Одна жінка так сказала...

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Травень 2009.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ще більшою Радістю від здобування знань є Радість мати тих, кому їх можна передати. (Нонна Копистянська)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    imageD2VQK7RN.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Фрази Одрі Хепберн:
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    А оце точно:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Думай про те, що може зробити тебе щасливим. Роби те, що тобі подобається. Будь з людьми, з якими тобі добре. Їж те, що тобі подобається твоєму тілу. Іди туди де тебе чекають. Луїза Хей.
     
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Люди разом, поки вони хочуть бути разом. Ні борг, ні честь, ні мораль не приковують однієї людини до іншої. Коли людина хоче піти, піде і від будинку, і від дітей, і від вмираючої каліки. Поки не хоче - залишається поруч.

    Коли людина хоче бути разом, ніякі твої недоліки їй не завадять. Коли людина хоче піти, ніякі твої достоїнства її не втримають.

    Яким би ти був негарним і непривабливим, знайдеться хтось, кому ти сподобаєшся. Яким би ти був хорошим і бажаним, є хтось, хто відкине тебе.

    Якщо тебе відкинули, це нічого не значить. Ти не стаєш гіршим або меншим, нічого страшного насправді не відбувається. Твоя людина є на світі, і вона тебе прийме.

    Якщо тебе прийняли, то одного разу ви розлучитеся - не в житті, так в смерті. Дорожи тим, що є, не шкодуй про те, що втратиш, і не бійся втратити.

    Радій, що є людина, яка світить тобі. Світи сам: чим більше світла - тим менше страху, чим менше страху - тим менше темряви в душі.

    Листок, який хоче повернутися до дерева, може плисти проти течії і летіти проти вітру. Але дерево не приростить його до старої гілки.

    Чим більше любиш, чим більше даєш любові, тим більше залишається. Якщо ж, даючи любов, відчуваєш біль або ненависть - значить, ти дав людині отруту в шоколадній глазурі. Навряд чи варто вимагати подяки за такий дар.

    Відпускай. Дозволь людині бути кимось крім дзеркала твоєї любові, тим паче, що так воно і є. Розчинятися в коханій людині - рідкісний талант і рідкісне прокляття. Будь собою, будь гідним, забудь про страх - одного разу він все одно повернеться. Але не сьогодні.

    Вір. Довіряй. Грій. Дякуй. Не думай про те, що може бути - тільки про те, що тут і зараз, у вогні і воді, під зірками.

    Йди до того, як від мертвої любові почне смердіти. Приходь до того, як бажання обернеться одержимістю.

    Те, що куплено за гроші, варте тільки грошей. Те, що вимолене, виплакане, відібране і вкрадене, одного разу віднімуть сторицею. Те, що дано з доброї волі, від серця - безцінне.

    Як дізнатися, чи людина твоя? Просто. Ти підеш назустріч і зіткнешся з нею посередині дороги. Вона не знала. Ти не кликав. Ви знайшлися. І куди б ви не рухалися раніше, вам тепер по дорозі.

    © Ніка Батхен
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    imageOICBKR0H.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не знаю чи то в тему Смішне чи сюди. Нехай буде тут...
    Я давно так не сміялась))) 100% правда. Тому жінки більш витривалі, гнучка психіка робить свою добру справу.
    З Фейсбука Ірени Карпи
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Рідко зустрічаєш щирих і добродушних людей... простих, як польові квіти.
    Навколо одні "орхідеї" та "нарциси". © Ліна Костенко
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  9. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

  10. JinjerGirl

    JinjerGirl New Member

    «Мене забавляє хвилювання людей через дрібниці, сама була такою ж дурепою. Тепер перед фінішем розумію ясно, що все пусте. Потрібна тільки доброта і співчуття ».
    Фаїна Раневська
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Для дітей найважливіше - щоб однолітки їх прийняли. Серед професіоналів це теж модно.
    (Еріка Андерсон)
     
  12. Kassiopeya

    Kassiopeya Member

  13. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    Я ніколи не була духовно нижча за оточення, але завжди була самітна, ніхто мене не розумів, ніхто не любив, бо я для них була надто розумна і надто поважна, а коли я закохувалася у когось, він виявлявся боягузом, а мені таких не треба… — «Пейзажі душі» (Ольга Кобилянська)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ElinaRozova

    ElinaRozova New Member

    Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом.

    (Ліна Костенко)