Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В дочки є черевички на шнурівку. В неї нога худа, то вони вільнуваті. І має високий підйом. Але оскільки взуття на шнурівку, то все гарно регулюється.
     
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Потребую відгуків про дитячий одяг Vidoli (придивилася племіннику на день народження кардиган). Цікавить, яка там якість і чи одяг не маломірить.
     
  3. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Яська Березнева я маю кардиган і гольфи, якість нормальна - но не ах, при пранні трохи посвітліли, маю темно синій. Не маломірить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Мали, здається, суконку - не сподобалося ( втратила форму).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А який саме у Вас кардиган? Може, такий темно-синій з V-вирізом, двома кишеньками і на три гудзички внизу?
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2020
  6. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Саме такий.
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А як він носиться? Нитки не вилазять, нормально переться, не кошлатиться?
     
  8. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Нитки не вилазять, не кошлатиться, нормально переться, єдине що трохи розтягнута горловина, але то швидше від активного носіння і запихання рук у кишені. Ось такий вигляд він має зараз 1588095143245904195111.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Шукаю кігурумі... Хто де купував і чи задоволені якістю?
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я купувала на
    Головна
    Не знаю, яка там би мала бути якість, це все поліамід, але мала дуже хотіла на ДН, то купили. Райдужний єдинорог, саме оформлення капюшона з тим рогом якісне (бо бачила якось в Ашані, то було "такоє"). Можливо, десь існують бавовняні - не знаю. Але воно мякеньке і приємне на дотик, прали вже двічі. Зараз жарко, то не носить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Підкажіть мені, будь-ласка, по взутті next. Хочу замовити малому такі еспадрильї, може в когось є 11 або 12 розмір, яка там довжина устілки?
    До школи на перевзувне підійдуть?
    ED760DD8-2F3E-4467-9EFC-461244E2C5B9.jpeg
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В різних моделях може бути не однакова довжина.
    12 розмір щойно поміряла 20,3-20,5см але це я в ґумаках міряла. Все решта він 13 вже носить.
    На перезувне там були мокасини хороші. Не розвалюються від шаркання. Зараз подивлюсь чи є ще.
    --- дописи об"єднано, 16 Серпень 2020 ---
    Buy Black Plimsolls (Older) from Next Ukraine
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @MalvinkaLv, я своєму взяла 12 розмір такі, як @Orman показала. Щойно поміряла устілку - 19 см.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хтось купляв/має взуття марки Sprandi (є в магазинах ССС), як воно по якості? На один сезон? Обдирається, знищується швидко?
    А, також, як вам взуття Skechers по якості? Міцне?
    Зокрема цікавлять дитячі кросівки цих фірм
     
  15. phobika

    phobika Well-Known Member

    Маю дві пари дорослих.
    Одні тонкі тканинні кросівки, то в них ходжу роки 3. Навбиваємі. Найзручніші в світі) Перу в пралці. І далі лажу по всіх усюдах.
    Шкіряно-дермантинові високі кросівки маю 2 роки, ношу весною і восени по дощах-болотах. Теж зручні, але трохи паркі. Трохи покоцались носки. Але я сама винна - неакуратно ношу взуття. Не течуть, подряпини не роблять їх непригодними, підошва не відклеюється.
    Тому можу рекомендувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Sprandi мої "вбивають" за сезон, але як брати під акцію, то не шкода. Шкода, коли з дорогого якісного взуття виростають за півроку, і потім шукаєш, де прилаштувати... Переважно це спортивна серія, але для дівчат бувають і "пригламурені" кроси.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Купила сину (6 років) ще перед карантином. На вигляд досі як нові. Легенькі, зручні, син носить з задоволенням. В пралці не прала, бо з блималками, чищу вручну.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    хороші. купляла малому. і чоловік носить цю фірму.
     
  19. Popi

    Popi Well-Known Member

    У нас з боималками кожного року. Перу в пралці і ніц їм не є.
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Поділіться відгуками про кросівки new balance, хочу купити доньці на розетці. Фірма відома, але я не мала з ними досвіду. Як їх розмірна сітка? Чи відповідають заявленим сантиметрам?