Одяг та взуття для малечі - 4

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Burberry, 14 Серпень 2014.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Якщо іншим дівчатам актуально - бачила такі іспанські, але в 24, 25, 26 розмірах по 150 грн, нубук, в магазині на Санта-Барбарі, недалеко від "Антикризи".
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Ні, вперше таке чую! А можна детальніше? Бо ми були в лікаря, в Охматдиті, але він ні словом про це не обмовився.
     
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Так-так, ми тех були в лікаря, в Чорнобильській, і він нам дуже не радив робити безкоштовно, а радив купувати за адресою і направленням, яке він дав, отаке то...не знаємо ми всіх наших прав і ніхто не скаже. Короче, один знайомий, який працює на Львівському протезному заводі, де це взуття шиють таке розповів. Потрібно збирати довідки...в педіатра сказати, що Ви хочете подати на комісію на безкоштовне взуття і він мав би бути в курсі. Ця комісія без Вас розглядається і Вам дають заключення, плюс тре дитині зробити ідентифікаційний код. Тоді з тим всім йдете на завод, беруть мірки нозі і шиють Вам дві пари взуття, яке хочете. Взуття, до речі дуже не погане. Чоловіка сестра вже чекає готове взуття, а я ніяк не можу висунутись ті папери зробити. Як маєте бажання,можу покроково всьо розпитати в неї, куди по що і до кого?
     
  4. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    якраз на кідстафі не встигла, перед носом забрали((((
     
  5. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Помогите пожалуйста определиться с размерами резиновых сапожек. У нас ножка почти 14 см (за лето выросла на 1 см). Мы носили Демары 20/21. Сейчас хотела купить 22/23 - там 14,5 см сапожок. А мама говорит брать уже 24/25 - там 16 см. Мне кажется что это много очень для сапог - слишком большой запас (2 см). А мама уверяет что тогда не нужно будет на весну покупать...
    В общем запуталась совсем, я за 22/23, мама 24/25. Посоветуйте, какие лучше?
     
  6. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Я маю величезне бажання, бо два ортопеди дали два різні скерування в різні магазини і однозначну відповідь, що донечці треба ортопедичне взуття. І ніхто слова не сказав, що може бути пара безкоштовна. А якщо порахувати, скільки того взуття треба (літо-осінь-зима-домашні капці-капці в садочок - то мінімум), то від чогось безкошовного не відмовилась би. Напишіть, будь ласка, які мають бути кроки, до кого і по що саме звертатися.
     
  7. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Як на мене Демари на весну не дуже підходять, більше на мороз, при плюсовій температурі в них гаряче.
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    5 мм це мінімальний припуск у взутті - як буде менше - нога при ходьбі буде боляче впиратися у носкову частину чобіт чи черевиків. Тобто устілка 14,5 то вже на зараз, а на осінь підійде лише за умови що нога не виросте взагалі (що малоімовірно) :girl_smile: Якщо переживаєте що більший розмір буде завеликий, можливо пошукайте чобітки іншої фірми з іншим розмірним рядом, щоб запас довжини був 1см.
     
  9. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Беріть 16 см. Якщо я не помиляюсь то 16 це довжина самого чобітка, а до нього ще є утеплена типу шкарпетка, то вона трошки коротша + дитина ж не боса буде в тих гумачках. Я нещодавно такі купувала то теж брала 24/25 при ніжці 14 см. Дитина ходить добре і задоволена.
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Дозволю собі поговорити про Демари:)
    Беріть ті, що мають запас в 2см - це гумачки, ане туфлики - раз! Скільки тої осені,а такдійсно ще на весну будуть добрі - два! Пів см. Запасу - це Ви собі можете купувати, бо нога не росте, а дитині вони будуть впритик, бо ніжка при ходьбі має мати простір. Ну і я своїй малій при стопі 15 см, взяла розмір26/27

    Дівчата, кому обіцяладати перелік документів на безкоштовне взуття...сьогодні все занотувала покроково і забула той листочок в свекрухи...короче тако:
    1. Робите дитині ідентифікаційний код. Берете довідку про склад сі'ї в жеку. Одночасно звертаєтесь до дільничого педіатра, ортопеда, кажете, що знаєте про такуможливість і Вам треба заключення комісії ЛТК для отримання безкоштовного взуття, устілок і ортезів. Десь за тиждень Вам дадуть заключення і Ви разом з ним берете паспорт, свідоцтво про народження і ті попередні справки і йдете в соцзахист свого району. Там пояснюєте чого Ви прийшли, подаєте документи і Вам теж дають заключення з яким Ви вже звертаєтесь безпосередньо на Протезний завод, де пишете заяву,вдитини беруть заміри ічекаєте, мінімум місяць.
     
  11. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Вот именно что там 16 см это внутренний сапожок, а без него еще плюс 0,5 см. Но наверное и правда возьму 24/25.
     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Я ще знову сюди із своїми комбезами ))), бачу що народ так активненько зиму прикупляє, бо я собі кілька комплектів примітила й вже половину розкупили. Суть питаня - вагаюсь між 3-ма комбезами фірм Lenne, Danilo, Bilemi. Останні 2- на пуху, перший на якомусь утеплювачі (330 г), забула його назву. От і заблукала я межи трьома соснами..Мені щось видається, що пухова таки найтепліша...Скажіть мені щось...
     
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Після свого пуховика дитині пуховик не хочу ні за які гроші. Мали вже 5 різних комбезів ленне і я за цього виробника. Теплі і зручні
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Можливо, але прання пухового а потім розтрушування злипших комків пуху рівномірно по комбезу то для дуууже терплячих. Ну і сохне довше. Ну і пух часом стирчить зі швів поодиноко, а ще пучками вилазить з дирки, якщо така з часом десь випадково виникне.
    Тань, якби я обирала, то в плані пріорітетності, поставила б: 1. ленне, 2. білемі. 3 даніло. А якби вибір стояв пух чи не пух ( тінсулейт, ізософт, холлофайбер і т.д.) то я би вибрала таки не пух.
    Ну а чисто єврейські міркування - ти ленне потім вигідніше продасиш))), при чому в любому випадку, чи то купиш б/у чи новий, після однакових умов використання і при однаковому стані комбезу, ленне буде цінитись більше. Ну бо так, народ їх любить, для когось це зручність, теплота і комфорт, для когось щоб бути "не гірше ніж сусідські діти", але те що їх беруть, то факт.
     
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Я цього року як ніколи - вже купила своїм дівчатам комбінезони на зиму, взяла Чіко флурі з минулих колекцій по доволі приємній ціні, до 1000 грн.
     
  16. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Я запуталась. Скажіть чи не змерзне дитина в комбезі Columbia зимою?
    по віку буде 1.4-1.7
     
  17. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Мій малий всі зими у Коламбіі відходив. Перша зима, то нам було 1,2. Для мене це ідеальний варіант. Не тяжкий, не грубий, литині комфортно і тепло. І того року теж тільки Коламбія.
    Тільки от не знаю, що того року з розмірами робити.. Минулого року купляла 4Т, рукавчики на куртці трохи довгі були, але підвертала. Тепер поміряли, куртка добра, а от штанята як раз....вони трохи із за лямок опускаються, але то ж довжина по спинці регулюється, а як з довженою ніжок бути? Бо то ще 3 місяці до зими, і 3 місяці самоі зими. Чи то продавати його і купляти більший? Марко має зараз 100-102см росту
     
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    от у нас така сама проблема і ріст такий як у вас. Курточка буде ще добра, а комбез може бути короткий. але я вирішила весь комплект не купувати. зважаючи, які у нас можуть бути зими не дуже холодні ( минулого року тільки кілька раз комбез надівали, бо не було потреби), то я вирішила докупити тільки комбез і то демісезонний, бо зовсім не впевнена, що моїй активній дитині здасться зимовий.
     
  19. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    І ми на коламбію присіли. Чудові моделі, дуже легкі та зручні, не обємні, перуться супер, сохнуть пару годин.
    Оленджл, на штанинах є потаємний шов, який розпускаєте і маєте ще 1,5см додаткових.
     
  20. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -3

    Оооо, дякую :) подивлюсь де він там)
    Ну в нас у разі чого є ще H&M костюмчик, який буде добрий на ту зиму, бо має запас)