Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Відтопирюється по боках, де дуги і лізе вгору
    Я теж знаю, що має бути дві пари, другу хочу більше на зиму. Ті, що маю - з зеленою оправою і лінзами-хамелеонами, дуже зручно, бо не люблю, коли сонце чи сніг сліпить, спеціально для водіння купувала. Чорна оправа мені по кольоротипу не підходить) як то все складно і до шкіри, і до одягу, і ще й до сезону допасувати)

    В мене короткозорість, з дітьми на прогулянки не ношу окулярів
     
  2. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дівчата, а таку спідницю можна поєднати зі спортивним взуттям? якщо так, то який колір обрати?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Можна. А відповідь на питання щодо кольору (якщо не знати інших параметрів завдання ) буде "практично будь-який" :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    білі кеди? мені вони якісь дуже універсальні
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    мені вони здаються дуже непрактичними. Через раз треба прати, хіба ні? :girl_blush2:
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мене шкіряні. До ідеально білого, такого, як був при покупці, віддраяти не можу (там де підошва), але виглядають пристойно. і прати не треба))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

     
  8. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    так, якщо кеди чи мокасини, то текстильні комфортніші, але за шкіряними легше доглядати. я б одягала білі або чорні, а ще варто спробувати колір "хакі"
     
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Прийшов час купляти кросівки, на кожен день :girl_in_dreams:. Хто які моделі порадить, щоб не надто спортивно і без контрастної підошви :)
     
  10. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я своїми адідасами задоволена. Модель не пам'ятаю, схожа до газельок, але масивніші.
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2019 ---
    Зручність красі не завада) тепер такий вибір. Я кроси одягаю до спідниці-олівця, то якраз як @Jusi люблю монотонно і красіво)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо говорити про зручність, то з усього взуття, яке я коли-небудь мала, найзручніші і найпрактичніші в плані догляду для мене виявилися кросівки crocs з підошвою LiteRide (там відрізняється склад гуми від старіших кроксівських моделей).
    В цих кросівках я проходжувала в жаркий день 30 тис. кроків і навіть не відчувала їх на ногах.
    Також вони дуже невибагливі в догляді - я при нагоді протираю підошву вологою серветкою, і раз на якийсь рідший час (2 рази на сезон) перу їх в пральці.
    Ось такі: LiteRidePacer W - Crocs тільки з темно-синім верхом.
    Але вони не відповідають стильовим вимогам @Jusi
    Пи.Си. ця модель унісекс. В мене чоловік з килою міжхребцевого диска і через це з підвищеними вимогами до зручності взуття (бо під вечір сильно натруджується п"ята).
    Він одночасно зі мною купив собі кросівки crocs на підошві LiteRide, але ж шматяним верхом (в мене верх - гума crocs), то взимку на розпродажі купив собі ще одну пару точно таких як в мене.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    8DD469F7-0450-40DC-AB04-B8B48B3A87BB.jpeg 67ABF3CB-E2C4-4CA2-84F7-4CC24F764D45.jpeg Дівчата, поговоріть зі мною. Отже, йдемо на ДН в лістаран. Будуть танці))). А я не знаю, що маю взути. Через проблеми зі спиною вже давно відмовилась від високих підборів. Але якось літом на весіллі на власне здивування відтанцювала на величезних підборах, які взула лише для урочистостей. Але то швидше вийняток.
    Отже, що ми маємо). Є сукня такого оранжового) кольору. Як на другому фото. Крій типу сорочки. Але без всяких ґудзиків. Низ і довжина дуже схожі на першому фото. І я чомусь собі уявила якісь такі цупкі сірі колготи і щось сіре на ноги. Але що? Люблю замш. Може якісь туфлі? А де шукати? Чи краще чобітки? Але в ресторан? Маю чорні парадові шкіряні чобітки, але вони на низькому. Ніби могли б пасувати. Але чомусь не хочеться чорного.
    І якщо таки чорні, то як їх підтримати?
    Скажіть мені хоч щось))).
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2019 ---
    Додам, що прикраси маю в такому етностилі. Там типу срібло, корал, і ще щось малесеньке чорне. Підвіска на такому чорному шкіряному шнурочкк.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Туфлі сірі замшеві. Або не сірі, але туфлі. Плаття і так не дуже лістаранне, треба градус піднімати. Чоботи його ще більше опустять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну як для людини, яка сукні вдягає раз в 5 років), то воно взагалі мегавечірнє))). Насправді воно просто дуже просте і лаконічне). Має ззаду таку голу капельку на пів спини).
    А якого кольору туфлі ще б пасували? І то я дурне придумала - колготки в колір туфлів)? В неті переважно бежеве взуття і тілесні колготки до такого кольору сукні.
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    яскраво сині. Мені здається, що то найбільш популярне поєднання. Або з голубим ще помаранч гарно дивиться.
    Ну або геть класично - коричневі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Dominika, дякую! Люблю яскраве взуття, але весь час боюсь наважитись). Якось останнім часом помітила, що полюбила синій. Але от не додумалась то помаранчу його додати.
    І ще питання - де у Львові можна глянути такі от різнокольорові мешти зараз? Вже є якісь весняні колекції? Ну і такі от сині чи голубі туфлі треба сумочкою підтримати?
    --- дописи об"єднано, 21 Лютий 2019 ---
    І ще питання по сукні? Вона зовсім-зовсім не пасує в ресторан? Маю ще одне класичне маленьке чорне платтячко. Але зовсім не хочеться чорного(. Чомусь зараз хочеться чогось яскравого. Бо ще й нову сукню купувати бюджет не потягне).
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    тільки не тілесні колготки, я не переживу.
    дуже мудре
    не обов'язково
    ви ж її не показали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    погоджуюся з Марією. @Rodionochka покажи сукню (в ідеалі на фігурі, але хоча б на вішачку) бо "отака майже але отакого кольору" насправді може виявитися в чомусь принцмпово інакшою :) І то вже буде геть інша історія з взуттям/пасуванням до ресторану і т.д.В голубих туфлях я поки що сумніваюся...
    А, і прикрасу покажи теж :girl_smile:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1