Особисте зростання й розвиток

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2009.

  1. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    Хотіла б попросити Вас дати поради, щодо цікавих книжок по особистісному розвитку якщо Ви їх частенько читаєте. Навіть можна давати посилання на якісь цікаві речі або книги. Думаю було б зовсім не погано допомагати один одному зростати. Дякую!
     
  2. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    А я читаю багато психологічних книжок, на тему - як змінити своє милення; як змінити себе у світі, якщо неможливо змінити світ; про позитивні настрої. Усі ці речі допомагають у житті, ти зовсім по іншому дивишся на буденні можливості, їх ще називають "проблемами". Кожна "проблема" дає тобі хороший урок, що ти можеш узяти з неї для себе... Та й не тільки у житті - на роботі, у сім'ї , у будь-якому спілкуванні.
    Ще мені закортінося нового - писати дисертацію. Вибрала тему, яка зовсім далека для мене, була. Коли почала досліджувати, стало дуже цікаво. Тай не помітно словниковий запас слів значно зріс.
     
  3. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    Моє особистісне зростання вже переростає в професійну діяльність. :girl_cool:
    Я завжди була спрагла до нових знань. Закінчивши вищу освіту по музиці, почала вивчати мистецтво і дизайн; потім взялась за комп"ютер і комп"ютерний дизайн; постійно читала художню літературу та дивилась мистецьке кіно; захоплювалась рукоділлям, теж дуже різним: і в"язала, і гачкувала, і плела гобелени, і з керамопластики пробувала ліпити (ну, ви ж в курсі ;) ). Останні років 1,5 почала цікавитись психологією і, власне, особистісним розвитком: читаю дуже багато літератури по цій темі (просто безперервно), отримую та перечитую розсилки по бізнесу та психології, влітку пройшла тренінг "підвищення власної ефективності", внаслідок чоло переконалась, що це справді "моє" і наважилась отримати другу вищу освіту. Далі буде видно, наскільки це у мене серьозно.
    Трохи бентежить той факт, що я забагато всього у житті вчила і робила, але не заглибилась у жодній сфері. Тепер ставлю собі задачу сконцентрувати сили на чомусь одному і стати справжнім профессіоналом.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    а чого бентежить? Користь же та наука принесла в будь-якому випадку. Ви якраз шукали "своє" :).
    Успіхів!
     
  5. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    для мене настільною книгою є "Маркетинг на 100%" Ігора Манна, перечитую її кожен раз, коли маю якісь проблеми зі самоорганізацією і коли взагалі нічого не хочеться робити. Особисто мене книга дуже стимулює до діяльності в плані якоїсь самоосвіти (вивчення мов, курси тощо). Рекомендую теж книгу Г.Архангельського по тайм-менеджменту "Тайм-драйв". Якщо потрібно, можу закинути на мейл як в текстовому, так і в аудіо-форматі.
     
  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    Я як раз працюю над ціє книгою зараз :)
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    В мене на новiй роботi щомiсячне доповнююче навчання.Вияснилось в процесi,що косметика-це ще i хiмiя i фiзика.Я в шоцi,я писала вiршики,а не вчила фiзику в школi,а аш2о це для мене верх знань по хiмii,так що закинула книжки про маркетинг i менеджмент,читаю спец.лiтературу(вiва iнтернет).От такий рiст особистостi.чи це не рiст?
     
  8. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    для тих, хто працює в сфері послуг, рекомендую книгу І. Імшинецької "Инструкция по продвижению услуг, или Как продать невидимку". Дещо про книгу можна прочитати на блозі авторки - http://iyapro.ru/.
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    для індивідуального розвитку є журнал "Колесо жизни", але його не всюди продають, треба шукати :)
     
  10. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    Я недавно вже вдруге взялася за Дейла Карнегі - колись його бестселер багато чого мене навчив, і зараз я вже вдруге грунтовно за нього взялася.
    Вважаю, що Карнегі - то основи психології, маркетингу і менеджменту, доступною мовою.
    До речі, є і в аудіоформаті - рекомендую!
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    дівчата, де ви купуєте літературу по психології? не можу знайти Брандена... взагалі є сумніви чи є в укр. чи рос. перекладі :girl_emo:
     
  12. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    На форумі видавців купую на цілий рік, а так - в переході на Галицькій є психологія, Книгарня біля готелю Леополіс, книгарня Є на пр.Свободи.
    А найдешевше - в книжковому колекторі на Лисенка, але там вибір не завжди широкий
     
  13. Kazkarka

    Kazkarka Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    я часто купую в магазинчику в Музеї Етнографії (від входу направо)
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    А я багато книг з маркетингу і психології качаю з інтернету. От читаю вже довгенько Психология лжи или обмани меня если сможешь, Така нудьга, і нічого путнього. Теж вирішила вчити англійську просто для себе. не знаю правда чи хороша ідея, бо якщо її використовувати то з часом забувається. Ще хочу підвищити свій рівень в бухгалтерії. Маю права, то тепер ще хочу почати їздити на машині. Планів багато. Вирішила потрохи втілювати їх у життя, бо теж відчуваю свою повільну деградацію. А ще знаю, що є такі курси особистісного розвитку. Кажуть, що дуже цікаві і підштовхують тебе до досягнення поставлених цілей. Ой, а ще побачила тут рекламу, не проти сходити на курси ораторського мистецтва....:girl_yes2:

    ---------- Додано в 13:43 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ----------

    Ще забула: найбільше, що мені подобається це макіяж. Ще б на курси візажу...:girl_in_love:
     
  15. Pola

    Pola New Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    А де можна купити цю книжку,чи завантажити з сайту?Ніяк не можу знайти.
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    Ще забула: вчуся шити
     
  17. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    в електронному вигляді книги нема, можна купити на сайті авторки або тут www.colibri.ru. зразу попереджу, що пересилка книги виходить дорожчою за її вартість :sad:
     
  18. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    Порадьте, будь-ласка, у кого є знання в цьому питанні і досвід, книгу чи підручник з банківської справи для загального ознайомлення, з акцентом на дипозитні та операційні програми?
     
  19. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    В підручниках багато теорії, якщо хочете працювати в банку або більше знати про види депозитів, то на форумі http://forum.finance.ua є все доступною мовою.

    А програми в кожному банку - різні, бо для кожного банку розробляються окремо.
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Особисте зростання й розвиток

    Хочу навчитися вести ФОП. Хто з дівчат вміє, чи веде підприємців допоможіть навчитися. :girl_flirt: