Очі діточі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zylia, 28 Січень 2010.

  1. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    дівчата! хто лікував запалення сльозових каналів, без проколювання? була в лікаря (першого попавшого, бо робота нема часу вибирати) назначили краплі, мазь і промивання, але мене болить, як ви лікували?
     
  2. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Порадили нам звернутись до дитячого офтальмолога в чорнобильській лікарні Канюка Василя. Хтось чув про нього щось, чи може хтось був у нього?
     
  3. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    в мого синочка були забиті очні канали в обох очках, педіатр направляла нас в брюховичі, але коли розповіла нам про саму процедуру, я побоялася його туди везти. маємо знайомого окуліста (правда дорослого, а не дитячого) і вона нам порадила почекати до 6 міс. сказала, що всюди в літературі пише, що після 6 місців канали пробиваються самі. ми почекала до 6 міс , правда це коштувало мені великих зусиль і терпіння, бо очка треба було постійно промивати, а синок ставав старший і вже не хотів давати - закривав очка ручками. до повних 6 місяців ніяких змін не було, а коли минуло 6 - виділення почали зменшуватися, до 7 місяців з очок взагалі перестала текти. возили провіряти - конали прохідні.

    не знаю, чи то тільки нам так повезло, чи дійсно так є, але моя порада мамам, в яких дітки мають забиті канали - почекайте до 7-8 місяців, бо пробити можна до року, а якщо самі проб"ються, то навіщо травмувати дитинку?
     
  4. geregala

    geregala Member

    Відповідь: Очі діточі

    Ми теж чекаємо, одне очко вже пройшло, але інше дуже сильно закисає, промиваю дуже часто, чим вже тільки не пробувала, ромашкою, чаєм, фурациліном, але таке враження що то нічого не дає, пробивати канали не дуже хочу, надіюсь що з часом все пройде!
     
  5. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    я промивала фурациліном, але дуже часто - кожні 20-25 хв, а як сильно закисало - то і частіше. і ще закапувала флоксалом - наша знайома лікарка порадила, бо він найслабший з усіх капель - має лише 1 антибіотик, решта ліки категорично заборонила. капала я тими каплями 3 рази, тобто тиждень покапала - два тижні перерва, знову тиждень покапала..... і ще закладала за повіко тетрациклінову мазь, але лише 1 курс лікування
     
  6. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Сьогодні робила звичайний шкільний медогляд своїй малій.Ішла до окуліста-просто перевіритися.Навіть,не мала думки про поганий зір...Я ж минулим літом перевіряла малу...Дівчата!!!Я ледь,не рухнула,коли мені лікар сказала.що зір 0,5 і 0,7 на обох очках.Не знаю,чи правильно я написала ці цифри.Але я не можу повірити!!!невже за рік міг так впасти зір?У нас нема в сім"ї нікого з поганим зором.правду сказати,мала грішила на компі.Дуже довго могла сидіти,а я спокійно до цього ставилася.А тепер пробачити собі не можу!!!!!Скажіть,в якому кабінеті сидить той лікар на Симоненка?не знаю,що робити.В таких випадках хочеться почути,що лікар помилився.І піти до іншого.Назначила нам краплі,нічого більше не сказала.Чи воно лікується,чи треба окуляри?А я була така розгублена,що не спитала.Підкажіть мені щось...
     
  7. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    На третьму поверсі, здається, 321
     
  8. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    А де вона знаходиться?
     
  9. Nasha

    Nasha New Member

    Відповідь: Хороший окуліст у Львові

    Робіть собі масаж куточка глаза
     
  10. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    дівчатка а я цікавлюся для подруги: дитині 11,5 міс в кутику очка почервоніння сильне,дитине нечухає, незакисає, 100% не конюктивіт,ходила вона до окуліста та сказала що це звичайна алергія і швидше за все на сонце.......пару днів вона гуляє не на сонце а воно всеодно червоне може хтось щось підкаже що це може бути???дякую
     
  11. robik

    robik Member

    Відповідь: Очі діточі

    Ось нарешті знайшла тему, яка в моїй сім"ї №1 вже 9років.
    Мамочки, велике прохання пильнуйте за зором змалечку, бо як в моїй ситуації потім пізно.
    Старшому сину окуляри вдягнула в 1рік 10міс. Після отруєння різко почав падати зір на 1 оці, і як наслідок розвинулась сильна косоокість. Про лікування у Львові промовчу, бо втратила 4 роки і зір впав до 2% ( друге око 100:wacko:. Лікувалася в Києві в Ексімері, там і робила операцію. Як контроль була в Одесі. Тих 4 роки дуже бракує, бо підняти зір в малому віці легше. Око звикає бачити погано і змінити в старшому віці це дуже важко. Нікому не нав"язую своєї думки, але оглядайте дитя в окуліста, не бійтеся окулярів - в дітей альтернативи нема. І НІКОЛИ не зациклюйтеся на одному лікареві, 2-3 різних думки не завадить. А коли просто перевірити в нас (Львів) гостроту зору в розрекламованих клініках , то ви побачите, як різняться показники. Коротче писати можна багато. Знаю випадки коли чекали, що дитина підросте, і зір сам виправиться, а потім дитина майже сліпа все подальше життя! за 9 років багато бачила!
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Дівчатка, порадьте. В малого закисає очко, промивала ромашкою, вже ніби менше, а вранці дивлюся, з очка в кутику трохи крові вийшло. В когось таке було?
     
  13. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Очі діточі

    Дівчата підкажіть, у мого чоловіка астегматизм, і коли малого оглядали в 1р сказали що ніби є підозра також. Чи хтось стикався з такою проблемою, як лікується?
     
  14. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: Очі діточі

    В нас теж проблема з закисанням очка,правда крові не було, ми були у окуліста. Прописали промивати кожну годину відваром ромашки та чотири рази на день капати крапельки уніфлокс.
     
  15. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Краще календулою.
     
  16. Chamomile

    Chamomile New Member

    Відповідь: Очі діточі

    у нас та ж проблема. Малому минуло 3 місяці. Очко закисає з двох. Промивала ромашкою, фурациліном - не допомагає. Капала сульфацил (педіатр виписала) - теж нічого. Окуліст призначила уніфлокс (в інструкції вказано, що до 3 років (!!!) протипоказаний), капали - трошки менше закисає. Тепер направили на зондування в Брюховичі. Але аж страшно, коли подумаю про ту процедуру. Що можете порадити?
     
  17. Sonechkon

    Sonechkon Загублений

    Астигматизм у дітей - відгукніться хто мав з цим справу!

    Нам поставили діагноз - далекозорий астигматизм. Порадьте, будь-ласка, хороших офтальмологів і відгукніться ті кому ставили такі діагнози та що з цим робити дальше. Дитині 4 роки. Велике дякую.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Астигматизм у дітей - відгукніться хто мав з цим справу!

    мені ставили :)
    ну власне він ніде і не дівся, але значно скорегувався. Відвідувала спеціалізований садочок, носила оклюзію, робила вправи і на апаратах теж (в садку були). Вдома батьки поправляли щоб ми боком не дивилися.
    Це зовсім нестрашно і несмертельно, все лікується при чому я від цього ніяк ніколи не страждала. Для дитини не загострюйте.
     
  19. Chamomile

    Chamomile New Member

    Відповідь: Очі діточі

    ми майже 3 місяці мучились із закисанням очка. А в 4 місяці практично в один день усе нормалізувалось :girl_claping: і тепер в кутику очка з'являється тільки малесенька біла цяточка
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Дівчата, напишіть будь ласка, хто робив зондування у Радомського, як з ним звязатися? Завтра їдемо а нікого не знаю.