Одяг та взуття для малечі -3

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 21 Травень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Навіть дуже нічого ). Я вже присіла на трикотаж цієї фірми. Минулого року вперше такий комплектик трусики та маєчку прикупила в Антошці. Переться та носиться трикотаж супер.
    Минулої суботу знайшла на Південному один магазинчик з такою білизною, то тепер знову маємо обновочки )
     
  2. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    І я малій купую білизну Лемуа - Одетта, задоволена дуже, тільки ціна в антошці трохи зависока порівняно з кідстафом і ще на "малечі" є жіночка, яка займається продажем цієї торгової марки, наприклад, трусики для малої 60 розмір (110-116) в неї 13 грн, а в антошці 27 грн., піжамки 58 грн., в антошці 119 грн., різниця суттєва, тільки один недолік, в неї треба замовляти, вона бере на складі і буває, що деколи нема бажаної розколірки в потрібному розмірі.
     
  3. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Мені теж сподобалось, ціна на стафі нормальна, брала трусики-боксерки малому і маєчки
     
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    погоджуюся, а Ви брали в когось зі Львова чи Вам пересилали?
     
  5. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    переслали укрпоштою +9грн
     
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Тобто чобітки екко тепліші на мороз? Бо мене власне більше цікавить на мороз, моє чудо минулого року жалілося на те, що ножки мерзнуть...
     
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    і мені пропонували пересилку, чомусь у Львові мало займаються цим виробником
     
  8. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    в нас Екко взагалі без утеплення були, а суперфіт іде до половини з утепленням в нашій моделі, пойми тепер як то буде взимку:confused:
     
  9. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Або то я моделі вдало вибираю, або мої діти не змерзлюхи, або ми так активно ходимо, але маємо лише суперфіти на всю зиму і не мерзнуть мої. Одягаю лише звич. колготи (махрових вже й на зиму не купую) і, якщо холодніше шкарпетки з ангорки.
    Маю на цю зиму суперфіти та екко для доні. То в суперфітах і устілка м"якенька, пухнаста, утеплена, а в екко як звич. войлок. Зараз сфоткаю і виставлю

    ---------- Додано в 22:14 ---------- Попередній допис був написаний в 21:38 ----------

    [​IMG]
    Екко - 25, Суперфіти - 24. По масі екко - 200гр, суперфіти - 214гр. Екко явно ширші. По довжині практично однакові, тому зробила висновок, що екко все ж маломірить, або суперфіти великомірять:
    [​IMG]
    І серединка, в суперфітах утеплювач високо і скрізь, в Екко устілка та язичок не утеплені:
    [​IMG][​IMG]
     
  10. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Наші Суперфіти великомірять, принаймні 2 моделі з 2. Ессо завжди всі йшли в розмір, зупинилась в цьому році на такій зимовій моделі р.26 - 17 см

    [​IMG]

    І ще неочікувано маємо на осінь-зиму такі Джеокси - знайомій привезли з Італії, а їй не підійшли. Якість відмінна, у нашому Інтертопі зовсім інша, не промокають\не парять абсолютно.

    [​IMG]
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    о, ми теж такі супефіти маємо ;)

    ППКС. Минулого року мали екко, то нога досить часто потіла
     
  12. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    щойно ще бартеки 24 синові знайшла, то вони явно на 1 розмір менші за Суперфіти 24
    Ось ще сфотографувала устілки екко 25(чорна знизу) і суперфіти24 (біла) - вони однаковісінькі:
    [​IMG]
     
  13. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    і ми маєм такі самі червоні, тільки 30 розмір, то зауважила, що дана модель досить широка і важча ніж наші минулорічні(були легші і акуратніші)
     
  14. Carpe diem

    Carpe diem New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    щодо екко -

    знову про термобілизну. я взагалі в цьому повний 0!!! на кідстафі знайшла від марк енд спенсер за досить демократичну ціну. хтось таку мав? то щось нормальне?
     
  15. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

     
  16. Carpe diem

    Carpe diem New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    дівчата, може хтось брав на асді скінні джинсики?
    наскільки вони власне скінні?
    На нашу попу налізуть чи то треба бути виключно худенькими?
     
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Хто має зимове взуття з картерсу чи окошу? Вони теплі? І з розміром ніяк не можу визначитись. Зараз в Мійки 24, а який замовляти 8 чи 9.
    От роздумую над тими http://www.carters.com/carters/Snow...l?cgid=carters-toddler-girl-cold-weather-shop
    або тими http://www.carters.com/oshkoshbgosh...606BRN_color=Brown&navid=oshkosh-xsellPDPYMAL а тут ще й колір мені сірий подобається, але ж не практичний то який
     
  19. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ніколь ми мали джорджі 86 розміру, доня дрібна, то попку гарно обягували :) Як знайду фото виставлю.
     
  20. Olenya

    Olenya Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    А навіщо вам аж 2 пари взуття на зиму? бо ми купили такі як в вас червоні екко і думали, що нам вистастачить. а тепер думаю може мало.....????
     
Статус теми:
Закрита.