$ Одяг з Англії. НМ фінальний розпродаж

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Achat, 15 Серпень 2011.

1. Achat

Achat Well-Known Member

р е к л а м а
    Вітаю! Мене звати Таня.
    Запрошую усіх на шопінг в інтернет-магазинах Англії!

З нами зручно, вигідно та просто! Жодних комісій, оплат за вагу та доставку. Ми використовуємо єдиний коефіцієнт для всіх магазинів:
    Ціна на сайті (£)*коеф 46(грн) дял магазину НМ і Некст сейл
    інші англ. магазини коеф. 43
    Некст укр. комісія 6%

На >>>>нашому сайті<<<< Ви завжди зможете знайти актуальну інформацію про графік закупок, перелік магазинів та детальні умови співпраці.

Прошу звернути увагу на те, що наш єдиний коефіцієнт є зручним способом визначення кінцевої ціни для покупця. Крім того, купуючи речі в інших СП за кордоном, Ви ризикуєте купити “кота в мішку”. Для прикладу приведемо простий розрахунок: Ви хочете замовити брюки вартістю 10 фунтів.Розрахунок проведений по курсу на дану дату, не буду постійно міняти в прикладі курс відносно його росту-це просто буде приклад Припустимо їх вага складе 0,5 кг (якщо це джинси, може і 1 кг). У нашому випадку розрахунок простий 10*48=480 грн. При замовленні в СП з комісією (в середньому 12-15%, ми для чистоти експерименту візьмемо 10:wacko: розрахунок буде наступний: 10*27(курс фунта в Приватбанку)*1,1(комісія посередника)+0,5*4*27(плата за вагу, 4 фунти/кг)=351 грн. Далі ще цікавіше, якщо це буде взуття, вага якого рідко буває меншою 1 кг, то в такому випадку ми вже отримаємо ціну 405 грн, у нашому ж випадку ціна залишається незмінною – 320 грн. Тому прохання до усіх шопоголіків: будь-ласка, ретельніше обчислюйте свої інтернет-покупки!

У своїх групах в соціальних мережах я буду анонсувати спеціальні пропозиції по закупках з додатковими знижками. А саме, кожен учасник групи зможе отримати додаткову знижку 5%-10%-15% від ціни на сайті. Основною умовою для отримання такої знижки є участь у групі. Щоб скористатися знижкою, необхідно "лайкнути" або прокоментувати новину зі спецпропозицією (можна просто "Скинула замовлення"). З часом, коли група набере достатню кількість учасників, вона перейде в закритий статус.

Для замовлення товару новий клієнт вносить передоплату в розмірі 50% від суми замовлення. Залишок оплачується після отримання на електронну скриньку підтвердження про замовлення товарів.

Оплатити можна без будь-яких комісій в касі Дельта-банку, а також через термінали і каси Приватбанку або по Приват-24.
    Після оплати не полінуйтеся повідомити нас через "Кнопку оплати" (часто бувають одинакові суми протягом дня і доводиться "розшукувати їх власників").

Доставка товару здійснюється протягом 4-5 тижнів в Івано-Франківськ, далі кур’єрською службою у ваше місто, можна навіть до дверей. Адреси представництв Нової пошти

Мінімальна інформація необхідна для замовлення:
    Ссилка на товар (лінк), колір, розмір, код товару, ціна. Ваші прізвище, ім'я, номер телефону, нік на форумі, номер складу Нової пошти, куди Вам було б зручно отримувати посилки.

Заповнений бланк листом скидайте на адресу achatik@mail.ru

Контакти:
    099-560-56-56, 097-087-087-3

• В кожному магазині є таблички з розмірними сітками (Size), проте якщо Ви не впевненні у правильності підбору розміру, краще зверніться до нас за допомогою.
    • Якщо Ви згідні на покупку вашого замовлення виключно при безкоштовній доставці, прохання вказувати це в Примітках Замовлення. В іншому випадку товар буде куплятися навіть при наявності плати за доставку (буває так що Free пропадає в останній момент).
    • Ми повертаємо кошти, якщо товар не поступив до нас на склад.
    • Ми не є представником on-line магазинів.
    • Ми не несемо відповідальності за дії on-line магазинів.
    • Ми не несемо відповідальності за якість (в т. ч. брак), колір та розмір обраних Вами товарів.
    • Sportsdirect – це стоковий магазин, в якому браковані речі не підлягаються поверненню (брак зустрічається вкрай рідко).
    • Ми не здійснюємо повернення коштів за отримані замовлення.
    • Ми не несемо відповідальності за дії третіх осіб, транспортних компаній, митної та поштової служби.
    • Замовлення потрібно оплатити не пізніше 2-х днів після отримання підтвердження.
    • Замовлення ємностей розраховується окремо: 15% комісія + 4 фунти за 1 кг ваги. Наприклад: шампунь 500мл вартістю 5 ф - (5ф+15:wacko:*курс фунта (приватбанку)+0,5кг*4ф=163 грн
    Усі запитання та незрозумілі моменти з'ясовуємо в цій темі.
    Хвалимося покупками, викладаємо фото обновок також тут.

Останнє редагування: 5 Травень 2015
  2. olerusya

olerusya sweet candy ;)

Відповідь: Красиві речі з Англії. Next, Mango outlet, Marks&Spencer, George, HM…

не зрозуміла з коефіцієнтом... наприклад річ на сайті коштує 10 фунтів, то як правильно порахувати? 180 фунтів?:confused:

3. Achat

Achat Well-Known Member

Відповідь: Красиві речі з Англії. Next, Mango outlet, Marks&Spencer, George, HM…

Декілька речей
    ціна 54грн

ціна 108грн

---------- Додано в 16:53 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

а чо фунтів? гривнів 180, я ж на вела приклад

4. Achat

Achat Well-Known Member

[​IMG]шорти

дві кофти за 90грн

---------- Додано в 20:45 ---------- Попередній допис був написаний в 20:41 ----------

Дівчата, я пропоную так, давайте візьмем якусь одну з фірм і будем щось вибирати, замовляти.

Ви якщо щось не розумієте в умовах заказу запитуйте.
    І так само питайте мене за розміри, допоможу вам з цим

---------- Додано в 20:48 ---------- Попередній допис був написаний в 20:45 ----------

Щоб ви хотіли?
    Я пропоную почати з дитячого одягу,

Останнє редагування: 15 Серпень 2011
  5. Юська

Юська Well-Known Member

мене цікавить, біле зимове пальто для дівчинки, фірма немає значення можете щось підшукати? 110 ріст можливо гап

6. MuzaPuzo

MuzaPuzo Well-Known Member

Де можна знайти розмірну сітку на дитяче взуття на Маталані ?

7. Achat

Achat Well-Known Member

йду гляну вам,
    А що в вас висока дівчинка?
    В мене малий має 3,10міс, то я беру йому 104р і то ззапасом

---------- Додано в 23:18 ---------- Попередній допис був написаний в 23:14 ----------

Доречі дівчата, на носі школа, а в Маталані я купа шкільного одягу по хороших цінах.
    Ось.

Останнє редагування: 15 Жовтень 2013
  8. Adelaida

Adelaida Well-Known Member

9. Achat

Achat Well-Known Member

Юська, ось ці гляньте, але я не уточнила яке воно має бути за тепле і чи сукняне.
    Ну покашо дивіться ці і питайте

---------- Додано в 23:36 ---------- Попередній допис був написаний в 23:34 ----------

Adelaida , дякую, я бачила цю помилку, але не можу зараз редагувати свої пости, якась помилка, вже написала адміну

10. Natka J

Natka J New Member

А скажіть Некст можна замовляти?:girl_smile:
    Мене наприклад ось це цікавить скільки буде коштувати?

Останнє редагування модератором: 15 Жовтень 2013
  11. Achat

Achat Well-Known Member

Дівчата, я так думаю, щоб не було плутанини, давайте робити замовленні з одного магазину.
    Наприклад, зараз робим Некст, через 3 дня якісь інший.

---------- Додано в 00:11 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:57 ----------

Я буду в самому першому пості писати на що в даний час приймається заказ, щоб вам було легше орієнтуватися.
    А ви пропонуйте, що хочете слідуюче, тобто який магазин:girl_curtsey:

---------- Додано в 00:23 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------

Дуже гарне пальтішко.
    55ф.*18=990грн це ціна пальтішка

---------- Додано в 00:33 ---------- Попередній допис був написаний в 00:23 ----------

я своїй малі,хочу таке замовити

12. Natka J

Natka J New Member

А такі капчики на дівчинку 4 рочки то який треба брати розмір?

13. Achat

Achat Well-Known Member

а який вона носить наш розмір? 26 може?

---------- Додано в 00:46 ---------- Попередній допис був написаний в 00:38 ----------

В нас подібна курточка, тільки полосата,то супер коли вже похолодає дуже зручно, всерединці фліс.Виходить 234грн

14. Achat

Achat Well-Known Member

Ось, гарна пальтішко для маленької красуні на осінь
    Чи ось така курточка, з середини фліс

15. olerusya

olerusya sweet candy ;)

дівчата, якщо я не помияюсь то Некст(дитячі речі) досить сильно великомірить, підкажіть чи це так?

16. Achat

Achat Well-Known Member

Трохи так.
    Я он те пальтішко розове що вище кинула, беру зараз малій 1,5-2р., на осінь,їй буде 2 в жовтні і воно буде трохи великувате їй.
    Ми в даний час носим кофти 12-18міс., хоч їй 1,10міс, то даже запас є

---------- Додано в 16:37 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ----------

та то і дорослі жіночі теж великомірять, я беру собі Некст 6, то все выльнувато, але це в них найменший розмыр

---------- Додано в 16:38 ---------- Попередній допис був написаний в 16:37 ----------

Дывчата, мены всеодно з якого магазина починати, може э бажаючы на якысь ынший?
    Наприклад, класны цыни в НМ , можна звідти почати, там теж класні речі

17. rododendronia

rododendronia Well-Known Member

H&M яку країну обирати ?

18. Ніколь

Ніколь Well-Known Member

я би не сказала....
    ми в свої 2,8 і рості 104 носим некст на 3-4 рочки, і в сам раз. Як на мене речі нексту йдуть в розмір.

19. Achat

Achat Well-Known Member

Ось ви питали за Некст.
    На цьому фото мої обидвоє повністю в Нексті.
    Мала кофта 12-18(на момент фото їй є 1,10міс.)
    Малийджінси 3-4р і сорочка розм.104 (йому на той момент 3,10р.)

---------- Додано в 16:56 ---------- Попередній допис був написаний в 16:54 ----------

То ти ви просто високі,як на 2,8.. Тому вам і речі добрі, то треба дивитися по дитині.
    В мене малий нормально росту, мала дрібніша і я вже просто орієнтуюся які брати розміри

---------- Додано в 16:58 ---------- Попередній допис був написаний в 16:56 ----------

А чому ви питаєте?
    Ви напершій стор, де перелік магазинів, тиснете на НМ і він вам відкривається

20. olerusya

olerusya sweet candy ;)

не можу розібратись з розміром в цих футболках [​IMG] , всюди йдуть розміри по місяцях, а тут цифри - 1-2-3-4? чи це ціна за комплект і чи в комплекті йдуть всі однакового розміру?