Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Тут я думаю за їжею таки слідкують . Принаймні зіпсованого не було нічого. Вони ж ще мають табір , і за дітей відповідають особисто.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І великий оборот. При таких оборотах воно не встигає псуватись.

    В мене чорний пояс з пересмикування. Почнемо?
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2019 ---
    Там і в приватному секторі ніхто не переймається гостями. Мене це завжди вбивало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Лише з одним виХодом) Так, звісно, туалет, душ, бойлер, холодильник, балкон-тераса, бєсєдка під будинком, шафа, тумбочки (нові), підлога з дощок (свіжопофарбована), дешеві, але щойнопоклеєні обої... І взагалі дописи тут перетворились на виправдання і жодної корисної інформації, одні емоції)

    Я от про "Гірський орел" дізналась. До 27 червня з людини 430-500 гривень з харчуванням. На дітей знижок немає, але при нашій кількості мою найменшу приймуть безплатно. База з тих кращих (але басейну немає, зате дитмайданчик є). І якщо до кінця лютого оплатити повну вартість -- 27 відсотків знижки, тобто на нас 6, з харчуванням і з дорогою 18 тисяч і 10 годин їзди. Ні в яку Болгарію я за такі гроші і умови не вкладусь, хіба апартаменти на задвірках Обзору і самому готувати. Ну і про дорогу взагалі мовчу, якщо навіть поїду в Болгарію, то тільки поїздом (рівно вдвічі дорожче, ніж автобусом)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, а хто що може сказати про азовське море, кирилівку? Може маєте перевірене житло? Чи добре там з дітками відпочивати? Буду вдячна за будь яку інформацію.
     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ні, є такі місця, насправді пропозицій відпочинку на чорноморському узбережжі дуже багато, в інтернеті не знаю чи десята частина представлена.
    Але для мене завжди є перша і найголовніше умова- до пляжу максимум 300 метрів)
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2019 ---
    От нарешті перша корисна інформація :)
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Orman та ні))) допис @Kandya все і так довів))))) щодо Болгарії))
     
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    не вважаю, що на Лісотеху задорого. ціна досить доступна.
    сходи нам були ок. з двома дітьми(2 і 4 роки) по кілька разів на день ходили. не смертельно зовсім.
    ну це вже явний перебор. в їдальні чисто. там проходять практику студенти, тож підтримують чистоту. ну і там ціле літо відпочивають діти. тому гігієнічні норми там дотримуються. просто меню нерізномантне,як звично у їдальні. але і ціна невисока.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Болгарією я вже місяць цікавлюсь. Такий обізнаний теоретик) відразу зазначу, що мені будь-який відпочинок 2+1 (2) просто елементарний Пропозиційморе, діти безкоштовно, любе голубе... Під мене вже важче, бо нас шестеро і бажано 6 ліжок, але 4 харчування. А так не хочуть. По акції 2+2 ще за двох беруть повну вартість,як за дорослих. Короче, всі комбінації не на нашу користь)

    Арартаменти в Болгарії є, за 2 тижні за 300 євро можна знайти (це якщо зараз бронювати)., але все ж варто орієнтуватисяона 500 євро. (ЦеЦя пишу про другу половинупчервня, липень дорожче)о За ці гроші гарні ремонти, умови, басейн (мені здається, що там взагалі всі апартаменти однакові, різниця лише у місяці і віддаленості до моря). Але це далеко, і пляж міський, і без харчування. Найдешевше на Букінгу все включено -- 35 тисяч, але відгуки погані. А так всередньому 50-60 тис 3 зірковий готель, якщо платити (не просто бронювати) зараз .ну і дорого 55 євро з кожного (тобто автобусом 10, поїздом 20 тисяч). Тому за так гроші в Одесі точно можна відпочити не гірше. Єгипет-Туреччина набагато дорожче, особливо якщо на 14 днів. Ну і літак... Я ще не подолала свою фобію
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    ми в 2017 їздили в Болгарію за 390 євро, нас 4-ро, але то було все включено і доїзд на власному авто. Дорога взяла ще 120 євро. Ми тоді такі задоволені були. Їли пили скільки хотіли. Ви не розглядали доїзд на авто? Бо це реально економія. Я не вмовляю і не агітую, але тоді з такмм сервісом, харчуванням і проживанням (мали апартаменти) то в Одесі ми би в ту суму не вклались. Можливо, у вас інша ситуація, я просто написала свою


    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    З укр моря я була лише в Криму тричі. Двічі ще в школі в Севастополі і десь 8-9 років тому з чоловіком в Качі. От Кача нам дуже сподобалася. Прям дуже. І от минулого року я побачила на Одещині схоже дуже місце - Санжійка. Це мабуть єдине місце, куди я б наважилася поїхати зараз в Україні на море. Хтось може був там?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Була моя подружка, в 2017, лишились задоволені, в серпні було море чисте, тепле, широкий пляж і небагато людей. Єдине, що вони проживання шукали заздалегідь, то по приїзду їх чекало трохи не те, що по фото в інтернеті, але то таке.. загалом кажуть що дуже навіть ок
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Поділіться контактами.
    Бо минулого року ми поїхали в ту Затоку. Ну готель класний, але дорого. Але тільки виходиш за територію готелю - капці. Я себе не зараховую до балуваних. Просто я люблю отримувати сервіс коли плачу гроші. То не про Затоку.
    Без сервісу я в Шацьк махну.
    Більше не поїду. Хіба хтось нарадить приватний сектор десь в глушині, але біля моря. Надії мало.
    Якщо вже витрачати гроші в Україні то краще поїхати в ті ж Три сини.
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А скільки днів? Бо я вираховувати за 14. Ну і за дітей напевно не рахували, бо Болгарія любить оті 2+2. Тоді в нас би те саме рівно вдвічі дорожче. Ні, на машині ми не поїдемо, а бус -- це у перспективі, але точно не цього літа
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ми були 10 днів. Не знаю чи то було оте 2+2, бо ми були на самісінькому початку червня, коли ще не сезон, але з погодою повезло. Дітям було 4 роки і 10 років. Жили в апартаментах, в готелі, у нас навіть пралка була. І все включено. Нам тоді дуже сподобалось. І алкоголь наливали не жадні бармени
    Загалом, в Болгарії ми були тричі - спочатку автобус, потім авто, ну і віп) - літак з Києва. Тепер можу сказати, що на авто в Болгарію найкомфортніше.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @Kandya
    Бриз - киньте фото, ми були минулого року в одному. Там важко з ними розібратись
     
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Якщо брати мою сім'ю, то як писали тут 330*4=1320*10 днів= 13200 грн - для мене це дуже дорого за такі умови.
    Це думки з приводу того, що дівчата написали вище - що взагалі не прибирають в номерах перед наступними жителями і комахи на столах в їдальні...
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2019 ---
    Як саме побачила:)? По фото?
    А що саме так сподобалось? Збираюсь в червні туди, але ще вагаюсь, бо ще 2 тижні тому взагалі не планувала морського відпочинку цього літа, просто трапились дуже хороша пропозиція, то вже трохи начиталась в гугл відгуках про цю місцину.
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    До речі мурашки дуже чисті комахи як на мене))) то не таракани)
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ну так, у всьому треба бачити позитив:girl_yes2:
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @olerusya саме так) головне знати на що ідеш і бути готовим) я вам більше скажу - ще два роки перед лісотехом я була в політеху ))))) то там номери справжня жесть ) навіть згадувати не хочу . Правда море там чистіше . Але пляж малюсінький.
    На той час ніби там якусь реновацію проводили , але нам дістався один з найстаріших корпусів. От туди я би в житті не вернулась . А от в лісотех якщо би ще збирались гарні люди я би махнула )
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Так, по фото.
    А ну ділися пропозицією) бо в мене ця локація запасний варіант, якщо не вийде з закордонним морем.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk