Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Недалечко від вокзалу, як іти наліво по трамвайній колії у сторону ринку Привоз, на куті є ресторанчик Компот ( загугліть собі на карті). Дуже смачно, великі порції, обслуговування на 5 з плюсом.
    Навпроти вокзалу за виходом у місто - вулиця Пушкінська. Метрів 150 - ЦУМ, а у ньому - супермаркет Копійка.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    дякую!
    Завтра їду в район Затоки і трохи боюся :) Там нормально до української мови будуть ставитися? (Може хтось там буде наступного тижня - зустрілися би :))
    І ще маю питання - чи є нормальні камери зберігання на вокзалі? Чи електрички йдуть з того ж вокзалу і що швидше їде - маршрутка чи електричка? І як часто маршрутки в сторону Затоки їдуть?
    Чи можна там пластиковими картками в кафе-магазинах розраховуватися?
    А ще - куди в Одесі чи біля Одеси варто піти з дітьми?
     
    Останнє редагування: 31 Липень 2016
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    ми ще не верталися, треба міряти. Але траса Львів-Киів шикарна в порівнянні з Киів-Одеса
    --- дописи об"єднано, 31 Липень 2016 ---
    мені здається, в порівнянні з іншими роками тут до укр мови ставляться краще, можливо ситуація в краіні вплинула, навіть переходять деякі з рос на укр. Ми поведемо малу в зоопарк, колись вже тут були ще самі. Можна в дельфінарій, морський порт, фенікулер, дерибасівська.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Щодо мови - ставляться нейтрально, змін на краще не ві
    питання мови одеситів, наскільки я помітила, взагалі не хвилює) Ми українською, вони собі русскім балакають, та й усе) так, дехто намагається переходити на українську, але це поодиничні випадки. Зате щиро цікавляться Львовом та усім львівським, розпитують, що у нас, де і як. Назагал, люди доброзичливі і з особливим почуттям гумору)
    Камери є, стандартні як і усюди. Електрички їдуть з того ж головного вокзалу, 2 години. Маршрутки по ліву сторону від вокзалу мають зупинку, відправляються по мірі заповнення пасажирами. На вокзалі також стоять хлопці з плакатами - Затока, автобус, 42 гривні проїзд. Ми саме таким автобусом їхали, великим туристичним на 50 місць. По часу виходить майже те саме,що і електричкою, бо є корки на трасі періодично.
    В супермаркетах можна карткою, але в більшості магазинчиків, і звісно на ринку - усе готівкою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Diana

    Diana мрійниця

    Приїхали 2 тижні тому із Затоки.
    В Затоці не всі магазини береть картки, треба мати готівку також.
    До мови питання взагалі нема. Сумки здавали в камеру, ціна 26 грн. здається (не має значення розмір сумки). Ми в Одесі йшли пішком в центр на вул. Деребасівську, там дуже гарний оперний театр, потім на морський вокзал, там також дітям дуже сподобалося. В центрі можна за 100 грн. покататися екскурсійним транспортом, але ми вже не мали часу. Також рекомендую, не далеко від вокзалу біля трамвайної зупинки є магазин білизни, там фірмові трусики для дітей будь-якого віку по 15 грн. та майки із гарними малюнками по 35 грн. Для дорослих також широкий вибір.
    Ще недалеко має бути зоопарк, правда ми не ходили.
    Біля вокзалу також є великий макдональдс.
    --- дописи об"єднано, 1 Серпень 2016 ---
    ми їхали за 70 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Може, комусь ще буде актуально)
    пи.си. явшоку

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Вже повернулася :)
    Ділюся досвідом. Їхали поїздом. Туди - поїздом від одеської залізниці - брудно дуже, вагони старі, постіль бридка. Назад - нашими Карпатами - вагони теж старі але чистіше. Кондиціонерів нема,спали в відкритому купе.
    До Затоки їхали автобусом від австостанції - сісти важко, їхати довго.
    Жили за ст Сонячна, перед самим мостом на Затоку. В тому місці вода була навіть не морська, а з лиману, тому якщо вам важливо щоб була морська - добре дивіться щоб хоч за кілометр від витоку було. Але перевага - мало людей на пляжі.
    Сам пляж досить гарний - світлий пісочок, вода деколи чиста, деколи брудна.
    Магазинів достатньо, хоча ціни в них ого-го.
    Відпочиваючих з заходу дуже багато, проблем з порозумінням не було.
    Банкоматів майже нема, треба готівку мати.
    В районі моста - майже завжди корки, навіть годину можна стояти.
    Їздили в Білгород-Дністровський на екскурсію - саме місто ніяке, хіба базар дешевий продуктовий, а на фортецю поїхати раджу.
    Про Одесу - я була трохи розчарована - дуже бідно і занедбано виглядає, але якийсь шарм є. На Привозі ціни досить низькі.
    Але одеський сервіс то щось - в магазинах треба просити щоб звернули на тебе увагу :)
    Їли раз в Компоті - то досить гарно, середньо смачно. І в Пінокіо - дорого і не смачно.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Корисно Корисно x 1
  9. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Їхали поїздом Чернівці - Одеса : кондиціонер , біла постіль , для донечки брала в провідниці покривало , бо на нижній полиці було досить прохолодно . Жили в Затоці на Дружбі : 5 метрів від воріт будинку і лиман , ми ходили на пляж : 4-5 хвилин , людей небагато . Ціни високі, розваг мало . Тобто це був тихий, сімейний відпочинок за розумною ціною . Чи їхали б сюди вдруге?!- не знаю ; певно, ні .
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    А, ще комарі через лиман були, не знаю як далі від лиману
     
  11. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    І знову в мене питання на рахунок дороги. Наскільки довше виходить їхати через Київ? І де саме повертати? Їхати до самого Києва чи повернути на Білу Церкву?
     
  12. isoshka

    isoshka New Member

    Я в пошуках бази десь не далеко від Одеси бо їдемо з дитиною.Перерила гори інформації в інтернеті і не можу оприділитись куди їхати. Головне щоб було чисто і умови в номері за адекватну ціну.Може вже хтось замовляв на це літо відпочинок, поділіться
     
  13. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    І я вже починаю шукати. Але наразі для своєі бригади нічого кращого за Лебедівку не знайшла. Хто там був розуміє про що я. Може ви щось схоже запропонуєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А я цього року запланувала прям турне по одеській області , бо щоб реально діткам оздоровитись, треба побути на морі хоча б 2,5-3 тижні. Отже, спочатку буде Затока, потім Курортне, потім або Лебедівка або в Сергіівку хочу( на фб дуже всі хвалять), з останнім пунктом ще не визначилась, планую поки будем в Курортному, скочити в Лебедівку на пів дня, подивитись що і як, найбільше що мене там хвилює це відсутність питної води з кранів...
    Дуже прошу, розкажіть хтось про Сергіівку, чим там аж так добре , чи тільки кліматом;)? Наскільки я зрозуміла , до моря там треба добиратись через лиман з усіх баз , чи то не так ?
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2017
  16. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Що краще Затока чи Коблево?
    В Затоці була разів 15,вже як вдома там,останній раз минулого року,то сподобалось,і море,і пляж,і пансіонат.
    Цього року нам пропонують розглянути Коблево,от думаю чи ризикнути.
    Відпочинок планується на початок вересня,з малою 3 роки
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Там продається вода -- і запакована у баклажках, і така із бочок. тОМУ МИ ТІЛЬКИ КУПОВАНОЮ КОРИСТУВАЛИСЬ. А в Курортне я б з доплатою не поїхала ) (хіба, може, там за останні 8 років щось змінилось)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. isoshka

    isoshka New Member

    Naama можете назвати пансіонат в якому відпочивали в Затоці.
     
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, може хтось відпочивав у Южному?
     
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Кума два роки тому відпочивала ,то задоволена була. Квартиру шукала через ОЛХ , недалеко від моря .
     
    • Подобається Подобається x 2