Одна дома. Чим зайняти себе в день свята?

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Snukolica, 26 Грудень 2011.

  1. Snukolica

    Snukolica New Member

    Залишилось декілька днів до Нового Року,а я залишаюсь одна... До когось піти не маю можливості,покликати теж(залишилась без роботи грошей нема),ще не працює телевізор... Чим зайняти себе в день свята?:girl_cray:
    [mod]Не мусово чекати свята!
    Правила, ЧаПи, Форум...
    Беріть і читайте. А клавіатуру раджу відсунути.[/mod]
     
    Останнє редагування модератором: 26 Грудень 2011
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Хелп ми!

    Є два варінти або заснути, відпочити і "забити" на то шо то є свято. Я колись так робила.)) Або іти в центр до ялинки ( в Севастополі думаю тоже стоїть). Не знаю як у вас, а у нас у Львові там дуже класно. Пам"ятаю раз з подругою пішли, там і загубились одна від одної і сам Новий рік зустрічали в тому веселому гурті, де шампанське ллється ріками, тільки стаканчик встигай підставляти і всі не знайомі люди ведуть себе, як одна гучна компанія. Це правда так перших 15-20 хв після Нового року і все ж та ж подружка таким чином знайшла своє кохання- свого теперішнього чоловіка.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Хелп ми!


    А ви не переймайтеся.:) Якщо чесно, майже нікому того не говорю, але Новий рік святом вважаю постільки-поскільки і то напевно через передноворічний ажіотаж. Бо виросла в сім"ї, де Новий рік ніколи не святкували, бо вважали це москальським святом.:girl_haha: Навіть ялинку ставили тільки до Різдва. Тому так вийшло, що свято ніби є, але в душі найголовніше починається вже аж перед Різдвом.)
     
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Хелп ми!

    я би нарядила ялиночку, запалила свічечку, купила винця і медитувала на ту всю красу :)
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Хелп ми!

    Snukolica, та нащо вам той телевізор))) знайдіть канал в інтернеті, а загалом натіштеся цим днем наодинці, з улюбленими стравами, свічками, ялинкою, а потім можете вибратися на вулицю чи в місто з салютами))
     
  6. Snukolica

    Snukolica New Member

    Яка красива історія!!! Це так добре!! Хай їм щастить та довгих люблячих років життя разом!!!:girl_in_love:

    Тому і хвилююся,що дуже люблю це свято.... Ще і телевізор не працює!!! Оце халепа!!!

    Боюся,що буду плакати всю ніч!
     
    Останнє редагування модератором: 26 Грудень 2011
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Хелп ми!

    Snukolica, не треба. От плакати точно не треба. І не тому, що "не положено", а просто відчуйте, як вам добре, а ще покличте найщиріших друзів - не "за стіл" і "побухати", а просто посидіти і потриндіти про життя, хай навіть з чаєм і печеньками — але друзів, в яких ви впевнені.

    п.с. а чому самі, а як же дитинка? (у вас в профілі написано)
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Хелп ми!

    Snukolica, деколи так бракує часу побути наодинці з собою... поставити самому собі деякі питання і чесно на них відповісти... подумайте, нащо Вам то дається і для чого маєте використати, бо просто так точно ніц не буває
    а плакати - то жаліти себе... хіба Вам хочеться такого почуття щодо себе?
     
  9. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Хелп ми!

    А де ваші друзі? Невже немає зовсім нікого, з ким ви б могли зустріти НР?
    Гроші не проблема - в мене були випадки (коли ще вчилась), що не було грошей на святкування, але друзі нічого і не вимагали! Сьогодні вони вас запросили, а завтра ви їх.Чи ні?
     
  10. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Хелп ми!

    Я теж колись залишилась в подібній ситуації.
    Компанія, з якою планувала зустрічати НР, розсварилася перед самим святом. Вдома бути сама не хотіла. То ж зустрічала НР в центрі біля ялинки! Там зустріла іншу компанію, в якій була одна моя просто хороша знайома з універу. То ж потім вони запросили мене до себе! Було дуже весело!
    Спробуйте і Ви!
     
  11. Polalex

    Polalex Member

    Відповідь: Хелп ми!

    Ситуація, звичайно, неприємна, але не критична. Знаєте, коли все виглядає так погано, то обов'язково все закінчиться добре! :girl_smile: у мене був один такий Новий рік (у 2008), але я поїхала майже з порожніми руками (приготувала миску салату) до друзів на дачу. Було весело і сумні думки розвіялися.
    Якщо я правильно зрозуміла, то ви ні до кого не хочете йти, бо комплексуєте через матеріальні проблеми. Але подарунки не мають бути матеріальними, можна банальні сніжинки з серветок чи паперу нарізати і прикрасити ними оселю ваших друзів, приготувати елементарний пиріг чи шарлотку, чи придумати веселі конкурси і піти в гості!
    От пабачите, все буде гуд!:girl_curtsey:
     
  12. Snukolica

    Snukolica New Member

    Відповідь: Одна дома. Чим зайняти себе в день свята?

    Дуже дякую!

    ---------- Додано в 00:07 ---------- Попередній допис був написаний в 00:02 ----------

    Друзів не багато,перевірку роками пройшли не багато,та всі вони з родинами...
     
  13. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Одна дома. Чим зайняти себе в день свята?

    Створіть в якійсь із соц.мереж групу чи як воно там називається "тимчасово самотніх" для онлайн святкування в скайпі. Бурна в мене фантазія, нє?
     
  14. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Одна дома. Чим зайняти себе в день свята?

    Свято - це ваш особистий хеппі-дей) Не дивіться на дату) Яка різниця, святкує хтось чи ні? Хочеться - тіштеся, ні - то й не треба)
     
  15. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Одна дома. Чим зайняти себе в день свята?

    почитайте щось. є ще інтернет
     
  16. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Одна дома. Чим зайняти себе в день свята?

    Це як про мене написано
     
  17. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Одна дома. Чим зайняти себе в день свята?

    О, а класна ідея)
    Я інколи взагалі не можу придумати чим зайнятись, а нові знайомства завжди цікаві).
     
  18. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Відповідь: Одна дома. Чим зайняти себе в день свята?

    А я у свята завжди в неті або гриби збираю на майл. ру . або рибу лапаю на однокласниках. Скукота повнюща.
     
  19. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Одна дома. Чим зайняти себе в день свята?

    минулого нового року я слухала на всю гучність драйвові пісні))) Мені було весело і було відчуття щастя присутнє) Хоча з 22:00 до 02:00 переписувалась просто в скайпі з одною людиною..))
    Такщо провести якесь свято вдома самій можна, головне вірити в це, і побільше позитивних думок!)
     
  20. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Одна дома. Чим зайняти себе в день свята?

    Подайте ідею, де можна поїхати на вихідні самій, бо мала їхати в Шацьк, але подружка мене підвела