Ой, Америка, ой, Канада...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 20 Травень 2009.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    На яку марку чи продукт краще звернути увагу?
    В супермаркеті реально купити?
    (В нас багато реклами хіба eos і для нігтів з бджілкою...)
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    То правда? Бо в другий бік так не діє. Канадська ґрін-карта не дає права подорожувати до Штатів, треба мати візу.
    Наразі Канада трохи послабила умови щодо віз. Якщо колись видавали на рік максимум, то зараз видають візи до кінця терміну дії паспорта. Безвізовий - це далеке майбутнє, мабуть.
     
    Останнє редагування: 15 Вересень 2016
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    чистої води :)
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ото щастя!
    А тут канадські хіба полегшують отримання візи в американському посольстві. Замість чекати кілька годин, є окреме віконечко і весь процес отримання візи (від того, коли заходиш у посольство й виходиш із нього) займає яких 15-20 хвилин. І вся радість)))
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Цього року був скандал з еосом, що в багатьох викликав страшну алергію. Для губ хороший Blistex medicated lip ointment. В будь-якому маркеті можна купити. Також в мене замовляють biore pore strips (полоски для очистки пор). З продуктів: кокосове масло, табаско соус, ворчестерський соус. Бальзами для губ Вікторіас сікрет. Для дітей: олівці, крайони, пластилін крайола. Кубики лего тут дешевші. Барбі так само. Плей до. Дитячий одяг. Вітаміни/таблетки аспірину. Джинси :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    З продуктів ще згадала - арахісове масло. Цукорки reese's (peanut butter cups).
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Він досі популярний? Попри його небезпеку для вагітних, дітей...?
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Я передаю його батькам, а не вагітним чи дітям :)
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Він і не тільки вагітним не дуже добрий, а й дорослим... Аспірина не розріджує кров, як нам говорять лікарі, а підвищує незгущуванність крові, тому ті кому приписали аспірину або кумадин (дуже сильний аспірин) дуже часто мають внутрішні крововиливи. (Пригадую як моя бідна бабця ходила вся в синяках. І при найменшому ударі мала такі сильні крововиливи. ((() Ба, ібопрофен, без аспіриновий обезболювач, також дуже недобрий.
    Фармацевтика в Америці ДУЖЕ СИЛьНА!!! Дуже! Ліки дуже сильні, тому краще їх приймати дуже обережно.
    --- дописи об"єднано, 15 Вересень 2016 ---
    Все вищеперераховане дешевше в США. Косметику я б брала без парабену і глютену. Вона тоді більш натуральна. Є чудові суміші натуральних олійок як косметичний засіб. Не певна чи там де Ліля продає є такі суміші, але якщо є, то їх варто брати.
    Продукти, аля, макарони чи олії або горіхове масло тут дешевші. Я б радила знову ж таки дивитись на складники з чого зроблено.
    Щодо аксесуарів, то я найдешевші знайшла в Єревані, але туди тре летіти. В США багато гарних аксесуарів, аля торбинки за добрими цінами, особливо на знижки.
    Все лишень впирається в кошт достави. Якщо вони не захмарні, то вперед!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    дівчата, а що з тим кокосовим маслом роблять? бо я все так подивляюся на нього в магазині, і не знаю, куди його прикласти):girl_cray:
    з арахісового масла й йогурта спекла пару днів назад банановий хліб. Такий добрий був)...був!і вже нема)
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    @Liliyah Romanova
    Залежно в кого замовляти , як чоловік летить в відрядження навряд чи шось таке вигідно купить. А як в тих хто там вже розбирається то я чула що одяг , всякі горіхові пасти , а оті бади вони і з айхербу доступні .
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Використовують як олію - для смаження і в випічку. Мої не люблять смаку тої олії, тому я можу використовувати лишень в випічку і то...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    На кухні, що Маруся вже написала. Ще можна використовувати як лосьйон для тіла і маску для волосся. На опіки вона теж дуже помагає, особливо сонячні.
    У кокосової олії застосувань море.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    А ще це чудове зволоження та гарний антисептик. Я малим різні сухі плямки мастила. Нам при зачатках АД файна була. Наношу на руки, як маску на -надцять хвилин і змиваю добре теплою водою. Мачки для волосся із сумішшю різних олій.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  15. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Буває без смаку кокосу.
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Та знаю... вона є таких різновидів... Я купую органічну, холодного віджиму, тири, пири... Все одно кокосову олію моє тіло не сприймає. Є інші які він любить. Муж кохається лишень в соняшниковій, і з того коня його не скинеш.:girl_crazy: Діти люблять масло.:girl_haha:
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Так, рафінована. То вже не те саме, але теж непогана. Правда, оскільки кокосова олія стала популярною, то закономірно з'явилося багато неякісної продукції, так що треба добре знати, що купуєте.
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Москалі зараз звідси сир почали возити
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    загалом недобрий чи американський? свекруха часто замовляє в американських родичів, каже що добре обезболює))
    мене завжди насторожувало що ті таблетки такі хімозно яскраво оранжеві
     
  20. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Стосовно косметики зі штатів: чула від людини, яка в тому шарить, що є багато хімічних сполук, які заборонені до використання в косметиці в Європі, але в США дозволені. Тому є так багато марок, які є на ринку США, але немає їх в Європі: це не тому що вони такі супер-пупер-офігенні-дешеві і тд, а просто тому що в Європі більш суворе законодавство.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1