує. А дівчата пишуть, що для них вирішує. То я от і питаю , що для них обручка сама по собі вирішує?
    Ну цікаво мені )))
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а як може річ щось вирішувати?
     
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я перестаю бачити цього чоловіка у зоні свого впливу :girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    почуття, спогади, глибоке усвідомлення статусу одруженості - щось вирішує.
    А "обручка вирішує" - це означало б, що при інших рівних наявність чи відсутність обручки постійно на пальці впливає на міцність шлюбу
    Хтось справді так вважає?