Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Myroslava82, 9 Серпень 2009.

  1. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Нещодавно прочитала книгу "Здоровье женщины", де автор описуэ детально процедури очищення організму на цілий рік і по місяцях. Каже, що такі процедури необхідно проводити і завдяки ім можна помолодіти на 10 років. Одна знайома студентка медінституту розказувала, що студентки очищення кишечника клізмами роблять регулярно. От і я думаю, що виглядати на 10 років молодшою наразі рано, але можливо потрібно починати робити такі процедури. Форумчанки, мене дуже цікавлять ваші думки на цю тему. Як ви вважаэте?
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Я не медик, зразу кажу, але займаюсь східними практиками, втому числі і східною медициною. Я пробувала очистку кишеківника, я не можу сказати що я була в захваті, не те що воно не допомагає, просто там сама процедура довга і не надто приємна, я робила з тиждень:girl_spruce_up: Результати: самопочуття стало легше, але стан шкіри погіршивс (так часто буває, оскільки запускаються очисні системи організму і загострюються хвороби). Я впринципі вважаю що це хороший метод АЛЕ, не просто робити кліщзми, там режим харчування має бути відповідний, бо інакше толку к з козла молока. Я особисто себе заставити поки не можу, але коли в мене щось болить то я швидко біжу щось таке робити... Як кажуть поки грім не гряне...:girl_smile: Ще хороша штука голодування, але я не пробувала, але знаю тих хто пробував. Взагалі якщо цікавитесь почитайте або Аюрведу, дуже добре розписано все, першоджерело, там і про харчування і про клізми і про голодання і елементи йоги, або на худий кінець Малахова, бо маю враження що він половину як не все здер з Аюрведи. Але зразу кажу що одними клізмами ніц не зробиш, там або докорінно спосіб житт мінти або толку буде 0:girl_smile: Є ще багато цікавих східних технік, все тут не опишу, якщо цікаво буде можете звертатися, дам або координати людей, або що зможу сама опишу:girl_spruce_up::girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    А я просто п"ю зелений чай, теж добре очищує, а головне - з задоволенням :girl_crazy:, а клізми - нііііі, не витримала б стільки....
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Я як чесно схиляюсь перед людьми які можуть себе заставити це все робити систематично... Шапку знімаю) Я навіть бігати себе толком заставити не можу... Зато маю знайомих, які голодають, харчуються правильно і клізмуються... Що сказати, виглядають чудово:girl_in_dreams: Мені б так:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    А я думаю, що ніж себе мучити потім, краще не запускати. І правильно харчуватися і займатися спортом. Тоді не треба буде всяких знущань...
    Але, на жаль, я така мудра тільки теоретично і харчуюсь дуже неправильно. Та всеодно до таких неприємних заходів вдавалась би в крайньому випадку.
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    я багато читала про ті чистки як позитивного так і негативного. Я не робила жодних чисток, бо ні не притиснуло, наразі, ні бажання нема втручатися. Думаю що зміна способу життя та раціону харчування допоможе запустити очисні механізми і організм сам зможе викинути що зайве.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Я так розумію з дописів, що ті чистки то справді непогані штуки, але добре то було б робити ше в незапущеному стані і так, щоб не робити чогось кардинального, а тільки по трошки: шоб не мучити ні організм, ні себе психологмчно. А харчування напевне треба пильнувати в будь-якому випадку: адже здоров"я найголовніше.
    Буду дуже вдячна за будь_яку інформацію
    [​IMG][​IMG]
     
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    ще добре робити ті самі чистки кишківника в моршині, чи на якому іншому курорті. спершу хоч тиждень попити водичку, а потім гідроколонотерапія(кілька сеансів). там все під контролем лікарів, та й організм готується протягом тижня дієт і водички. дуже добре очищує організм, і для шкіри теж дуже добре, вона потім як нова :)
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 14
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    не хотіла писати, але не втримаюсь - лишіться того ровера. Клізмами можна наробити велику біду - це не зуби чистити.

    Здоровий спосіб життя - найкраща чистка.
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    так. але до всього потрібно підходити з головою
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Myroslava82, маю кілька цікавих книжок саме по очистці, вам скинути? Можете також зайти на сайт sacral.lviv.ua, там не конкретно про очистку, але я знала кількох людей які тим займались, чи є вони там зараз не певна, але можете запитати, впринципі вони часто проводять семінари, можливо саме на цю тематику будуть.
    Особисто я займаюсь практикою цигун. Це не клізми і не харчування, це більше енергетика і близько до йоги, але багато хорошого організму дає. Не порахуйте це тільки рекламою)))) Але якщо хочете, ваша релігія вам дозволяє, і ви не упереджені, то можете лишити якісь свої контакти, коли приїде майсер, я вам повідомлю, він буде проводити семінар орієнотовно в вересні. Система цікава, але чому саме у Львові до неї люди упереджено ставляться, чому не знаю

    Взагалі ви в чомусь праві. В ІДЕАЛІ бажано це робити під наглядом кваліфікованої особи, але не завжди така особа є. Зато є багато літератури, не шерпотрепу, а саме перевіреної. Зрештою якщо не намагатися досягнути "все і зразу" а виконувати вказівки, то нічого поганого не буде. Головне не гнати нікуди)
     
    Останнє редагування модератором: 10 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Я категорично проти очищення організму за допомогою клізм самотужки, тільки як писала Одрі - під наглядом лікаря, з відповідною попередньою підготовкою.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Neverland, маєте якусь інформацію про очищення організму? Я зацікавилась, хотіла би почитати. Якщо можна, скиньте в приват. Дякі
     
  14. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Але чи iснують якiсь системи очищення кишечника зокрема не клiзмами, а просто якимись травами чи гомеопатичними лiками?
     
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    звичайно, але це все потрібно робити під конторлем, і бажано професіонала. і всі системи підбираються індивідуально
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    +100% погоджуюсь з Одрі.
    Моя родичка так собі клізми ставила що заледве її потім врятували в лікарні. Ставила їх зранку по книжці. Спершу схудла, потім була зелена, потім знепритомніла і два тижні лікарняний строгий режим.Тепер проклізми і чути не хоче. Як на мене очищувати організм потрібно але після детального обстеження і під строгим наглядом лікарів бо можна так наочищатися що мама дарагая.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Я робила таке очищення:girl_mad:.За порадою лікаря.Двічі на день з травами 10 (чи 14-непамятаю вже)днів-для покращення стану здоровя,бо був капець.Потім за порадою іншої лікаркі-для очищення і схуднення, з лимоном -теж все було добре.:girl_smile:А от одного разу спробувала "без системи і без нагляду" незнаю що саме пішло не так.:girl_cray:..начебто процес не складний,але окрім температури і знобіння мене ще й рвало всю ніч:girl_in_dreams:.Тому все файно в міру.Перевірено власною шкурою,верніше власним"кишківником":girl_crazy:
    +100 всім хто так важає.:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. Shalena

    Shalena миється в бані

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Знаєте мені 19..і саме цікаве що я прошла очищення організму двічі..і зовсім не жалкую! Правда я нЕ користувалась ніякими клізмали і не збираюсь.
    Я пройшла курс очистки організму від "Коралового Клубу"( про нього є інформація в неті).Курс називається "КОЛОВАДА+".. Це 2-тижнева програма! Я пила таблетки рослинні, а потім рослинну глину! Там в курс все вкладено...З мене таке виходило шо я не могла повірити шо мені 19, а не 50. років.Такий зашлакований організм...Страшно згадувати. Кого цікавить, в мене є фотографії того що з мене виходило..Можу кинути. А тепер стосовно результату: я схудла на 6 кг, З мене повиходили всі можливі глисти і бацили, всі органи прочистились ( в мене були камні в почках, після курсу їх не стало).І відчуваю себе набагато краще! З"явилась якась легкість в огранізмі... Через пів року планую ще раз пройти! Тому я за очищення організму, але лише таким способом!
     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    Ржу, нє могу!!!!
    Дівчата, кого цікавлять фото шлаків, що виходили з тої дівчини???:cesored::D:D
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Очищення організму необхідне кожному. Ви згідні з цим?

    даремно ви так. я знайома з цією системою, але мене чомусь це не смішить
     
    • Подобається Подобається x 2